Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот TristaNNN » 20 дек 2017 16:31

Drunken_Master написа:
TristaNNN написа:
Drunken_Master написа:Ако Борислав Михайлов остане начело на БФС,българският национален отбор по футбол,никога няма да се класира на европейско или световно първенство.Няма и да се класира. Не се произвеждат футболисти, които да класират отбора на подобен форум.....

Да, така е. Ако Пенев бъде избран, то България няма да пропусне голям футболен форум, като освен това до няколко години ще се бетонираме в първа урна, редом до Германия и Бразилия. Това ще стане само и благодарение на хилядите футболни предприятия, които Любо Пенев ще построи и управлява с веща и твърда ръка, в които ще произвеждат звезда до звездата, лъв до лъва! :)

Вас феновете на г*ведата,трябва да ви изгорят живи и след това да взривят пепелта.Направо ми писна от вашите увъртания и глупости.И Гунди едно-време са го имали за голям футболист,ама като му видиш статистиката и на теленце му става ясно,чв фуража е фалшив.Това за Пенев го пишеш,като фен на г*ведата или ... ?

Благодаря ти за милите думи, да ти се връща. :) Това за Пенев го пиша като радетел за добруването на родния футбол и в отговор на оранжевите ви пропагандаторски блянове и неблагодарствени глупости. Според мен, на този етап Пенев не е по-добра алтернатива на Михайлов.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот suni » 20 дек 2017 17:32

Всяка алтернатива на Михайлов е по-добра. ;)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот 1982 » 20 дек 2017 22:24

Няма нищо по-лошо от кукла на конци на престъпника от Микре ......... така че Любо да си стои в Испания по-добре.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 яну 2018 03:34

1982 написа:Няма нищо по-лошо от кукла на конци на престъпника от Микре ......... така че Любо да си стои в Испания по-добре.

При кого да стои там... вече :D
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот openminded » 04 яну 2018 22:59

Надявах се на трета кандидатура и ето, че се появи - повече от достойна :mrgreen:

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот pomiqr272 » 08 яну 2018 16:12

Любослав Пенев

Президент на ЦСКА - провал
Бизнесмен - провал
Старши треньор - провал

Нека да се пробва и с БФС.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот pomiqr272 » 08 яну 2018 16:30

Drunken_Master написа:
ivan56 написа:Кое е глупост?
Освен оранжевите селяни, настанили се на армията(разбирай ГГ със селската си свита) другите клубове са зад Михайлов.
Любо го харесвам много и жалко, че ще бъде използван от кликата на ГГ.
Националният не се бил класирал, какво е виновно БФС, че имаме само некадърници като играчи, като върхът им е средняк в турското първенство( вече и там е трудно) и, че любимият ви Гришка си пробутва ментетата от найси години насам.
Да влезе Боби ли да играе.
Глупав довод.
Реферите кой ги подковава, отборите с лоби, значи като се свиреше за двата "хартиени" гранда проблеми нямаше.
Бърка ви яко в гъ.а Домуса, но той не прави нищо по различно, от това което правиха години наред Литекс, ЦСКА и Левски.
Значи Гришата проблеми с Боби нямаше, когато беше първа цигулка, обаче сега е лош, щото не е на неговата.

Ами щом подкрепят Боби - си задай въпроса ЗАЩО го подкрепят !
А кой е виновен,че трикольорите ни не стават ? Аз ли ? Защо се допускат толкова много чужденци в А Група ? Има си съответните спортни закони и може да се предотврати,стига някой да го иска.Например в Калчото,допреди няколко години не се допускаха повече от двама без европейски паспорт.Заради това Макриев не получи шанс в Интер.
На мен лично никой не ми бърка отзад,по простата причина, че съм фен само на Ювентус,откакто се случи това с ЦСКА.


Лъжа е, не чуваш ли, спри се... лъжа е. През 2002 г. в Милан имаше поне осем футболисти извън ЕС. За Интер се сещам за Батистута, Занети, Рекоба, Кордоба, Алмейда и един нигериец. Недей писа глупости.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19617
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Drunken_Master » 08 яну 2018 17:20

pomiqr272 написа:
Drunken_Master написа:
ivan56 написа:Кое е глупост?
Освен оранжевите селяни, настанили се на армията(разбирай ГГ със селската си свита) другите клубове са зад Михайлов.
Любо го харесвам много и жалко, че ще бъде използван от кликата на ГГ.
Националният не се бил класирал, какво е виновно БФС, че имаме само некадърници като играчи, като върхът им е средняк в турското първенство( вече и там е трудно) и, че любимият ви Гришка си пробутва ментетата от найси години насам.
Да влезе Боби ли да играе.
Глупав довод.
Реферите кой ги подковава, отборите с лоби, значи като се свиреше за двата "хартиени" гранда проблеми нямаше.
Бърка ви яко в гъ.а Домуса, но той не прави нищо по различно, от това което правиха години наред Литекс, ЦСКА и Левски.
Значи Гришата проблеми с Боби нямаше, когато беше първа цигулка, обаче сега е лош, щото не е на неговата.

Ами щом подкрепят Боби - си задай въпроса ЗАЩО го подкрепят !
А кой е виновен,че трикольорите ни не стават ? Аз ли ? Защо се допускат толкова много чужденци в А Група ? Има си съответните спортни закони и може да се предотврати,стига някой да го иска.Например в Калчото,допреди няколко години не се допускаха повече от двама без европейски паспорт.Заради това Макриев не получи шанс в Интер.
На мен лично никой не ми бърка отзад,по простата причина, че съм фен само на Ювентус,откакто се случи това с ЦСКА.


Лъжа е, не чуваш ли, спри се... лъжа е. През 2002 г. в Милан имаше поне осем футболисти извън ЕС. За Интер се сещам за Батистута, Занети, Рекоба, Кордоба, Алмейда и един нигериец. Недей писа глупости.

Батистута има италиански паспорт.Пачека,Рекоба и Занети също.За феномена и Кордоба не съм сигурен.Шукур със сигурност е заемал едното място.А и това,че има много чужденци не значи,че не са привлечени в миналите сезони.А Макриев беше от страна,която до този момент не беше все още членка на ЕС.
А за Милан Леонардо имаше италиански паспорт.Чамот и Роке Жуниор също.Пабло Гарсия имаше испански.За другите не се сещам...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19617
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот Drunken_Master » 08 яну 2018 17:26

Unlike La Liga, which imposed a quota on the number of non-EU players on each club, Serie A clubs could sign as many non-EU players as available on domestic transfer. But for the 2003–04 season a quota was imposed on each of the clubs limiting the number of non-EU, non-EFTA and non-Swiss players who may be signed from abroad each season, following provisional measures introduced in the 2002–03 season, which allowed Serie A & B clubs to sign only one non-EU player in the 2002 summer transfer window.

Моя е грешката...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот 1982 » 11 яну 2018 17:33

Любо обаче дори не се и крие, че е кукла на конци на Ганчев, днес изтипоса до себе си онова мазно адвокатче, което бе деен участник в далаверата по умишления фалит на ЦСКА и подмяната му с Литекс.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта