Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 08 ное 2017 20:10

niki.al написа:https://www.sportal.bg/news.php?news=693088

браво 48 вие ги съсипахте тея

Хм хм.. ако ГГ и компания сами са декларирали, че не трябва да ги бъркат с ЦСКА доста са се оакали. За мен е ясно защо това съм го проспал, ама къде бляха верните фенове, ходещи на Армията?
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Хипотетично :11 - ка за националният отбор от футболисти играещи в първите шест отбора в ППЛ

Мнениеот doktora25 » 09 ное 2017 00:45

Въпросът е интересен. Може да се направи такава 11-ца. Друг е въпросът какви резултати би постигнала.

Вратари: Митрев, Китанов
Защитници: Недялков, Пиргов, Чорбаджийски, Терзиев, Виданов, Иван Иванов, Крум Стоянов, Горанов, Пламен Димов
Халфове и нападатели: Балтанов, Панайотов, Малинов, Лазар Марин, Райнов, Неделев, Десподов, Карачанаков, Вутов, Стивън Петков

Твърди титуляри трябва да бъдат: Митрев, Недялков, Балтанов и Неделев.

За останалите ми е трудно да бъда категоричен. Има някои, които са били налагани в отбора, което трябва да бъде взето под внимание, но не всички от тях в момента са в добра форма (Вутов, Терзиев), което би трябвало да ги остави "на пейката", но не и да отпаднат напълно от сметките. Пристрастията ми също донякъде ми пречат да бъда докрай обективен, напр. при избора между Панайотов и Малинов за партньор на Балтанов в халфовата линия. На фона на малкото класни офанзивни играчи, отговарящи на условията, нищо не пречи и тримата да са титуляри при схема "елха". Някои от футболистите не съм ги наблюдавал скоро и не мога да изказвам твърдения за тяхната форма (напр. Виданов, Иванов, Райнов). Стивън Петков съм го сложил повече от статистически съображения, но в нападение нещата така или иначе изглеждат най-сложни. Между другото не е лоша статистиката и на Венцислав Бенгюзов от Верея, но не мога да го предлагам "на тъмно", при положение че не съм го наблюдавал достатъчно (в т.ч. и предишни сезони), а и досега рядко е попадал под светлините на прожекторите.

Подобни ограничения принципно не са необходими. Най-добре е в един национален отбор да преобладават футболистите на възраст 25-29, които да имат дълъг стаж в него, да са сработени помежду си и да го водят към победите и също така приблизително равен брой по-млади и по-възрастни (над 30) - едните да се учат и сработват със съотборниците си, другите да помагат с опита си и да се използват техните доказани качества. В този ред на мисли за националния биха били полезни и немалко други играчи от А група.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Плащане кога?

Мнениеот icko65 » 09 ное 2017 18:54

Благодетелите на ЦСКА щяха да плащат 8-те милиона и сагата да свърши..Не би!Щяло нов търг да има.Значи ли че феновете на уж възродения ЦСКА ги лъжат пак?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Плащане кога?

Мнениеот tomatomov197 » 09 ное 2017 19:07

Според теб трябва ли да се плащат и чуждите земи включени в общото имущество ?

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Плащане кога?

Мнениеот popokutepetel » 09 ное 2017 19:49

icko65 написа:Благодетелите на ЦСКА щяха да плащат 8-те милиона и сагата да свърши..Не би!Щяло нов търг да има.Значи ли че феновете на уж възродения ЦСКА ги лъжат пак?


То Микренския ако искаше да плаща нямаше да фалира ЦСКА. Той цял живот го кара на кражби, измами и далавери ти искаш да е честен :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Плащане кога?

Мнениеот tomatomov197 » 09 ное 2017 20:13

Не знам нещо да е откраднал и излъгал . Над 20г влага в спорта , доста успешно . Виж за тимаджии , много може да се говори :)

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Плащане кога?

Мнениеот icko65 » 09 ное 2017 22:20

tomatomov197 написа:Според теб трябва ли да се плащат и чуждите земи включени в общото имущество ?

ДА!Той като писа офертата дали не знаеше за чуждите земи!?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Плащане кога?

Мнениеот icko65 » 09 ное 2017 22:23

tomatomov197 написа:Не знам нещо да е откраднал и излъгал . Над 20г влага в спорта , доста успешно . Виж за тимаджии , много може да се говори :)

Открадна офиса на ЦСКА и лъже феновете на ЦСКА от 2г. и кусур.За скритите му далавери аз и ти няма как да знаем.А те не са без лъжи и измами.Нямаше да са скрити.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 09 ное 2017 22:34

Betchualeng Arnaikem написа:
niki.al написа:https://www.sportal.bg/news.php?news=693088

браво 48 вие ги съсипахте тея

Хм хм.. ако ГГ и компания сами са декларирали, че не трябва да ги бъркат с ЦСКА доста са се оакали. За мен е ясно защо това съм го проспал, ама къде бляха верните фенове, ходещи на Армията?


Разбира се, че го декларираха, точно вашите фенове изкараха публично цялото писмо на Литекс до КАС ....... станаха за чудовищен срам.

https://www.sportal.bg/news.php?news=672389
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 ное 2017 22:49

1982 написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
niki.al написа:https://www.sportal.bg/news.php?news=693088

браво 48 вие ги съсипахте тея

Хм хм.. ако ГГ и компания сами са декларирали, че не трябва да ги бъркат с ЦСКА доста са се оакали. За мен е ясно защо това съм го проспал, ама къде бляха верните фенове, ходещи на Армията?


Разбира се, че го декларираха, точно вашите фенове изкараха публично цялото писмо на Литекс до КАС ....... станаха за чудовищен срам.

https://www.sportal.bg/news.php?news=672389

Е аз не следя всички декларации, понякога много ме дразни размахването на хартия (образно казано). Та съм го пропуснал някак.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта