Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот PFC Litex » 21 ное 2017 12:52

Как точно се сплашва някой, който неизвършва дейност при таен вот?
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот TristaNNN » 21 ное 2017 12:54

PFC Litex написа:Как точно се сплашва някой, който неизвършва дейност при таен вот?

Со бой и заплахи и со малце пропаганда.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот PFC Litex » 21 ное 2017 12:58

Ясно, ще набие 200-300 човека... излез от филма.
Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот ivan56 » 21 ное 2017 13:01

С всичките си кусури, Боби в последните години направи доста неща за футбола у нас. А и на нивото което е в УЕФА, можем само да извлечем ползи. Харесвам Любо, но не смятам, че е подходящ за президент на БФС
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот hydetoshi » 21 ное 2017 16:22

Президент на БФС не трябва да е или да бъде в бъдеще бивш футболист. Това,че риташ добре топката не значи ,че разбираш от управление на подобна структура.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот openminded » 21 ное 2017 18:21

PFC Litex написа:Как точно се сплашва някой, който неизвършва дейност при таен вот?

По същият начин, по който се плашат мангалите на избори-"Ако не гласуваш за когото трябва, ще разберем, имаме си начини..." и тъпия циганин гласува.Тук не е точно такъв случаят, но лесно може да си направиш сметка колко гласове горе-долу да очакваш, естествено след като по познатият ни Ганчев подход бъдат подложени на съответният натиск , облаги и обещания за бъдещи такива.Живеем в България, а Микренския е цар на схемите, далаверите и манипулациите.Жалко, че и Пенев се очертава да е негова марионетка

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот TristaNNN » 22 ное 2017 15:52

Оказа се, че Пенев вече не е на щат във Валенсия и медиите из Пиринеите в момента не го коментират с добро. Испанците са му били шута, след като са разбрали, че се цани за ръководител на футбола в България, нещо такова пишеше във вестника. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот marco_bailey » 23 ное 2017 16:33

Много са ми интересни хората, които твърдят, че смяната на Перукан с Любо Пенев щяла да бъде "от трън, та на глог". Не знам толкова ли са ви изпускали на глава като малки или е някаква друга причината. Дори да приемем, че зад Пенев стои Г.Г., това е човек, направил 7-цифрена сума в евро от проекта си "Литекс". Значи малко все пак разбира от бизнес и управление, нали? Гнусната пиянска перука в какво точно е инвестирал лични средства и кой точно бизнес проект е довел до печалба с успешно управление??? Далеч по-съмнителни личности от Г.Г. са доста за предпочитане начело на футбола ни пред сегашната клика там!!!
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот ivan56 » 23 ное 2017 17:22

marco_bailey написа:Много са ми интересни хората, които твърдят, че смяната на Перукан с Любо Пенев щяла да бъде "от трън, та на глог". Не знам толкова ли са ви изпускали на глава като малки или е някаква друга причината. Дори да приемем, че зад Пенев стои Г.Г., това е човек, направил 7-цифрена сума в евро от проекта си "Литекс". Значи малко все пак разбира от бизнес и управление, нали? Гнусната пиянска перука в какво точно е инвестирал лични средства и кой точно бизнес проект е довел до печалба с успешно управление??? Далеч по-съмнителни личности от Г.Г. са доста за предпочитане начело на футбола ни пред сегашната клика там!!!


Приемаме, че зад Боби стои Домуса, е кой е по успешният кандидат?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: Любо все пак влиза в битка с Боби за мястото му в Бояна

Мнениеот marco_bailey » 23 ное 2017 18:00

ivan56 написа:
marco_bailey написа:Много са ми интересни хората, които твърдят, че смяната на Перукан с Любо Пенев щяла да бъде "от трън, та на глог". Не знам толкова ли са ви изпускали на глава като малки или е някаква друга причината. Дори да приемем, че зад Пенев стои Г.Г., това е човек, направил 7-цифрена сума в евро от проекта си "Литекс". Значи малко все пак разбира от бизнес и управление, нали? Гнусната пиянска перука в какво точно е инвестирал лични средства и кой точно бизнес проект е довел до печалба с успешно управление??? Далеч по-съмнителни личности от Г.Г. са доста за предпочитане начело на футбола ни пред сегашната клика там!!!


Приемаме, че зад Боби стои Домуса, е кой е по успешният кандидат?


В краденето на пари и във фалирането на успешни предприятия? Няма спор.
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта