КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /0:1 FT

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /0:1 FT

Мнениеот plmar » 15 май 2019 22:58

rane написа:Честито на Локомотив Пд и привържениците им. Напълно заслужена победа! Езе играч на мача.
Браво и на привържениците на Ботев за обективната хореография с емблемите ;)


Браво на победителите, браво на сектр Г, браво и на сектор Б! Абе мач, та мач.
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17353
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /0:1 FT

Мнениеот slash1912 » 16 май 2019 00:01

Честита купа на Локото и успех в Европа!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /0:1 FT

Мнениеот matador » 16 май 2019 00:54

Жалко за Ботев предпочитах те да играят в Европа мисля ,че имаха по-добри шансове в Европа и да отстранят 1-2 отбора.
Локомотив Пловдив нямат особено добри резултати в Европа отстранявали са само отбори от Румъния,Сърбия и Малта и то не силните ,а Войводина и ФК Брашов....Точно този отбор на Локомотив силно се съмнявам дали ще има повече от 2 мача в Европа.
Но си заслужиха победата и мачовете в Европа дано не съм прав и успеят да отстранят поне един отбор.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /0:1 FT

Мнениеот Plovdivskia Grand » 16 май 2019 01:11

Заслужена победа и купа за "Локомотив".Футболистите на "Ботев"Пловдив единствено могат да съжаляват ,че със слабата си игра разочароваха многобройната си публика.Сигурен съм ,че никой тим в България освен "Левски" и "ЦСКА-София"не може да събере толкова фенове на националния стадион.Живи и здрави.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /0:1 FT

Мнениеот bubka » 16 май 2019 06:43

matador написа:Жалко за Ботев предпочитах те да играят в Европа мисля ,че имаха по-добри шансове в Европа и да отстранят 1-2 отбора.
Локомотив Пловдив нямат особено добри резултати в Европа отстранявали са само отбори от Румъния,Сърбия и Малта и то не силните ,а Войводина и ФК Брашов.... Точно този отбор на Локомотив силно се съмнявам дали ще има повече от 2 мача в Европа.
Но си заслужиха победата и мачовете в Европа дано не съм прав и успеят да отстранят поне един отбор.


Не подценявай Локото. Бяха на крачка от влизане в групите в онзи паметен сезон, когато Левски, ЦСКА и Литекс се класираха за тях, още стария формат беше.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /0:1 FT

Мнениеот bsz1916 » 16 май 2019 09:36

slash1912 написа:Честита купа на Локото и успех в Европа!

Ето такива трябва да са отношенията между 2 - та пловдивски отбора . Враждата подклаждана от някои " фенове " е необяснима . Този финал е победа за пловдивския футбол като цяло .

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /0:1 FT

Мнениеот TristaNNN » 16 май 2019 09:49

Поздравления за победителите, напълно заслужена победа! :)
Беше приятно да се гледа този мач, особено хората по трибуните. Аз лично много се умилих, върнах се няколко години назад и се сетих за емоциите покрай нашия финал в Бургас. Пътуването, организациите преди това, сините шалове по магистралата, синята морска градина. Празник, та празник! Това е магията, не тенекето и медала! Добър, лош, нашият футбол е жив и все още носи радост и романтика на много хора.
Виждам, че и загубилите приемат мъжки и достойно резултата и уважението надделява над гнева, за което могат да бъдат поздравени!
За последно бих отличил и доброто съдийство. Значи, когато не са подлагани на непрекъснат натиск и интриги от разни треньорчета и президентчета, реферите могат да се справят с такива мачове.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /0:1 FT

Мнениеот ivan56 » 16 май 2019 11:21

Честито на феновете на Локо.
Страхотен мач, като атмосфера, ако и ония пендели от БФС го бяха измислили да е примерно в събота, стадиона щеше да се напълни.
Само адмирации за феновете на двата отбора, има искрица надежда за клетото ни футболче.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /0:1 FT

Мнениеот bsz1916 » 16 май 2019 17:03

Няма да коментирам играта - победата на Локомотив е повече от заслужена . Но най - важното беше безупречното поведение на всички - футболисти , треньори , фенове , както и отличното съдийство . Имам предвид и двата отбора . Това не го бяхме виждали на мач с такова значение от много години .

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: КБ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) /19:00ч.

Мнениеот mark1926 » 18 май 2019 10:34

peliforewer написа:Направо съм изумен че нито един фен от Пловдив не е пуснал тема за финала за КБ.Трябваше срещата да започне когато и последният фен на двата отбора влезе на стадиона,голяма организация,голяма работа на полицията Пловдив-София -5 ч. пътуване.



Тема за мача си има!Тя е във форума на Локомотив!Заглавието е Ботев- Пловдивския любимец... Лично съм я отворил. Не говорете празни приказки!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта