Аз пък искам нов папа!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Мимо Домиров
Мнения: 37
Регистриран на: 30 ное 2009 13:02
Контакти:

Re: Аз пък искам нов папа!

Мнениеот Мимо Домиров » 02 дек 2009 15:20

ros написа:Моя съвет е Перуката заедно с цялото БФС да се качат на един стаааар платноход. Да вземат Бербатов за капитан, Марто за боцман, Стилян за Кормчия, Велизар и Иван, за юнги и да тръгнат на околосветско пътуване за търсене на древната книга "Защо пропускам на празна врата" с подзаглавие "Какво се налива в пазна чаша" .... :) :) А ние ще ги изпратим с пожелания, никога да не се върнат !!!!

:lol: Съгласен съм, само Стилян го оставяме[/quote]

На цялата тая дружинка почетен председател ще е Йовов и инициативата ще е под патронажа на Батков ;)[/quote]

............ и много важно е да вземат Сашо Диков за лоцман, че без неговите "конячени" прозрения са загубени , а ако остане тук , тогава ние сме загубени :)
Д.М. - даже червеите в екарисажа биха се погнусили от него !!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21430
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Аз пък искам нов папа!

Мнениеот metodito » 02 дек 2009 18:08

Към Ангов: вече ме нарече веднъж глупак, ако искаш наречи ме пак така, но защо се занимавате с нещо, което не ви засяга пряко? Отговор на заядливите коментари на някои за лиценза на ЦСКА? Много левскари не ги интересува ЦСКА. На мен би ми било кофти ако се случи някоя грозна работа с ЦСКА, тъй като баща ми и повечето ми приятели са цесекари (тези, които се интересуват от футбол) и ще им е гадно, а на тях ако им е кофти и на мен ще ми е така. Много пъти съм стискал палци ЦСКА да спечели в европейски мачове (с/у Милан, Монако, Байер, Ливърпул). Нещастието на едни, не би трябвало да е щастие за други, нали?! По темата: къде бяха "сините" ръководители като други им искаха оставката на шайката на Боби? Много ясно, че сега няма кой да ги подкрепи. И още нещо: не защото "Левски" има най-много привърженици в България имат правото да искат оставки, а защото в условията на (псевдо, в нашия случай) демокрация, всеки от демоса може да прояви претенции към "кратията" :mrgreen: . Или какво, Жорж Ганчев и Митьо Пищова да не се явяват за ръководни длъжности понеже са лумпени?! Това не е свободолюбиво.
Иначе поздравявам автора за правилния изказ и добрата аргументация на теза с която аз лично не съм съвсем съгласен. Напрежението дойде от БФС, които местеха мача, като жена табуретка и пратиха некомпетентен и слаб съдия, а след това не наказаха клуба подобаващо. Клуба не е виновен за нищо.

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Аз пък искам нов папа!

Мнениеот mike28 » 02 дек 2009 19:10

Някой тук се изцепи, че съдията Н. Йорданов порязал Левски в мача с Литекс. На същия потребител ще му препоръчам да изгледа внимателно спорните положения от мача, коментирани от Момиров и Гергинов, като на въпросната пресконференция беше дори Сашо Диков, той нямаше забележки, обаче само ръководството на Левски и левскарите във форума имат. Да изгледа отново мача, по възможност да изключи звука, за да не се влияе от пристрастния коментатор. Да си смени очилата, по възможност с някакъв цвят, различен от син. Вярно, че съдията осра мача, ама това е защото го беше страх до 15 мин, да изгони поне един от Левски, както и последните 10 мин. да направи същото с още 2-ма. Може после да види и мачовете от миналата есен с Черно Море, Литекс и Локо Пд на Герена, ама да погледне много внимателно, там кого и по какъв начин реже съдията и да каже тук- защо тогава " ни рива".
Поредния опит за оригиналничене на Ники Александров няма да го коментирам, това е защото стигнах само до 2-то изречение. Принципно за мен той е единствения по- интелигентен от целия екип на Гонг, същото важи и за Стенли, ала факта, че са още там и, че участват в цялата тази посредственост и лижене на задници, в което е изпаднало и предаването и сайта, че и форума говори доста зле за тях. Страхотна цензура наблюдавам последните месеци, определени новини или изобщо не съществуват за Гонг, или ги пускат със закъснение, спрямо останалите сайтове, ала с лъжлив час на пускане, или неколкократна редакция на един и същи материал, само и само някой от сините или нац, отбор да не се засегне. Няма да говоря за натягането на някои от модовете, безобразното им поведение, наглото държание, ако не беше тъжно, щеше да е забавно- малоумно цитиране на едни и същи точки от правилника (в 99% от случаите абсолютно неуместно) и т.н. и т.н.

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Аз пък искам нов папа!

Мнениеот анто маина » 02 дек 2009 19:57

mike28 написа:Някой тук се изцепи, че съдията Н. Йорданов порязал Левски в мача с Литекс. На същия потребител ще му препоръчам да изгледа внимателно спорните положения от мача, коментирани от Момиров и Гергинов, като на въпросната пресконференция беше дори Сашо Диков, той нямаше забележки, обаче само ръководството на Левски и левскарите във форума имат. Да изгледа отново мача, по възможност да изключи звука, за да не се влияе от пристрастния коментатор. Да си смени очилата, по възможност с някакъв цвят, различен от син. Вярно, че съдията осра мача, ама това е защото го беше страх до 15 мин, да изгони поне един от Левски, както и последните 10 мин. да направи същото с още 2-ма. Може после да види и мачовете от миналата есен с Черно Море, Литекс и Локо Пд на Герена, ама да погледне много внимателно, там кого и по какъв начин реже съдията и да каже тук- защо тогава " ни рива".
Поредния опит за оригиналничене на Ники Александров няма да го коментирам, това е защото стигнах само до 2-то изречение. Принципно за мен той е единствения по- интелигентен от целия екип на Гонг, същото важи и за Стенли, ала факта, че са още там и, че участват в цялата тази посредственост и лижене на задници, в което е изпаднало и предаването и сайта, че и форума говори доста зле за тях. Страхотна цензура наблюдавам последните месеци, определени новини или изобщо не съществуват за Гонг, или ги пускат със закъснение, спрямо останалите сайтове, ала с лъжлив час на пускане, или неколкократна редакция на един и същи материал, само и само някой от сините или нац, отбор да не се засегне. Няма да говоря за натягането на някои от модовете, безобразното им поведение, наглото държание, ако не беше тъжно, щеше да е забавно- малоумно цитиране на едни и същи точки от правилника (в 99% от случаите абсолютно неуместно) и т.н. и т.н.

Много точно казано.

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Аз пък искам нов папа!

Мнениеот анто маина » 02 дек 2009 19:59

И друго,да,садията збърка че до 20мин. не изгони Миланов,Бардон и Янев :!:

Потребителски аватар
Casper
Модератор
Мнения: 1097
Регистриран на: 03 окт 2009 11:11
Контакти:

Re: Аз пък искам нов папа!

Мнениеот Casper » 02 дек 2009 21:28

mike28 написа:Някой тук се изцепи, че съдията Н. Йорданов порязал Левски в мача с Литекс. На същия потребител ще му препоръчам да изгледа внимателно спорните положения от мача, коментирани от Момиров и Гергинов, като на въпросната пресконференция беше дори Сашо Диков, той нямаше забележки, обаче само ръководството на Левски и левскарите във форума имат. Да изгледа отново мача, по възможност да изключи звука, за да не се влияе от пристрастния коментатор. Да си смени очилата, по възможност с някакъв цвят, различен от син. Вярно, че съдията осра мача, ама това е защото го беше страх до 15 мин, да изгони поне един от Левски, както и последните 10 мин. да направи същото с още 2-ма. Може после да види и мачовете от миналата есен с Черно Море, Литекс и Локо Пд на Герена, ама да погледне много внимателно, там кого и по какъв начин реже съдията и да каже тук- защо тогава " ни рива".
Поредния опит за оригиналничене на Ники Александров няма да го коментирам, това е защото стигнах само до 2-то изречение. Принципно за мен той е единствения по- интелигентен от целия екип на Гонг, същото важи и за Стенли, ала факта, че са още там и, че участват в цялата тази посредственост и лижене на задници, в което е изпаднало и предаването и сайта, че и форума говори доста зле за тях. Страхотна цензура наблюдавам последните месеци, определени новини или изобщо не съществуват за Гонг, или ги пускат със закъснение, спрямо останалите сайтове, ала с лъжлив час на пускане, или неколкократна редакция на един и същи материал, само и само някой от сините или нац, отбор да не се засегне. Няма да говоря за натягането на някои от модовете, безобразното им поведение, наглото държание, ако не беше тъжно, щеше да е забавно- малоумно цитиране на едни и същи точки от правилника (в 99% от случаите абсолютно неуместно) и т.н. и т.н.

Всичко е добре, но последното изречение, кому беше нужно? Как успя да я докараш от "порязването" на Левски до работата на модовете? Какво общо имаме ние със сътоянието на БГ-футбола и неговото отразяване? Или просто за спорта, трябваше така да завъртиш нещата , че да си кажеш болката. Не може ли, просто ей така, да си кажеш мнението по темата, без да изтъкваш критиките си, за съвсем различни неща?
Добрите решения идват с опита, а голяма част от опита идва с лоши решения!

Потребителски аватар
bigbonusprize
Мнения: 4396
Регистриран на: 07 авг 2008 14:31
Контакти:

Re: Аз пък искам нов папа!

Мнениеот bigbonusprize » 03 дек 2009 09:48

mike28 написа:Някой тук се изцепи, че съдията Н. Йорданов порязал Левски в мача с Литекс. На същия потребител ще му препоръчам да изгледа внимателно спорните положения от мача, коментирани от Момиров и Гергинов, като на въпросната пресконференция беше дори Сашо Диков, той нямаше забележки, обаче само ръководството на Левски и левскарите във форума имат. Да изгледа отново мача, по възможност да изключи звука, за да не се влияе от пристрастния коментатор. Да си смени очилата, по възможност с някакъв цвят, различен от син. Вярно, че съдията осра мача, ама това е защото го беше страх до 15 мин, да изгони поне един от Левски, както и последните 10 мин. да направи същото с още 2-ма. Може после да види и мачовете от миналата есен с Черно Море, Литекс и Локо Пд на Герена, ама да погледне много внимателно, там кого и по какъв начин реже съдията и да каже тук- защо тогава " ни рива".
Поредния опит за оригиналничене на Ники Александров няма да го коментирам, това е защото стигнах само до 2-то изречение. Принципно за мен той е единствения по- интелигентен от целия екип на Гонг, същото важи и за Стенли, ала факта, че са още там и, че участват в цялата тази посредственост и лижене на задници, в което е изпаднало и предаването и сайта, че и форума говори доста зле за тях. Страхотна цензура наблюдавам последните месеци, определени новини или изобщо не съществуват за Гонг, или ги пускат със закъснение, спрямо останалите сайтове, ала с лъжлив час на пускане, или неколкократна редакция на един и същи материал, само и само някой от сините или нац, отбор да не се засегне. Няма да говоря за натягането на някои от модовете, безобразното им поведение, наглото държание, ако не беше тъжно, щеше да е забавно- малоумно цитиране на едни и същи точки от правилника (в 99% от случаите абсолютно неуместно) и т.н. и т.н.


Кой трябваше да изгони до 15 минута за да не осере мача? И за какво? Като сложим червените очила, много ясно ще видим как Йорданов свири мача перфектно. Нали това се мъчат да ни убедят навсякъде....
Левскар да си, братко, е дума голяма, Левскар да си, братко, е чест!

Потребителски аватар
Мимо Домиров
Мнения: 37
Регистриран на: 30 ное 2009 13:02
Контакти:

Re: Аз пък искам нов папа!

Мнениеот Мимо Домиров » 03 дек 2009 14:26

Колкото и да бъдат тикани напред , Литекс и Цска са толкова зле в спортно-техническо отношение, че нито Момиров , нито който и да е от "кошарката" му няма да може да им помогне да станат шампиони. Освен това, при тези два отбора нещата няма да се оправят вторият полусезон, като при цска даже ще се задълбочат проблемите. Литекс няма да направи никаква селекция зимата, освен да върне в отбора някой ветеран не играл футбол от месеци . При цска нещата през паузата ще започнат да стават трегични : Първо имат да плащат много стари задължения и нямат пари за нова селекция, сегашните :) "веселяци" :) ще се разбягат , след следващият загубен мач / това ще стане още в началото на полусезона/ тотално ще се изпокарат в клуба и т.н.
Д.М. - даже червеите в екарисажа биха се погнусили от него !!!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Аз пък искам нов папа!

Мнениеот защо » 03 дек 2009 17:41

Тая тема трябва да и се смени името - нещо „Часът на психоаналитика“, примерно да стане. Гледам, всеки е почнал да си споделя проблемите, личните драми, мечтите розовосини...
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта