Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10770
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот ivan56 » 16 дек 2017 11:17

Drunken_Master написа:1982 и другите малоумници от форума...
За какво е това плюене по Ел Голеадор ? Нима може да има по-лош кандидат за БФС мястото от Перуката ? Има ли значение кой го издига ? Колко години чакаме нещо да се промени в българският футбол и все същото....Колко години ще търпим бездарни чужденци в първенството за сметка на млади момчета от школите ? Кога България ще играе на голям форум ? Кога ще се направи нещо за ДЮШ ? До кога ще търпим шуробаджанащината навсякъде у нас ?


Най- обичам такива като теб които пишат глупости на ангро, не бил нищо направил.
С всичките си косури Боби е направил доста.
Едното от нещата е новата база на националният отбор.
Вкара отбори в по-горна група, нямащи право на това, с идея всеки по голям областен град да има отбор в ППЛ.
Одобри врътката с Литекс и ЦСКА.
Безплатни лагери за ДЮШ на 15 отбора.
Голяма част от стадионите се оправиха, под натиска на БФС.
Домакинство на европейско първенство на 17 годишните.
Имаме три класирания на юношески формации на европейски финали.
Освободи школите от съдийски такси за елитните 17 и 19
В Б група получават пари от тв права.
БФС въведоха формати Футбол 5, 7, 9
Изпращат се треньори на ДЮШ на специализация в западни отбори.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 16 дек 2017 12:54

Пълни глупости !
Първо ако българските футболни деятели искаха нещо да се промени,отдавна да са махнали Боби Михайлов.Ама промени,които да се спазват от всички клубове у нас,а не съдиите да обслужват нечии интереси.Много ясно,че Венци Стефанов ще подкрепя Перуката.А иначе как ще му излизат тото схемите...
Аз даже се чудя на тоя тип,как изобщо има акъл,да се кандидатира за нов мандат,при положение,че всичко живо го плюе ? По време на неговото управление националният отбор на България не се е класирал нито веднъж на голям форум. Вече седма поредна година пък виждаме наглото толериране и слугуване на един отбор. Преди тях пък се толерираше друг определен отбор.Реферите са умрели от страх и във всеки кръг правят фрапантни грешки, които предопределят изхода на мачовете и имат пряко отношение към класирането.Няма как да разберем дали е за добро или за лошо кандидатурата на Любослав Пенев, но ако остане статуквото е факт, че нищо добро не очаква футбола ни!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10770
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот ivan56 » 16 дек 2017 13:11

Кое е глупост?
Освен оранжевите селяни, настанили се на армията(разбирай ГГ със селската си свита) другите клубове са зад Михайлов.
Любо го харесвам много и жалко, че ще бъде използван от кликата на ГГ.
Националният не се бил класирал, какво е виновно БФС, че имаме само некадърници като играчи, като върхът им е средняк в турското първенство( вече и там е трудно) и, че любимият ви Гришка си пробутва ментетата от найси години насам.
Да влезе Боби ли да играе.
Глупав довод.
Реферите кой ги подковава, отборите с лоби, значи като се свиреше за двата "хартиени" гранда проблеми нямаше.
Бърка ви яко в гъ.а Домуса, но той не прави нищо по различно, от това което правиха години наред Литекс, ЦСКА и Левски.
Значи Гришата проблеми с Боби нямаше, когато беше първа цигулка, обаче сега е лош, щото не е на неговата.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Drunken_Master » 16 дек 2017 14:52

ivan56 написа:Кое е глупост?
Освен оранжевите селяни, настанили се на армията(разбирай ГГ със селската си свита) другите клубове са зад Михайлов.
Любо го харесвам много и жалко, че ще бъде използван от кликата на ГГ.
Националният не се бил класирал, какво е виновно БФС, че имаме само некадърници като играчи, като върхът им е средняк в турското първенство( вече и там е трудно) и, че любимият ви Гришка си пробутва ментетата от найси години насам.
Да влезе Боби ли да играе.
Глупав довод.
Реферите кой ги подковава, отборите с лоби, значи като се свиреше за двата "хартиени" гранда проблеми нямаше.
Бърка ви яко в гъ.а Домуса, но той не прави нищо по различно, от това което правиха години наред Литекс, ЦСКА и Левски.
Значи Гришата проблеми с Боби нямаше, когато беше първа цигулка, обаче сега е лош, щото не е на неговата.

Ами щом подкрепят Боби - си задай въпроса ЗАЩО го подкрепят !
А кой е виновен,че трикольорите ни не стават ? Аз ли ? Защо се допускат толкова много чужденци в А Група ? Има си съответните спортни закони и може да се предотврати,стига някой да го иска.Например в Калчото,допреди няколко години не се допускаха повече от двама без европейски паспорт.Заради това Макриев не получи шанс в Интер.
На мен лично никой не ми бърка отзад,по простата причина, че съм фен само на Ювентус,откакто се случи това с ЦСКА.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

skitnik32
Мнения: 371
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот skitnik32 » 16 дек 2017 16:20

Drunken_Master написа:
skitnik32 написа:
Drunken_Master написа:
1982 написа:Какво бъдеще, бе, ти наистина ли мислиш, че някакви бивши ритнитопковци ще оправят нещо ??! Докато клубовете са в ръцете на престъпници като Гриша Ганчев, Венци Стефанов, Домусчиев, Спас Русев, ТИМ и т.н., оправия няма ....... кой ще е формално начело на БФС, няма никакво значение, не го ли разбрахте вече ?!

А ти кой искаш да управлява български спортни клубове ? Аз и ти ли ? Много ясно,че ще е някоя мутра,дето гледа да си изпере парите...Така е по цял свят !


1 обърна се към всички форумци с определението "малоумници" което говори достатъчно за твоя умствен капацитет.
2 добрия футболист и добрия треньор са две коренно различни неща и не са производни едно от друго, а камо ли ръководител.
3 може да има кандидатури при които да не може да се прогнозира какъв ще е ефекта от избирането им за шеф на БФС, но има кандидатури при които ще е ясно че ще има ДЕФЕКТ при евентуалното им избиране.

Не смятам,че е нужно да отговарям на тип,който се пише "скитник32" ? Да не говоря,че си писал 100% глупости,нямащи нищо общо с това,което аз съм писал...



Не мисля че никът ми има нещо общо с поста ми. Явно си от тези които просто трябва да напишат нвщо да изглеждат значими. Е не ти се получава.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Drunken_Master » 16 дек 2017 16:38

То не е свързано само с никнеймът ти,а и с глупостите,които си писал...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот doktora25 » 16 дек 2017 17:19

Изборите за шеф на БФС много ми напомнят политическата ситуация в страната. Може би сходствата са доста, но ще поясня кое точно имам предвид. Както в политиката нещо като върховен злодей, олицетворение на злото, корупцията, цялата върхушка и олигархия, най-мразен и най-лоша алтернатива се е превърнал Делян Пеевски, подобен образ във футбола почти е изграден на Гриша Ганчев. В същото време реалната власт през последните 10-на години е в други ръце, не по-малко компрометирани и престъпни.

Аз не изпитвам грам симпатия към никой от тях двамата, още повече пък към тези, които държат властта. Смятам обаче че е вредно изграждането на подобни демонични образи, които изместват дискусията единствено в посока кой с кого е, вместо да се обсъждат реалните проблеми, начините за тяхното решение и визията, която имат кандидатите. Иначе се влиза в омагьосан кръг и се задълбочават разединението, напрежението и омразата между феновете на различни отбори, симпатизантите на отделните партии или пък хората се отвращават и отдръпват от политическия и футболния живот в страната, което в края на краищата е зле за всички. Факт е че и едното, и другото трябва да се демутризират, но за това трябва да бъдем обединени, а не да заемаме страна или да се примиряваме. И най-вече - да генерираме идеи и да стоим зад тях!
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Drunken_Master » 20 дек 2017 13:11

Ако Борислав Михайлов остане начело на БФС,българският национален отбор по футбол,никога няма да се класира на европейско или световно първенство.Няма и да се класира. Не се произвеждат футболисти, които да класират отбора на подобен форум. Сериозни суми, дадени от УЕФА за развитие на детско-юношеския футбол се разпределят по приятелска линия, за да може Перукан да се бетонира.Дори само да се спре шуробаджанащината в ДЮШ и да започне да се дава повече шанс на младите ни таланти,това ще е огромен успех.Имам въпрос към тези,които не го харесват.Всички знаем,че чичовото е "цапнат" в устата и не блести с интелект,НО някой от коментиращите има ли друг кандидат или да оставим онзи с перуката,за още десетина години,та белким се затънем още повече и след някоя друга година,да бъдем поставени в престижната шеста урна за жребия на Европейското ? На фона на всичко в днешния ни футбол, Любо поне е някаква промяна на статуквото ! И е добре да му се даде шанс ! Иначе продължаваме плуването в това ш*бано блато.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот TristaNNN » 20 дек 2017 15:10

Drunken_Master написа:Ако Борислав Михайлов остане начело на БФС,българският национален отбор по футбол,никога няма да се класира на европейско или световно първенство.Няма и да се класира. Не се произвеждат футболисти, които да класират отбора на подобен форум.....

Да, така е. Ако Пенев бъде избран, то България няма да пропусне голям футболен форум, като освен това до няколко години ще се бетонираме в първа урна, редом до Германия и Бразилия. Това ще стане само и благодарение на хилядите футболни предприятия, които Любо Пенев ще построи и управлява с веща и твърда ръка, в които ще произвеждат звезда до звездата, лъв до лъва! :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19608
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Drunken_Master » 20 дек 2017 16:22

TristaNNN написа:
Drunken_Master написа:Ако Борислав Михайлов остане начело на БФС,българският национален отбор по футбол,никога няма да се класира на европейско или световно първенство.Няма и да се класира. Не се произвеждат футболисти, които да класират отбора на подобен форум.....

Да, така е. Ако Пенев бъде избран, то България няма да пропусне голям футболен форум, като освен това до няколко години ще се бетонираме в първа урна, редом до Германия и Бразилия. Това ще стане само и благодарение на хилядите футболни предприятия, които Любо Пенев ще построи и управлява с веща и твърда ръка, в които ще произвеждат звезда до звездата, лъв до лъва! :)

Вас феновете на г*ведата,трябва да ви изгорят живи и след това да взривят пепелта.Направо ми писна от вашите увъртания и глупости.И Гунди едно време са го имали за голям футболист,ама като му видиш статистиката и на теленце му става ясно,чв фуража е фалшив.Това за Пенев го пишеш,като фен на г*ведата или ... ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта