Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот miro_rz » 05 дек 2017 22:22

ГГ да плати 8 милиона , я малко по-сериозно ! :mrgreen:
Изображение

На линия
honda
Мнения: 4365
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Ели Ваташка в БИТ ТВ

Мнениеот honda » 06 дек 2017 12:26

peliforewer написа:В момента слушам Ели Ваташка по БИТ ТВ и съм изумен,за всичко което се е случило на Лаута на мача Локо Пд-ЦСКА е била виновна агитката на ЦСКА,най-застрашени били феновете на Локомотив,децата от Пловдив нямало да ходят на мачове защото били стресирани,съдията трябвало да прекрати мача и въпреки това полицията нямала място вътре в стадионите,а трябвало стюарди да охраняват мачовете, като положителен пример тя назова охраната от стюарди на мачовете на Левски.Тука вече ми стана ясно че госпожата или е принудена да говори тези неща или има проблеми с паметта,защото явно е забравила какви неща се случват на ст.Г.Аспарухов между стюарди и фенове на Левски чиято единствена вина е че не са от СЗ.Г-жа Ваташка много обича да говори за закони,морал и достойнство,не знам защо не коментира една катастрофа на магистрала Тракия с нейно участие и дали виновникът за това е получил някакво възмездие от правораздавателните органи въпреки че минаха доста години оттогава.

Почти навсякъде по света най-крайните фенове се охраняват от стюарди ,а не от полиция. Опита показва,че когато се охраняват от полиция се стига до доста по-тежки ситуации. Обикновено навлизане на полицията в агитката води до тежки инциденти. Между другото ,ако си бил на мач в Пловдив ,би трябвало да знаеш ,че инциденти с участието на месната полиция особено при мачове със софийски отбори не са единични случаи(веднага мога да ти посоча случаи дори с арестувани футболисти на истинския ЦСКА)
Относно инцидента в Пловдив-всички видяха кой разруши оградата и навлезе на пистата и ИГРАЛНОТО ПОЛЕ и се насочи към сектора с публика на домакините( но не където са крайните фенове на Локо(Пд)), което доведе до прекъсване на мача и батални сцени. Много интересно защо въпросните крайни фенове на ЦСКА (на брой по-малко от 100 човека) си позволиха подобно поведение в момент ,в който знаеха че на трибуните няма да присъстват болшинството от крайните фенове на Локо. На мен също ми направи впечатление ,че болшинството фенове на ЦСКА не бяха с празни ръце,а с подръчни средства като колани , полицейски палки и т.н,докато от другата страна бяха с празни ръце,явно едната страна се готвела за сблъсък, а другата не. Интересно как са минали с подобни атрибути пропускателния контрол? - Много просто били са вкарани предварително. Така че приказките ,че всичко е спонтанно- не на мен.
А това за провокациите ,ами не са много хората в този форум ,които са присъствали на повече мачове от мен, досега не съм бил на мач на който не е имало провокации(включително и на детски мачове). Интересно любимия на някои лозунг КЗЛ не е ли провокация? И колко пъти тези ,които го издигнаха бяха наказани за него? Или пък за лозунга "Нашата вярност ,е нашата чест"(дали не се счита за нациска пропаганда) и колко пъти тези ,които го издигнаха бяха наказани.

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Ели Ваташка в БИТ ТВ

Мнениеот niki.al » 06 дек 2017 13:27

Captain Stottlemeyer написа:"Феновете ще бъдат критикувани за това, което стана - да излизат на пистата, да има кървища, да има насилие. Това не е футбол. Това не е моята публика. Свикнал съм публиката на ЦСКА да я гледам усмихната, да подкрепя отбора. Това, че излизат там някакви си, това са провокатори.“ Христо Стоичков
https://topsport.bg/cska/hristo-stoichk ... blika.html

ми то и отбора не е твоя...те твоя го закриха

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Ели Ваташка в БИТ ТВ

Мнениеот peliforewer » 06 дек 2017 19:25

vratar4eto написа:
iliev72 написа:Колко сте жалки , колко сте смешни ! Няма значение кой е влязъл и на кой стадион.
Това не трябва да се случва на никой стадион , ако искаме стадионите да се напълнят отново !


Именно :!: Затова не трябваше БФС да си затваря очите, а да накаже двата отбора според наредбите. Тези два мача+ 4 до 6 за Локо (Пловдив) за ударения футболист на ЦСКА-София (София) и още толкова за ЦСКА-София (София) за ранения стюард.
Защото с 2 мача никой няма да си мръдне пръста от клубовете, още повече, че се паднаха мачове в студено време,на които щеше да има по 300 човека.
Ама при изпълнена наредба - 8 домакинства. Това е половин сезон и тогава можеше да се чалнат в клубовете да се вземат някакви мерки. Ама нейсе...

Няма как да си отворят очите от БФС след като са ги затворили за случката с битите полицаи в Благоевград,след като Дяков може да плюе безнаказано,а Здравко Илиев не,Моци може да рита и удря без последствия,а япончето от Берое не.Не знам как не можете да разберете че БФС е вреден за българския футбол,там трябва да се прочисти от тези търтеи които дълги години се хранят от футбола ,първо покрай Батето,сега покрай Боби,те са едни и същи физиономии,вече и децата им са на яслата, да чакаме и внуците им ли да се уредят.Сигурен съм че които и да смени Боби ще е за добро.Те и правилниците им направени така че да има вратички за наши хора,има и един друг момент,защо собственици и клубове трябва да търпят наказания и финансови загуби заради 50-ина идиота в агитките след като има камери по стадионите защо не го отнасят те ,финансово и наказателно.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Защо мълчите?

Мнениеот КироВарна » 10 дек 2017 19:26

Captain Stottlemeyer написа:
КироВарна написа:...Току що беше отсъдена дузпа за Левски срещу Пирин......защото един зрител,ощипал съседката си от дясно!!!Съдията обаче,така е видял,така е преценил!!!Какво да кажем ние и кой ще го чуе?

Пак някой се мъчи да остроумничи за сметка на „Левски“! Кофти ли ти е?!... :lol:

Разбира се,че ми е кофти!!!Жалкарските изпълнения винаги ме натъжават......

Потребителски аватар
fcw
Мнения: 83
Регистриран на: 09 авг 2008 20:56
Контакти:

Леле майко!?!

Мнениеот fcw » 14 дек 2017 20:37

Репортера на Диема към Дяков в интервюто след мача: "Дай ми твоите мисли след края на двубоя!"
Откъде ги намират тия олигофрени, направо не знам?
Praemonitus – praemunitus (от латински: „Предупреденият е въоръжен”)
Иванков за първата тренировка в Бурса: 15 000 турци скандираха името ми, почувствах се като на "Герена".

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: Леле майко!?!

Мнениеот toristo » 14 дек 2017 22:24

Защо се учудваш... нивото на диема и гонг е отчайващо ниско откакто ги взе Нова.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Леле майко!?!

Мнениеот BFS » 14 дек 2017 23:37

fcw написа:Репортера на Диема към Дяков в интервюто след мача: "Дай ми твоите мисли след края на двубоя!"
Откъде ги намират тия олигофрени, направо не знам?

Хубчев хубаво ги реже, като им показва колко тъпи въпроси задават. Херо днес им каза, че не му се говори и е погнусен, онези го питат за тактики и т.н. .... идиоти ... човека им каза, че мач не става, когато няма справедливост, тъпият репортер го пита за футболни аргументи. когато всичко е очевидно, как може да се правиш на такъв циркаджия???? Онзи в студиото водещият на диема същият олигофрен, когато Пеев му каза, че е чист червен картон за Барт, онзи отговаря, че ЦСКА имали късмет само с жълт картон ... кво повече да говорим? ... олигофрения на n-та степен, ама като гледам кви фенове пишат тука и явно много е паднало нивото и такива коментари заслужаваме. Днес всичко се купува с пари, а тези хора които трябва да следят за нередностите, т.н. четвърта власт, си е продала задниците. Мен ме е срам да гледам мач с детето си, как да му обясня, че чичкото, който са сложили да говори по телевизията е пълен дебил и или наистина не знае праивилата или иска и ние да сме дебили като него?

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Леле майко!?!

Мнениеот marco_bailey » 15 дек 2017 02:42

fcw написа:Репортера на Диема към Дяков в интервюто след мача: "Дай ми твоите мисли след края на двубоя!"
Откъде ги намират тия олигофрени, направо не знам?


Явно мисълта му тече на друг език, това е израз, ползван често от US sports reporters: "Give me your thoughts about..."

:) :) :)
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Леле майко!?!

Мнениеот КироВарна » 15 дек 2017 09:34

Българският футбол е затънал в огромни проблеми!!!Намеса на държавата,намеса на мафията,корупция,черно тото,нагласени мачове,поръчкови съдии,никакви бази и стадиони,тотално безпаричие,пране на пари.....и т.н. и т.н.!!!Толерират се измислени грандове,вкарват се служебно отбори в първа лига,провеждат се търгове с един участник,избор на президент с един кандидат.......а продажната българска журналистика,съществува само за да замазва всички тези гафове и престъпления!!!Глупавите въпроси,които задават са проблем,но главния проблем са въпросите,които никога не задават!!!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта