Избор на Президент на БФС - позиции

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

kamilata3
Мнения: 688
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот kamilata3 » 17 яну 2018 14:13

Странджата написа:Искате и очаквате промени, а дискутирате личности, които едва ли за някой от вас са способни да променят нещата. А кой какви пътища чертае? Кой какво е направил - трудно е да се сравни, защото единият е имал всички възможности, които му дава постът и никой не казва доколко ги е използвал за доброто на футбола, другият е имал известни възможности като национален треньор, които са значимо по-малки, но пък е имал неограничени възможности да бъде опозиция и алтернатива поне след времето, когато беше свален от поста си. Кой колко ефективно използва възможностите, които е имал, кой каква реална - повтарям, реална способност да промени нещата има въз основа на това, което предлага като механизъм, а не като намерения ...
Прави впечатление, че предизборната "борба" е несиметрична - Пенев критикува, но бива непрекъснато опровергаван, а Михайлов изобщо не участва - той заявява - ще говоря на конгреса пред представителите. Това високомерие може да му струва скъпо, ако всичко не е предизборен фарс. Защо някой не организира един предизборен дебат между двамата - например, не че очаквам конкретност, но все пак така се прави, когато има някаква симетричност ...


Прав си ,само за опровергаването не съм много съгласен,нищо черно на бяло и те само си приказват,даже при тях е по лошо ,защото са толкова време на власт и виждаме какво направиха,едно голямо нищо.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот tornadooo » 17 яну 2018 16:10

Red_Neck написа:
tornadooo написа:ЦСКА-София би трябвало най много да подкрепя Боби, та нали той позволи да се роди това нещо, вкара го изкуствено в Първа лига, опита се и в Европа да го вкара ама там трева не пасат.

Теб не те ли интересува повече кой ще подкрепи клубът, на който ТИ симпатизираш?

А знам за моя, какъв е проблема, казвам кой е най облагодетелстван от Боби.

svetli-lz
Мнения: 414
Регистриран на: 11 окт 2013 11:12
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот svetli-lz » 17 яну 2018 19:16

kamilata3 написа:
svetli-lz написа:Автора на темата май удобно забравя кои са членове на изпълкома? дали някой от тези господа е напуснал изпълкома в израз на несъгласие с работата на Боби Михайлов или просто лобират за отборите си пред него и всички шефове на комисии. Иначе е доста несериозно да питаш феновете за нещо което не зависи от тях, а от собствениците на клубове, които както знаем може да си променят имената на отборите и да си сменят стадионите без да се допитват до феновете а просто получават благословия от Боби и Бойко. за справка Литекс Ловеч


Добре си го написал ,но дай за пример и отбори с милиони задължения и подпиране от съдиите ,за справка Левски.


Мога и по-добре да го напиша, беше организиран нов формат на първенството единствено и само да има на кой да викате Цска, не стана ясно по какви критерии бяха поканени участниците в това число и такива с милиони задължения(Литекс,Левски,Черно море) такива на които спортните съоръжения не отговарят на условията (Славия, Черно море, Ботев, Локомотив), а малко преди това Чичовото беше треньор на националния отбор. Сега се очаква от всички тези и останалите които не съм изброил за да не ставам отекчителен, че ще застанат срещу Боби? и ще подкрепят кой? Любо. ;)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот 1982 » 17 яну 2018 21:58

Sisi 1914 написа:Лично на мен повече ми допадна програмата на Пенев и ще се радвам ако спечели той.
8-)


Мухахахаха ...... програма ..... ако наричаш шепата евтини популистки брътвежи как щял да напълни стадионите у нас и да построи нов национален, програма ...... :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот Sisi 1914 » 18 яну 2018 07:29

1982 написа:
Sisi 1914 написа:Лично на мен повече ми допадна програмата на Пенев и ще се радвам ако спечели той.
8-)


Мухахахаха ...... програма ..... ако наричаш шепата евтини популистки брътвежи как щял да напълни стадионите у нас и да построи нов национален, програма ...... :lol: :lol: :lol:

Има и други неща, които спомена.

П.п
Май БМ отново ще спечели, защото и Локо Пд са го подкрепили, за мое най-огромно съжаление!
:cry:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот Заклет Левскар » 18 яну 2018 10:16

Тоя човек не е спрял да се излага последните 15-20 години:
- Стана президент на отбор - пълен резил.
- Треньорската му кариера - пълен резил. (Очевадно играеше отборът му по-добре от съперниците)
- Като интелигентност - пълен резил. (Крушата не пада по-далеч от чичо си)
- Финансовите му авантюри - пълен резил.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот kiril.a.d » 18 яну 2018 12:29

Мисля, че нaй-удaчнaтa кaндидaтурa зa Президент нa БФС е Бойко Борисов! - дaй боже дa му глaсувaт вот нa недоверие и дa се рaзкaрa от политикaтa...
А зaщо ли? - ми Бойчо от години е личен бодигaрд нa Кире Домусa, министърa му ВЛАДИ!, кaсиер нa Домусa, Гришaтa му плaщa дa крепи ЦСКА-София...а Бобчо, кaто бивш левскaр, кaкъвто е и Бойчо, все пaк, от години крепи слaбия отбор нa "Левски" нa трето място! - "спaсявaт им сезона" ;) ...
Тa въпреки поредния резил нa "Левски" - все пaк товa е контролa, a aз съм им обещaл реaлно отпaдaне от Сaнтa Xулия (Андорa) в ЕКТ и Бойчо пaк ще ги зaкрепи нa третото място! ;)
:lol:
И сегa, aко излязa от тонa нa присмеx, което е единствено възможен тон, зa държaвaтa Абсурдистaн, кaкво знaчение имa, кой ще е Президент нa БФС, след кaто нямa нaчин дa се спрaви с държaвнaтa корупция във футболa ни???
Бобчо си го знaем от години ;)...
Любо е пълен с дългове и трябвa дa ги плaщa! - a товa не стaвa сaмо с еднa зaплaтa ;) ...
Дрaжев е известнa фигурa от мутренските 90-те години...А същo мутрa от 90-те години ни е Вожд нa държaвaтa!
Тa, xвaни единия, тa удaри другия и...пaк, сaмо смяx в Абсурдистaнския ни футбол!
Товa е и друго нямa дa бъде!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот TristaNNN » 18 яну 2018 13:05

Така като гледам позициите на част от водещите професионални клубове дотук, нещата отиват към едно ново управление на старите хубостници.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот BFS » 18 яну 2018 13:43

добре, напишете с какво сте запомнили Боби Михайлов
аз ще ви напиша няколко неща с които е популярен в общественото пространство
1. перманенто в нетрезво състояние по време на интервюта на мачовете на нациолналният.
2. човек, който не понася критика, по професионални теми свързани със семейството му
пример: когато журналист го пита по какъв критерий синът му е предпочетен (при положение, че има не повече от 10 официални мача) пред В. Стоянов, който се намираше в много добра форма тогава за един от мачовете на националният. Отговорът му беше "аз разбирам от вратарство, вие не разбирате!" или нещо подобно, когато няколко години по-рано същите тези, които не разбираха гласуваха за синът му за футболист на годината! Тогава по какъв принцип са гласували, или тогава са "разбирали" от футбол/вратарство или каквото и да е? Изключително грозна постъпка от един меко казано нагъл човек.
3. човек, който е далеч от проблемите на клубовете в, който се оплаква с всякакви физически състояния, само и само да не седне да решава проблемите на клубовете.
4. заместниците му показват същата наглост спрямо критики и незаинтересованост от проблемите в българският футбол: Лечков и Костадинов

извод: Ако той действително няма влияние, то излиза че той просто е една глава, която тялото не я слуша и има ли полза точно от това лице/глава в българският футбол?

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот bsz1916 » 18 яну 2018 13:44

До края на месеца има доста време и не е изключено да се появи някой сериозен претендент за стола на Боби . Ясно е че с конкуренти като Любо Пенев и Дражев , преизбирането на Борислав Михайлов е повече от логично . Струва ми се че някои клубове избързаха със заявената подкрепа , преди да е изтекъл срока за номиниране на претендентите .


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта