Големи промени в българския футбол (съдии и обективност)

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Големи промени в българския футбол (съдии и обективност)

Мнениеот ogrizko » 14 юли 2023 16:17

Признавам, че ме провокира едно от заглавията на гонг, за да пусна темата. Всякакви глупости ми ги представят за революционни и изключителни едва ли не, а пък в тях няма нищо съществено.

Затова ми хрумна революционна идея за нашия си български футбол. Така и така съдиите ни не стават за нищо и дори ВАР често не успява да им помогне да видят ситуациите и да ги разтълкуват правилно. Ами тогава трябват ли ни изобщо съдии е въпроса? Защо да не станем първата държава в света, която е дала на изкуствения интелект да свири футболните мачове? Повече вярвам на изкуствения интелект отколкото на родните ни съдии честно казано. Дори съм убеден, че по-добре ще тълкува ситуациите и ще свири каквото наистина става по терена - няма пред едната врата да свири едно, а за същата ситуация пред другата врата да свири друго ;)

Освен това мисля, че по-доброто съдийство ще помогне на водещите ни отбори да видят реалното си състояние ...щото в случая като им спестяват картони и им подаряват дузпи и т.н., това в евротурнирите лъсва някак си. При едно обективно съдийство каквото би било от страна на изкуствения интелект, две нива нагоре ще се вдигне представянето на родните ни тимове в Европа!

Все пак вие какво мислите относно идеята?
Изображение

Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта