Никола Попов - Фен тема

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 24 сеп 2017 15:28

bsz1916 написа:Най - яркия ми спомен за този съдия е една снимка която беше показана в почти всички спортни вестници от мача Левски - Литекс 2:2 . Като допълнителен съдия той е заснет застанал на линията на 2 метра от вратата на Левски с лице към голлинията , а топката след удар на Асприля под гредата е на поне половин метър зад голлинията , но Попов се направи на ударен , не сигнализира и голът в полза на Литекс не бе зачетен .

А спомняш ли си, че ударът на Асприля беше бомбен, че всичко стана за десети от секундата, че на телевизионнните коментатори бяха необходими няколко повторения, за да се убедят, че има гол (да, гол действително имаше, но топката не беше "поне на половин метър" зад голлинията ;) ), че в същия този мач "Левски" беше порязан с неотсъдена кристална дузпа в негова полза + измислен жълт картон на Минев, който по-късно доведе и до червен!?... :roll: 8-)
П.П. Не съм фен или адвокат на Никола Попов. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 24 сеп 2017 15:32

orlando7 написа:
peliforewer написа:Не знам дали въобще си струва да се обсъжда синчето на Антон Попов,аз през годините съм писал доста за него ,от прохождащ съдия до вкарването му в международните наряди.Прави ми впечатление новите опорни точки на сините фенове,които ни вадят едни конспирации ,едни завери и всичко това естествено за да облагодетелстват ЦСКА и как на дъното на тази конспирация естествено е Ганчев.Вие очи имате ли,мислете малко с главите си ,на ЦСКА не му трябва помощ,стига му само това да му свирят реално съдиите.Представям си какво щеше да се случи ако в два поредни мача на Левски бяха отменени редовни голове и несвирени очевадни дузпи,шефа на съдиите щеше да се включи директно по телевизиите,Илиана щеше да предаде последното изявление на гуру Сираков,Тити щеше да е вдигнал вече въстанието, фенклуба щеше да е написал десетина декларации,а Дантеления и кмета-усмивка щяха да обяснят защо съдиите трябва да свирят винаги за Левски.

Що се правиш на ощипана госпожица,като и вие не сте по-назад от сините си братя? По-добре си трай и си папкайте заедно!

Сестро, недей така, че ако не бяха те да ви полегнат когато трябва - на вас, "кристално честните железничари", вие доста по-рано щяхте да напуснете родния т.н. "футболен елит"... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот bsz1916 » 24 сеп 2017 15:46

bobo_13 написа:Виж не знам какво визираш за мача Левски Лц, ако е за удара с ръка на Натаниел с/у Вутов, то това се случва след вече е свирено нарушение в полза на Лц, как да свири дузпа след като вече е спряна играта....а защо не изгони Натаниел? Ами 5 минути преди това не изгони Вутов за груб фал с/у Натаниел на тъча, когато топката дори не беше в бразилеца...просто компенсира едното с другото, защото Вутов не трябваше да е на терена вече. Не знам как е повлиял на резултата....
Докато сега не свири кристална дузпа за нас 8 минути преди края; няма да споменавам миналата седмица как ни биха Берое на Ивайло...с 2 метра засада при първия гол и "дузпа" 2 метра извън пеналта

Проблемът ви е че всеки който играе с Етър , следващия кръг ще играе с Левски , т.е. ще бъде посечен от съдиите . И тия отбори в срещите срещу вас получават в аванс някаква компенсация за това което ще им причинят съдиите в следващия мач . Наблюдавайте как ще свирят съдиите на срещите Берое - Левски и Левски - Черно море и ще се убедите че съм прав . Всички отбори сме биле потърпевши , когато жребият ни отреди да играем с другите отбори 1 кръг преди Левски .

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот Кашчей » 24 сеп 2017 17:15

Вчера гледах два мача от Бундеслигата: РБ Лайпциг-Айнтрахт Фр. и Борусия Д-Борусия М. Там имаше такива ситуации, че ако ги коментираха фенове на "Левски" или "ЦСКА-София", както и "журналистите" от ГОНГ или Диема, то главите на съдиите падаха веднага, а там дори футболистите не протестираха решенията на съдиите
На първия мач имаше задържане за фланелката в наказателното поле и след това спречкване на двамата футболисти. Тук щяха да опищят света домакините, че не е отсъдена кристално чиста дузпа, а там съдията само показа по един жълт картон и на двамата, защото се сдърпаха след нарушението. Във втория мач имаше удар от играч на Борусия М. с лакът в лицето (около брадичката) на играч от Борусия Д. Тук щеше да се иска директен червен картон и наказание от 2-3 срещи, а там съдията даде нарушение за Дортмунд (беше в игрова обстановка) и ж.к. за играча от М`гладбах. Сега да очакваме декларации от феновете, ръководствата и наказания за съдиите..може би :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот Eminem » 24 сеп 2017 17:17

Жалък си. За всяко нещо се оправдавате с Левски.

petar_m_popov
Мнения: 353
Регистриран на: 11 авг 2014 00:12
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот petar_m_popov » 24 сеп 2017 21:20

Никито на тати е на заплата при Ганчев.Преди свиреше през кръг -два на Литекс.Когато се преместиха в София традицията продължи.Най-обикновен поглед в статистиката ще потвърди моите думи.Почти винаги явно или тарикатски (незабелижимо) подкрепя ганчевия отбор.Само миналото п-во им осигури 7-8 точки в мачовете които им свири


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта