Избор на Президент на БФС - позиции

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот Балкански Орел » 17 фев 2018 01:23

И аз незнам как Пенев си заряза службата във Валенсия.

Та те там го имат като истинска икона бе да еба ! Левскар съм, ама ме е яд за тоя човек.За ман Любо е един от хората, които така и не опипаха от славата, а само се забърква в някакви цигании....
[center]Levski & Lazio[/center]

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот bsz1916 » 17 фев 2018 04:37

Не берете кахъра на Любо Пенев . Пратили са го да се кандидатира , защото с такива претенденти като него и Дражев се осигурява преизбирането на Боби , а от друга страна се имитира че има и някаква алтернатива за разлика от предишния конгрес . Вероятно това явяване е и подобаващо осребрено от тия които дърпат конците .

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот Red_Neck » 17 фев 2018 10:56

Red_Neck написа:Няма смисъл да коментираме конгреса.
Мачът беше свирен още есента.

Похвално поведение на нашето ръководство. Нито тръгна да прави шумно и безпринципно ми-ми, като долна, лека жена, на пияндурското сдружение, нито публично подкрепи обречена кандидатура.
Сега хейтърите се чудят финансирал ли е ГГ Любо или нашият представител е гласувал за Перукан. :)
Един глас сам по себе си е нищо! Шумната пропаганда преди конгреса е друга работа :)
... а на безпринципните лапачи, които с години реваха от БФС-то, но се изпотрепаха кой пръв да внесе номинацията на пиян Боби, ще им гледаме сеира следващите 4 години. ;)


... и идва същността на темата - кой как ще осребри подкрепата за статуквото! ;)
Горчиво на младоженците от Разград до Овча купел и Подуяне!

ПП: Респект и за ръководството на Ботев, което също не тръгна по удобния и лек път на еветчийството!

Толкоз от мен по темата.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот защо » 17 фев 2018 18:34

Балкански Орел написа:И аз незнам как Пенев си заряза службата във Валенсия.

Та те там го имат като истинска икона бе да еба ! Левскар съм, ама ме е яд за тоя човек.За ман Любо е един от хората, които така и не опипаха от славата, а само се забърква в някакви цигании....

И аз си мислех така за него. Ама явно циганията си му е отвътре.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 17 фев 2018 20:08

ЦСКА _завинаги написа:Отново нагласен конгрес, за да може БМ да е начело.
:evil:
Поздравления за ЛП, че напусна залата като заяви, че неговият екип няма да участва в уредени мачове!
Категоричен беше и в позицията си, че ще обжалва.
Дано!
8-)

Пенев се направи на кокона просто защото не иска да признае, че той няма и никога не е имал шансове срещу Михайлов и това стана ясно много бързо след като обяви, че ще се кандидатира.

Вместо като мъж да си признае, че е било безнадеждна битка, че никой не го иска, че може би е прибързал.. фасони, прави фасони.

Преди да говори за предрешени мачове нека каже защо ТОЧНО СЕГА реши да зареже Валенсия и да се кандидатира. При очевидно смешните си шансове. Ще каже, ама друг път. Нааай-много да наговори малко общи приказки, за да надъха и утеши всеки тъпак, който би му се вързал, че иска да оправя футбола.

Не съм вярвал доскоро, че ще го кажа ама на, случва се: добре, че Перуката победи, по-малкото зло. Ужасно, но е факт.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот 1982 » 17 фев 2018 22:50

Betchualeng Arnaikem написа:който би му се вързал, че иска да оправя футбола.


Дори и глупаците не биха му се вързали, може ли да сложиш в "екипа" си скандалното адвокатче на ТИТАН и Гриша Ганчев, замесено във всевъзможни лайна около ЦСКА и Литекс/ЦСКА-София ........ с този гнилоч ли ще оправяш футбола ??! :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 17 фев 2018 23:00

Betchualeng Arnaikem написа:
ЦСКА _завинаги написа:Отново нагласен конгрес, за да може БМ да е начело.
:evil:
Поздравления за ЛП, че напусна залата като заяви, че неговият екип няма да участва в уредени мачове!
Категоричен беше и в позицията си, че ще обжалва.
Дано!
8-)

Пенев се направи на кокона просто защото не иска да признае, че той няма и никога не е имал шансове срещу Михайлов и това стана ясно много бързо след като обяви, че ще се кандидатира.

Вместо като мъж да си признае, че е било безнадеждна битка, че никой не го иска, че може би е прибързал.. фасони, прави фасони.

Преди да говори за предрешени мачове нека каже защо ТОЧНО СЕГА реши да зареже Валенсия и да се кандидатира. При очевидно смешните си шансове. Ще каже, ама друг път. Нааай-много да наговори малко общи приказки, за да надъха и утеши всеки тъпак, който би му се вързал, че иска да оправя футбола.

Не съм вярвал доскоро, че ще го кажа ама на, случва се: добре, че Перуката победи, по-малкото зло. Ужасно, но е факт.

БМ като казва, че спазва правилата, защо нямаше членове в комисиите?
Как разбра, че той е по-добър вариант от ЛП, като вече е начело цели 4 мандата?
:shock:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 17 фев 2018 23:04

ЦСКА _завинаги написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
ЦСКА _завинаги написа:Отново нагласен конгрес, за да може БМ да е начело.
:evil:
Поздравления за ЛП, че напусна залата като заяви, че неговият екип няма да участва в уредени мачове!
Категоричен беше и в позицията си, че ще обжалва.
Дано!
8-)

Пенев се направи на кокона просто защото не иска да признае, че той няма и никога не е имал шансове срещу Михайлов и това стана ясно много бързо след като обяви, че ще се кандидатира.

Вместо като мъж да си признае, че е било безнадеждна битка, че никой не го иска, че може би е прибързал.. фасони, прави фасони.

Преди да говори за предрешени мачове нека каже защо ТОЧНО СЕГА реши да зареже Валенсия и да се кандидатира. При очевидно смешните си шансове. Ще каже, ама друг път. Нааай-много да наговори малко общи приказки, за да надъха и утеши всеки тъпак, който би му се вързал, че иска да оправя футбола.

Не съм вярвал доскоро, че ще го кажа ама на, случва се: добре, че Перуката победи, по-малкото зло. Ужасно, но е факт.

БМ като казва, че спазва правилата, защо нямаше членове в комисиите?
Как разбра, че той е по-добър вариант от ЛП, като вече е начело цели 4 мандата?
:shock:

Нека Чичовото отговори на това, което казах и ще ти стане ясно какво как съм разбрал.
Имам грозния навик да задавам въпроси, на които знам отговора. Подчертавам: знам, не предполагам.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 17 фев 2018 23:11

Betchualeng Arnaikem написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
ЦСКА _завинаги написа:Отново нагласен конгрес, за да може БМ да е начело.
:evil:
Поздравления за ЛП, че напусна залата като заяви, че неговият екип няма да участва в уредени мачове!
Категоричен беше и в позицията си, че ще обжалва.
Дано!
8-)

Пенев се направи на кокона просто защото не иска да признае, че той няма и никога не е имал шансове срещу Михайлов и това стана ясно много бързо след като обяви, че ще се кандидатира.

Вместо като мъж да си признае, че е било безнадеждна битка, че никой не го иска, че може би е прибързал.. фасони, прави фасони.

Преди да говори за предрешени мачове нека каже защо ТОЧНО СЕГА реши да зареже Валенсия и да се кандидатира. При очевидно смешните си шансове. Ще каже, ама друг път. Нааай-много да наговори малко общи приказки, за да надъха и утеши всеки тъпак, който би му се вързал, че иска да оправя футбола.

Не съм вярвал доскоро, че ще го кажа ама на, случва се: добре, че Перуката победи, по-малкото зло. Ужасно, но е факт.

БМ като казва, че спазва правилата, защо нямаше членове в комисиите?
Как разбра, че той е по-добър вариант от ЛП, като вече е начело цели 4 мандата?
:shock:

Нека Чичовото отговори на това, което казах и ще ти стане ясно какво как съм разбрал.
Имам грозния навик да задавам въпроси, на които знам отговора. Подчертавам: знам, не предполагам.

Не се измъквай!
Ти сам каза, че БМ е по-малкото зло.
Питам те, защо?
:twisted:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот openminded » 17 фев 2018 23:13

От т.нар.кандидатура на Пенев лъхаше реваншизъм на талази, което съчетано с вродената му арогантност, негативно излъчване и други аспекти на личността му я правеше абсолютно изчерпана от съдържание.Другото обяснение е, че е бил подведен от определен кръг хора, които ориентирайки се бързо по посоката на вятъра предпочетоха след това да се скатаят на сянка.
Голяма част от клубовете са на изкуствено дишане и за тях е важна финансовата страна на нещата, а БМ няма проблем с финансирането на БФС и е на "копеле" с чиновниците от УЕФА.Другото е скок в неизвестното и авантюра от която не е ясно какво ще спечелят.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта