Никола Попов - Фен тема

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Никола Попов - Фен тема

Мнениеот fen1914 » 23 сеп 2017 22:02

Съдия № 1 за 2016 г - Никола Попов, освен, че е син на шеф в БФС, изпъква сериозно и със своя безпристрастен манталитет с люляково ухание. След като не успя да повлияе на изхода на мача между Левски и Лудогорец, днес отново не повлия върху изхода на Черно море - Етър. Хвала на такива съдии! Този съдия никога не трябва да бъде наказван и трябва да ръководи футболни срещи докато той иска, а по възможност и финал на световно първенство, освен разбира се и всички мачове на микренско-етрополския гранд. Браво на Попов и на БФС!

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот bobo_13 » 23 сеп 2017 22:30

Виж не знам какво визираш за мача Левски Лц, ако е за удара с ръка на Натаниел с/у Вутов, то това се случва след вече е свирено нарушение в полза на Лц, как да свири дузпа след като вече е спряна играта....а защо не изгони Натаниел? Ами 5 минути преди това не изгони Вутов за груб фал с/у Натаниел на тъча, когато топката дори не беше в бразилеца...просто компенсира едното с другото, защото Вутов не трябваше да е на терена вече. Не знам как е повлиял на резултата....
Докато сега не свири кристална дузпа за нас 8 минути преди края; няма да споменавам миналата седмица как ни биха Берое на Ивайло...с 2 метра засада при първия гол и "дузпа" 2 метра извън пеналта
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 сеп 2017 22:45

Не знам дали този ... ъъ рефер има нещо общо с ЦСКА-София. Наистина не знам.

Но е факт, че оака мача ни с Лудогорец и определено не прилагаше един аршин за двата отбора, особено през първото полувреме направо подпираше разградчани.

За Черно море срещу Етър не коментирам, защото не съм гледал мача. Но съдейки по това, което тоя клоун направи в гореспоменатия мач няма да се изненадам ама на никаква издънка от негова страна.

Дали работи за даден отбор? Дали просто приема частни поръчки? Или си е недъгав? Или просто свири как дойде, защото му е все тая и знае, че няма да го барнат? Това той си знае. Аз не съм врачка и няма да гадая къде е отговора, интересува ме крайния резултат: съдийство, което мога да постигна и аз (при положение, че съм почти сляп).
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот kamilata3 » 23 сеп 2017 23:45

Щом и сега пишете за съдииска подкрепа за ЦСКА,при положение че всеки мач има сериозен ущърб за нас,вие наистина сте за сериозен преглед на очите и от там при психиатъра .
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

peliforewer
Мнения: 9295
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот peliforewer » 24 сеп 2017 08:38

Не знам дали въобще си струва да се обсъжда синчето на Антон Попов,аз през годините съм писал доста за него ,от прохождащ съдия до вкарването му в международните наряди.Прави ми впечатление новите опорни точки на сините фенове,които ни вадят едни конспирации ,едни завери и всичко това естествено за да облагодетелстват ЦСКА и как на дъното на тази конспирация естествено е Ганчев.Вие очи имате ли,мислете малко с главите си ,на ЦСКА не му трябва помощ,стига му само това да му свирят реално съдиите.Представям си какво щеше да се случи ако в два поредни мача на Левски бяха отменени редовни голове и несвирени очевадни дузпи,шефа на съдиите щеше да се включи директно по телевизиите,Илиана щеше да предаде последното изявление на гуру Сираков,Тити щеше да е вдигнал вече въстанието, фенклуба щеше да е написал десетина декларации,а Дантеления и кмета-усмивка щяха да обяснят защо съдиите трябва да свирят винаги за Левски.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот bsz1916 » 24 сеп 2017 09:26

Най - яркия ми спомен за този съдия е една снимка която беше показана в почти всички спортни вестници от мача Левски - Литекс 2:2 . Като допълнителен съдия той е заснет застанал на линията на 2 метра от вратата на Левски с лице към голлинията , а топката след удар на Асприля под гредата е на поне половин метър зад голлинията , но Попов се направи на ударен , не сигнализира и голът в полза на Литекс не бе зачетен .

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот hydetoshi » 24 сеп 2017 11:57

Каквато и да е причината в днешно време съдиите да свирят по този начин,неоспорим факт е,че преди години съдиите ни бяха много по-добри. Въпреки това имаше много мачове,които се свиреха от чужди съдии. На сегашните толкова много ли им се вярва,че вече не се канят чужденци?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот orlando7 » 24 сеп 2017 12:28

peliforewer написа:Не знам дали въобще си струва да се обсъжда синчето на Антон Попов,аз през годините съм писал доста за него ,от прохождащ съдия до вкарването му в международните наряди.Прави ми впечатление новите опорни точки на сините фенове,които ни вадят едни конспирации ,едни завери и всичко това естествено за да облагодетелстват ЦСКА и как на дъното на тази конспирация естествено е Ганчев.Вие очи имате ли,мислете малко с главите си ,на ЦСКА не му трябва помощ,стига му само това да му свирят реално съдиите.Представям си какво щеше да се случи ако в два поредни мача на Левски бяха отменени редовни голове и несвирени очевадни дузпи,шефа на съдиите щеше да се включи директно по телевизиите,Илиана щеше да предаде последното изявление на гуру Сираков,Тити щеше да е вдигнал вече въстанието, фенклуба щеше да е написал десетина декларации,а Дантеления и кмета-усмивка щяха да обяснят защо съдиите трябва да свирят винаги за Левски.

Що се правиш на ощипана госпожица,като и вие не сте по-назад от сините си братя? По-добре си трай и си папкайте заедно!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот yavorescu » 24 сеп 2017 13:35

И на международната сцена се представя отлично този "топ съдия":
https://www.thesun.co.uk/sport/football ... t-maribor/

boro1964
Мнения: 69
Регистриран на: 25 юли 2015 22:36
Контакти:

Re: Никола Попов - Фен тема

Мнениеот boro1964 » 24 сеп 2017 13:36

Тактиката "крадеца вика, дръжте крадеца" е в пълна сила. О"бора на всички власти, подпиран винаги от съдиите РЕВЕ, КОГАТО ЦСКА Е СМАЧКВАН ВЪВ ВСЕКИ МАЧ ОТ СИНЬО-ЗЕЛЕНАТА ВЪРХУШКА И БФС. ЕХ, да ви излезем САМО тези които бяхме на последното гостуване, България ще ви се види тясна.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта