Искаме си Кривия

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

durtaka
Мнения: 5
Регистриран на: 24 мар 2008 23:02
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот durtaka » 26 мар 2008 22:41

Saykinho написа:
durtaka написа:знач не е и нужно да мисля повече то е очевидно!
аз не съм казал че съм му фен! казах просто че не съм съгласен с теб че бил дърво !!
абсурдно е това твърдение, но нали секи си има право на мнение все пак

Значи да разбирам, че според теб има място в отбора повече от да кажем И.Попов примерно?!
Или дори някой млад и преспективен футболист като Н.Димитров?!
Все пак отбора се гради за предстоящите квалификации и евентуално за световното 2010...или тогава и той като дедо Боре ще играе с космодиск?!

не бе пич не !
просто когато играеше беше и на години за игра и играеше доста успешно! за тва стаа дума
иначе и аз съм на мнение че постъпи както трябва и отказа! на тея години има кои да го замести!

levskar
Мнения: 4
Регистриран на: 24 мар 2008 18:27
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот levskar » 27 мар 2008 16:00

кривият към днешна дата има място в националния отбор и затв спор няма,не виждам обаче защо се прави на ощипана булка и се сърди,не му било времето,преди не го били вика ли.....може би е прав за себе си ,но все си мисля,че на България не трябва и не може да се отказва,никой не е по голямот собствената си страна и който не го е разбрал,толкова по зле за него, щом те викат в казарма,в национален отбор отиваш и няма какво да му мислиш и да се егоистиш,гледа се общото благо ,а не личния рахатлак!!!така,че ще ме извинява сашо,мн го харесвам като футболист,но си мисля ,че сбърка и тази грешка не може да се подмине с лека ръка , колкото и оправдания да има,колкото и основателни да са те!!!
Л- Любов,Лоялност,Лидерство!!!
Е- Единство,Елит,Ентусиязъм !!!
В- Вярност,Възход,Воля!!!
С- Святост,Смелост,Сила!!!
К- Колос,Красота,Класа!!!
И- Идеал,Истина,Икона!!!

popa007
Мнения: 38
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот popa007 » 27 мар 2008 16:12

чудя се, защо гонгаджиите мълчат по темата??? Ако чакат Кривия в неделя да вкара някой гол шедьовър на Левски и тогава да започнат да го величаят - няма смисъл да чакат. Жалко, че мача не е в София, да видите тогава как щеше да го посрещне стадиона. Мисля, че е време да се започне обработката, натиска, върху синьото ръководство, че трансферна цел номер едно за лятната селекция на Левски трябва да е САШО АЛЕКСАНДРОВ - Alex.

ФРАНЧЕСКО
Мнения: 6
Регистриран на: 15 май 2008 16:19

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот ФРАНЧЕСКО » 19 май 2008 16:19

Александър Александров - Кривия би бил полезен не само за националния отбор, както отбелязват някои от участниците във форума ,той би бил полезен и на новия Левски !Вили Вуцов и Дани Боримиров да отправят покана към пловдивчанина и да убедят Батков,че той е един от хората ,които именно им трябват !Само Левски !

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот silver_sky_boy » 25 май 2008 13:03

emi daite pari za nego na 4erno more i si go vzemete ko 4akate


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта