Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Модератори: Irish stout, kartago, SkArY_9, paceto, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

tralala_12345
Контакти:

Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот tralala_12345 » 07 сеп 2017 08:40

Дали снощи на стадион Виваком се игра футбол или Ганкиното, всеки сам преценява за себе си. Важното е, че имаше зрелище или поне така бе анонсирано цял месец преди да се състои. Зрелище между отбори, които бяха прегорели преди да е започнал шампионата и отложиха двубоя помежду си от първия кръг. Както и да е, двубоя свърши, има доволни и не чак толкова. Спортно събитие, нормални неща.
Но мен друго ме притесни. Един от футболистите (наричащ себе си Сисиньо, по-нататък ще го наричам ХУЛИГАН) взели участие в този паметен мач направи нещо недопустимо пред 15 000 на стадиона и още няколко по толкова пред ТВ-екраните. А именно: излизайки от игра този ХУЛИГАН удари умишлено чужда собственост с цел да я увреди (затова и го наричам така), застраши здравето на физическото лице, което се намираше в съоръжението и накрая най-нагло изблъска органа на реда (полицай!!!), който се опитваше да го озапти. Ясно е, че ХУЛИГАНИ като този има под път и над път, но този се "изсра" пред хиляди хора, незачитайки правата и законите на нашата държава. И тук задавам следните въпроси: Къде е нашата полиция? Защо този ХУЛИГАН не беше проснат на земята и не беше закопчан? Защо полицаите безчинстват срещу нормалния българин, а срещу такива ХУЛИГАНИ бездействат? Какъв пример се дава на младото поколение, гледайки ситуацията и по-конкретно изплашената полиция? Такива ли са указанията за действие(бездействие) на полицаите при подобен вид нарушения? Недосегаеми ли са богатите в България? Все въпроси, на които знаем отговора, но все пак ..... Извинявам се на органите и хората, които съм обвинил с темата си, ако въпросния ХУЛИГАН е прекарал нощта в ареста.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Контакти:

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот LoveAndPeace » 07 сеп 2017 09:07

Така ако блъсне полицай в Англия , Германия , Италия ............

Asoto_S_Bira
Контакти:

Мнениеот Asoto_S_Bira » 07 сеп 2017 09:48

Жалко, че бях по-далеч и нямаше с к'во да го уцеля. :evil:

kamilata3
Контакти:

Мнениеот kamilata3 » 07 сеп 2017 10:10

То ако го беше направил и ти ставаш като него.

dickinsons
Контакти:

Мнениеот dickinsons » 07 сеп 2017 10:42

каквото е счупил ще си го плати
няма да има проблем
Левски си платиха пораженията от юношите в съблекалнята на Лудогорец преди 2 години

Потребителски аватар
South_Park
Контакти:

Мнениеот South_Park » 07 сеп 2017 10:51

Няма българска полиция , има остатъци от БКП-милицията
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

boro1964
Контакти:

Мнениеот boro1964 » 07 сеп 2017 11:21

Почетната синя легенда Наско Сираков, който беше снощи в ложите, даде пример преди време, какво трябва да се прави като показа задника си на любимата му синя публика... не ме гледай какво правя, слушай ме какво говоря (българската действителност)

Потребителски аватар
Red thunderstorm

Мнениеот Red thunderstorm » 07 сеп 2017 11:34

tralala_12345 написа:А именно: излизайки от игра този ХУЛИГАН удари умишлено чужда собственост с цел да я увреди (затова и го наричам така), застраши здравето на физическото лице, което се намираше в съоръжението и накрая най-нагло изблъска органа на реда (полицай!!!), който се опитваше да го озапти.
... Извинявам се на органите и хората, които съм обвинил с темата си, ако въпросния ХУЛИГАН е прекарал нощта в ареста.

Едва ли можеш да знаеш каква му е била целта?!? Според мен просто удари в яда си, но едва ли целта му е била да чупи. Понякога от яд заради пропуск като ритат гредите, с цел да ги счупят ли го правят? Изритването на бутилка или друг предмет към публиката също е хулиганска проява. Кого са арестували за подобна постъпка? Айде малко по-сериозно!
Застраши здравето на физическото лица КАК? Срути бетонна стена върху него ли? Айде малко по-сериозно!
Да прекара нощта в ареста? :lol: Ти сериозно ли? :?
Колкото до полицая, аз изблъскване не виждам. Има ръкомахане с ръка с цел да се освободи от прегръдката му, която иначе си беше съвсем добронамерена и да, целеше да го успокои.
Така че емоциите и негативизма, които се опитваш да прокараш не вървят, а и явно ти идват малко в повече.
Последна промяна от Red thunderstorm на 07 сеп 2017 11:39, променено общо 1 път.

На линия
hydetoshi
Контакти:

Мнениеот hydetoshi » 07 сеп 2017 11:37

Къде е полицията,когато 6 годишно дете "прострелва" човек с пистолет на друг човек ,който преди това доказано е произвел 125 изстрела и след това една седмица не могат да му снемат натривки от ръцете. Не ви ли е ясно в каква държава живеем?

Потребителски аватар
Red thunderstorm

Мнениеот Red thunderstorm » 07 сеп 2017 11:46

hydetoshi написа:Къде е полицията,когато 6 годишно дете "прострелва" човек с пистолет на друг човек ,който преди това доказано е произвел 125 изстрела и след това една седмица не могат да му снемат натривки от ръцете. Не ви ли е ясно в каква държава живеем?

Който има оръжие си носи и отговорността за него. Има си инструкции за начина на съхранение на огнестрелно оръжие.
Друг е въпросът, че твърде много оръжие има в ръцете на хора, които не би трябвало да получават разрешително за носене и съхранение на такова. ;)

Върни се в “Футбол - България”