До БФС и Боби Михайлов

Модератори: Irish stout, kartago, SkArY_9, paceto, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
sslevski
Контакти:

До БФС и Боби Михайлов

Мнениеот sslevski » 08 авг 2017 20:42

Искам да ви попитам КОГА?
Кога България ще има подобен стадион?
Нима Македония основана преди няколко години има повече пари и желание от вас.
Омръзна ми от оправдания.
Има ли желание има и начини.Старите хора са го казали.
От управлението на сегашното ръководство нищо хубаво не е видял Българския футбол.

Потребителски аватар
maldin1
Контакти:

Re: До БФС и Боби Михайлов

Мнениеот maldin1 » 08 авг 2017 21:12

БФС и Боби Михайлов не могат да направят такъв стадион. Такъв стадион може да направи държавата, но за какво? За 5 мача в годината на националите да се хвърлят 300 млн. евро? Не мерси...
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
terans
Контакти:

Мнениеот terans » 08 авг 2017 21:28

maldin1 написа:БФС и Боби Михайлов не могат да направят такъв стадион. Такъв стадион може да направи държавата, но за какво? За 5 мача в годината на националите да се хвърлят 300 млн. евро? Не мерси...

Че Михайлов и Бфс не могат да построят стадиона е вярно и че държавата трябва да го направи също е вярно Но пък 300 млн. евро :lol: айде по сериозно за триста милиона ще се построят стадиони на цялата А група
Истината е една Не се НАКРАДОХА НАШИТЕ ОПРАВЛЯВАЩИ ОТ ВСИЧКИ КАСТИ НА ПАРТИЯТА МАЙКА!!!!

Потребителски аватар
sslevski
Контакти:

Мнениеот sslevski » 08 авг 2017 22:04

Не съм съгласен за парите.И все пак БФС като институция ползваща обекта наречена стадион може да задейства процедурата за проект,запитване и спонсори.Искаш да ме обедиш,че една умряла Македония може,а ние не.Стига бе хора.Да не кажа,че винаги може да се намери фирма която да го построи,но ще иска парите от следващите 15-20 години.Тъй като държавата е алчна нито ще се съгласи на тези условия,нито ще даде тя парите и така в един омагьосан кръг.Явно в едни държави може в други не.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Контакти:

Мнениеот Pragmatichen » 08 авг 2017 22:05

Бате, ти остави стадиона, ясно е, че сме индианци и по-зле ще ставаме.
Тук нищо свястно не вирее.
Ами погледни BTV Action, поканили Вили Вуцов да анализира Зидан и Моуриньо. :lol:
Най-големият цървул и Офффчи, тръгнал да коментира двама от най-великите треньори в света, че даже си позволява и да ги критикува.
Направо като го видях в студиото, умрях от смях. :lol:
Относно стадиона, дори да направим, при първото по-голямо дерби и ще бъде с изкъртени седалки, подпален и т.н.
Варварска нация сме си.
Виждате уж за времето си най-модерният стадион в Бургас - Лазур, в какво окаяно състояние е в момента и видимо си личи, че никой не се грижи за него.
Made in Bulgaria! 8-)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

organzata
Контакти:

Мнениеот organzata » 08 авг 2017 22:28

Щях да пиша,но се отказвам,това е загубена кауза! Предпочитам да си гледам Playboy :lol: .

love_hurtz
Контакти:

Мнениеот love_hurtz » 08 авг 2017 22:29

Аз съм Боби Михайлов. Благодаря за официалния въпрос. Намерете парите и ще го построя. Поздрави !

organzata
Контакти:

Мнениеот organzata » 08 авг 2017 22:30

organzata написа:Щях да пиша,но се отказвам,това е загубена кауза! Предпочитам да си гледам Playboy :lol: .

Там поне нещата са "истински"!

love_hurtz
Контакти:

Мнениеот love_hurtz » 08 авг 2017 22:43

organzata написа:
organzata написа:Щях да пиша,но се отказвам,това е загубена кауза! Предпочитам да си гледам Playboy :lol: .

Там поне нещата са "истински"!

Сега се обадих на господин Борисов, утре имаме среща ще ви уведомим за новия стадион ! Звучеше обещаващо по телефона !

Trimastiki
Контакти:

Мнениеот Trimastiki » 08 авг 2017 22:49

love_hurtz написа:Аз съм Боби Михайлов. Благодаря за официалния въпрос. Намерете парите и ще го построя. Поздрави !

Само забрави да завършиш с "Наздраве!" :lol:
ГГ проектът [Чавдар Етрополе купува Литекс Ловеч, сменя му екипа от оранжев на червен, премества го от Ловеч в София (на повече от 150 км) и му променя името на ЦСКА тире София] няма как да бъде ЦСКА!!! Поне според правилника на УЕФА. 8-)

Върни се в “Футбол - България”