Има ли интрига в Югозападната Трета лига?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

dobriat
Мнения: 34
Регистриран на: 18 апр 2015 14:27
Контакти:

Има ли интрига в Югозападната Трета лига?

Мнениеот dobriat » 01 фев 2019 13:49

Малко сред старта на Първа лига, ще стартира и Югозападната Трета лига. Там уверен лидер е тимът на Хебър Пазарджик, но ще е интересно дали отборите от Пиринския край, както и Оборище дали ще имат сили да се опитат да спрат тима от Пазарджик. При изпадащите тимове също ще е интересно, кажете вашите мнения по въпроса!

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Има ли интрига в Югозападната Трета лига?

Мнениеот favaca8888 » 01 фев 2019 14:25

По-скоро в изпадащите е интригата.Не виждам кой ще спре Хебър.Първия мач ако Сливнишки герой ги бие ,може да има някаква интрига, но едва ли.Хебър приема към края Оборище у дома и мисля, че нямат шанс преследвачите.
Докато на дъното е интересно.Цели 8 отбора са застрашени като в графа сигурен изпадащ слагам Велбъжд.
Доброславци(за които стискам палци ;) ) , Спортист Своге, Ботев (Ихтиман),Симитли, Балкан, Германея (Сапарева баня), Марек и Етрополе са в 6 точки.Според мен Германея и Балкан ще изпаднат. ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Има ли интрига в Югозападната Трета лига?

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 01 фев 2019 15:38

Тази година ЮЗ Трета лига е най-скучна, що се касае борбата за първо място, a и на дъното Велбъжд са ясни и другият изпадащ би трябвало да бъде Спортист Своге.
При нас и в другите две дивизии има повечко интрига.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12305
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Има ли интрига в Югозападната Трета лига?

Мнениеот TristaNNN » 01 фев 2019 16:07

Не, няма. Закривай :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

dobriat
Мнения: 34
Регистриран на: 18 апр 2015 14:27
Контакти:

Re: Има ли интрига в Югозападната Трета лига?

Мнениеот dobriat » 01 фев 2019 20:27

За мен Хебър ще е първи, но в дъното ще е тегаво предвид и селекциите на отборите, според мен аут ще са Велбъжд, а Своге, Доброславци, Ихтиман и Сапарева баня ще се борят за оцеляването си. И да се надяваме, че от Втора лига няма да има отпадащи при нас, че и Пирин и Струмска слава са в зоната на здрача при професионалистите, или в краен случай да изпадне единият.

dobriat
Мнения: 34
Регистриран на: 18 апр 2015 14:27
Контакти:

Re: Има ли интрига в Югозападната Трета лига?

Мнениеот dobriat » 01 фев 2019 20:30

При вас ще е интересно, или Вие или Плевен, Бдин няма да могат според мен, най-интересно ще е на Югоизток, на Североизток според мен Спартак ще изпревари Суворово, но ще видим.
YANTRA_FOREVER написа:Тази година ЮЗ Трета лига е най-скучна, що се касае борбата за първо място, a и на дъното Велбъжд са ясни и другият изпадащ би трябвало да бъде Спортист Своге.
При нас и в другите две дивизии има повечко интрига.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Има ли интрига в Югозападната Трета лига?

Мнениеот organzata » 02 фев 2019 01:39

TristaNNN написа:Не, няма. Закривай :!:



Кой/какъв си ти,че да казваш,какво да се закрива!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта