ПРОСТОТИЯТА пак на мода!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
mgj8
Мнения: 168
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13
Местоположение: София
Контакти:

ПРОСТОТИЯТА пак на мода!

Мнениеот mgj8 » 11 май 2008 18:42

Първенството завършва и коментарите пак са в стария стил-потрошени седалки, счупен клубен автобус ,афектирани футболисти нагрубяват запалянковци, футболни деятели таковат родата на съдиите.Мила родна картинка.
Хубав ,лош,сър Алекс Фергюсън е толкова години e начело на МАН.Юнайтед ,колкото нито един наш футболен президент не е водил клуб. Имах надежда ,че това може да стане в Левски, но уви.За Стойчо въобще и не се надявам да се пенсионира като треньор на ЦСКА.Стефан Грозданов и той отпи горчиляка.
Прав е Томимислав Русев за Франк.Прави са футболистите на Барселона, като направиха шпалир на новите шампиони от Мадрид нищо ,че загубиха катастрофално.Прави са бащите, които купуват екипи ,на любимите си клубове за своите деца и заедно пеят през целия мач.Но това не се случва в България.
Тук вирее простотията .И ако покълне нещо хубаво, то ако не успеят да го стъпчат, го пръскат сякаш с РАУНДЪП -увяхва и загива.
Светът е оцелял, защото се е смял-просто не е гледал БГ футбол!

Потребителски аватар
mgj8
Мнения: 168
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПРОСТОТИЯТА пак на мода!

Мнениеот mgj8 » 15 май 2008 13:46

Искам само да добавя нещо, към погоре написаното от мен.На някой прави ли му впечатление ,колко много злоба се излива във форума?Вижте финала за купата ,спечелен от Литекс.След като моя и твоя отбор не играят ,значи са по-слаби и заслужено гледат от трибуните.Уважение към победителите!Слаб бил мача.Ами този на 2 май, да не би да беше по-хубав?Въпреки че за него се изговори и изписа толкова много сякаш се играеше за междуконтиненталната купа!
Не се иска само блъскане,а трябва и АКЪЛ!
Светът е оцелял, защото се е смял-просто не е гледал БГ футбол!

georgi bancov
Мнения: 350
Регистриран на: 01 апр 2008 13:33
Местоположение: ТроЯн4е съм си аз
Контакти:

Re: ПРОСТОТИЯТА пак на мода!

Мнениеот georgi bancov » 15 май 2008 14:49

Еми прав си, така е


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта