Избор на Президент на БФС - позиции

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот anons » 15 яну 2018 14:52

Двамата основни кандидати просто не подлежат на сравнение. Боби и Любо са просто като Мерцедес и трабант. Не виждате ли разликата или сте замаяни повечето ? Чичовото и за чеп не става......ръководител ...пфу...!
Какво не му харесвате на Боби? Сигурен съм че това което е направил е много за БГ футбол.....и в УЕФА.
Мисля че успехите за страна като БГ са добри.....
Боби не може да ви направи добри БГ футболисти , Не може да накара лигльовците в национала да играят, не може и не трабвя да търси свестни собственици на клубове.......и така нататък. Официално не може и да контролира съдиите.....БФС няма общо със съдийската комисия......Условия за футбол има....поне в големите градове.....ВСИЧКО зависи от сериозни собственици и сериозни млади таланти....а не лигльовци.
Целият шум и негативизъм в БГ футбол се създва от така наречените Софийски бивши грандове!!! Не могат да признаят че вече не са номер едно ..и че са слаби и че имат некадърно управление и че нямат успехи.........упражняват натиск на съдии и прочие...
Другите им виновни че нямали БГ футболисти в отборите си...и че нищо не давали на националния......./ те пък софийските отборчета едни национали дават ....напоследък..../ Ако се замислите ...ще видите че всичко е така........

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот Pragmatichen » 15 яну 2018 14:54

Само в Бг се дава толкова голяма власт на толкова ключова позиция на човек, който е доказан АЛКОХОЛИК, некадърен и едва ли не се насира на поста си ВСЕКИ ДЕН!
Само в Бг се гласува доверие на човек за ЧЕТВЪРТИ МАНДАТ, при положение, че 16-17 години НЯМА НИКАКВИ РЕЗУЛТАТИ, и дори напротив, ВСИЧКО ВЪРВИ НАДОЛУ!
Само в Бг се подкрепят НЕКАДЪРНИЦИ и ни се обяснява, че видиш ли, друг ПО-ДОБЪР няма, алтернатива няма и край, това е човека, другите не стават.
Това просто не е истина!!! :roll: :|
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот Pragmatichen » 15 яну 2018 14:59

Само като ни види човек спортния министър Прасен Кралев, който прилича точно на добре угоена свиня(а все пак трябва да е спортна личност), и президента на БФС, който изглежда на фъфлеща селска пияница, и да ти стане ясно ЗАЩО НИТО НА ОЛИМПИАДА, НИТО НА ФУТБОЛНИ ФОРУМИ НЕ САМО НЯМАМЕ УСПЕХИ, А НЯМАМЕ ДОРИ УЧАСТИЯ ВЕЧЕ...и това от десетки години... :|
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот LSFC 1914 » 15 яну 2018 15:00

ЦСКА-София, ако имат поне малко морал (което мене дълбоко ме съмнява) ще гласуват за Борислав Михайлов. Все пак благодарение на него са в ППЛ, играят на армията и носят емблемата на фалиралото ЦСКА по незаконен начин. :idea:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот miro_rz » 15 яну 2018 15:01

Едно общо управление Бербатов - Петров ще оправи бъркотията . Иначе Михайлов пожизнено като Батето ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот Red_Neck » 15 яну 2018 15:09

TristaNNN написа:Авторе, Пенев май беше номиниран от "Черноморец" (Бабодядовец), така че може да го отразиш в увода на темата, която, признавам, изглежда интересна и има потенциал.

Кандидатурата му беше предложена от пернишкия аматьорски клуб „Черногорец“ Ноевци в средата на Ноември, но неофициално, защото документите му не бяха приети по административни причини – в БФС тогава не регистрираха кандидати.
Регистрирането започна тази сутрин и ще продължи до 8-ми Февруари.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12277
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот TristaNNN » 15 яну 2018 15:17

Red_Neck написа:
TristaNNN написа:Авторе, Пенев май беше номиниран от "Черноморец" (Бабодядовец), така че може да го отразиш в увода на темата, която, признавам, изглежда интересна и има потенциал.

Кандидатурата му беше предложена от пернишкия аматьорски клуб „Черногорец“ Ноевци в средата на Ноември, но неофициално, защото документите му не бяха приети по административни причини – в БФС тогава не регистрираха кандидати.
Регистрирането започна тази сутрин и ще продължи до 8-ми Февруари.

Да де, ясно, но според мен цялата работа около документацията му е просто една формалност. Както и да е, ти си знаеш и преценяваш какво да добавяш. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12645
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот BRF » 15 яну 2018 15:27

Очаквам ръководството на ЦСКА да не подкрепи никой кандидат!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12277
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот TristaNNN » 15 яну 2018 15:48

Red_Neck написа:
bilyaletdinov написа:Е, кой да подкрепи Левски?

Примерно, човекът, който до скоро бе част от управлението на клуба - Н. Илиев ;)

Това, че някой е бил част от управлението на клуба ни, не го прави автоматично персона, която трябва да се подкрепи. Тия вотове на доверие на база фенски пристрастия са пагубни за футбола ни като цяло.
Ти би ли подкрепил Майкъла и Лупи ако се кандидатират за президент или зам.президент?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Избор на Президент на БФС - позиции

Мнениеот Странджата » 15 яну 2018 16:05

Като много се палим, всъщност има ли регистрирана вече някаква кандидатура :) Или има намерения, подкрепи и разни други думи без покрития :)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта