Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот peliforewer » 29 юли 2017 14:21

snakyy написа:
peliforewer написа:Имам и още един въпрос към БФС,имаше ли молба от ръководството на ЦСКА за допинг контрол при последния им мач на Армията с Лудогорец и ако е имало какво са отговорили от БФС.


Преди да задаваш такива неудобни въпроси първо попитай тия същите, които са искали допинг контрола на споменатия от теб мач, как избран в жребии играч за допинг тест от друг мач "припада" в банята на съблекалнята и бива заменен от друг произволно?

Все пак са им вземали проби на ЦСКА,а какъв е случаят с Китанов е работа на БФС,сигурен ли си че в болницата не са му направили кръвен тест,искам да ми кажеш откъде мога да взема информация кога от БФС е правен допинг тест на футболисти на Лудогорец.Искам да ме разберете правилно не обвинявам никого,само искам да има повече прозрачност около допинг пробите в българския футбол,защото много наши спортисти от други спортове изгоряха,а футболът едва ли света вода ненапита.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

naskov
Мнения: 26
Регистриран на: 16 авг 2009 17:57
Контакти:

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот naskov » 29 юли 2017 14:49

Като стана въпрос за спонсори и собственици,мога ли да питам,някой знае ли Ефбет на колко отбора са спонсори ?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот Кашчей » 29 юли 2017 15:38

peliforewer написа:
snakyy написа:
peliforewer написа:Имам и още един въпрос към БФС,имаше ли молба от ръководството на ЦСКА за допинг контрол при последния им мач на Армията с Лудогорец и ако е имало какво са отговорили от БФС.


Преди да задаваш такива неудобни въпроси първо попитай тия същите, които са искали допинг контрола на споменатия от теб мач, как избран в жребии играч за допинг тест от друг мач "припада" в банята на съблекалнята и бива заменен от друг произволно?

Все пак са им вземали проби на ЦСКА,а какъв е случаят с Китанов е работа на БФС,сигурен ли си че в болницата не са му направили кръвен тест,искам да ми кажеш откъде мога да взема информация кога от БФС е правен допинг тест на футболисти на Лудогорец.Искам да ме разберете правилно не обвинявам никого,само искам да има повече прозрачност около допинг пробите в българския футбол,защото много наши спортисти от други спортове изгоряха,а футболът едва ли света вода ненапита.


Пелинате, пак се изказваш неподготвен! Допинг-тест се прави на по двама играчи от тимовият лист от двата отбора след мача. Дори се прави веднага, не след като футболистите са се изкъпали и преоблекли (това във връзка с припадането в банята), и това е след всеки мач, по правилник, а не защото ребрандираните, или "Левски" са поискали това. По-тъпото е, че ако хванат и двамата последствията ще са само за тях, но не и за клуба, защото (пак по същия правилник) трябва да хванат трима, обаче проби се вземат само от двама :shock: :shock:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот Unforgiven_M » 29 юли 2017 15:40

peliforewer написа:случаят с Китанов е работа на БФС,


peliforewer написа:искам да ми кажеш откъде мога да взема информация кога от БФС е правен допинг тест на футболисти на Лудогорец.Искам да ме разберете правилно не обвинявам никого,само искам да има повече прозрачност около допинг пробите в българския футбол


А когато отборите играят в Европа там дали има някакви проби и ако има - как Лудогорец минават сухи , ако вие приемате че са надрусани от Киро и съзирате поредната конспирация с допинга - ЦСКА искали, ама Лудогорец не искали пък Китанов "припада", а едни други преди време вземаха сироп за кашлица и не ги наказаха. Наказаха ги 3 месеца през зимната пауза - смях!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот bsz1916 » 29 юли 2017 16:20

skitnik32 написа:
peliforewer написа:
yuli.st написа:Миналият футболен шампионат завърши скандално с тълкуване по спорен начин от страна на БФС на свойте наредби, дали няма да завърши и следващият по същият начин ? Няма ясен отговор в началото на шампионата на много въпроси, като ЦСКА ще има ли право за участие в Европа ако придобие токова ( не би трябвало, но никой не го пътвърждава официално) ? Допустимо ли е два отбора с финансова обвързаност да участват в една лига ? Какво прави БФС за да гарантира, че между тимовете не съществуват такива (например миналогодишната такава между Лудогорец и Локомотив ГО, възможната такава между ЦСКА и Литекс) ? Възможно ли е един нов отбор като Литекс да придобие право за Първа Лига още тази кампания ? (две години след създаването си а не три както е в наредбите) Колко от тимовете имат изрядни финанси и това не ли е предпоставка за черно тото в мачовете с тяхно участие ? ( Пирин, Локомотив ПД, Верея ) Какво се случва с протекцията за българските млади футболисти след като и тази година има рекорт на чужденци в шампионата и възможно дерби между претендентите за титлата Лудогорец и Левски без участие на българи в него ?

От първия път мога да отгатна фен на кой отбор си, задаваш си въпросите прекалено изборно,има и много други въпроси за задаване,ама ти си ги подминал.Като говорим за финансиране на клубове и черно тото ,всичко ли около финансирането на ФК Левски е прозрачно,наличието на два еднакви мощни спонсора в Лудогорец и Левски не навява ли за противоречиви тълкувания за феърплея,интересните резултати между Дунав и Лудогорец свързани ли са с топлата връзка между ръководствата им.Имам и още един въпрос към БФС,имаше ли молба от ръководството на ЦСКА за допинг контрол при последния им мач на Армията с Лудогорец и ако е имало какво са отговорили от БФС.



Извинявай за въпросът, но правиш ли разлика между понятията ''спонсор'' и ''собственик''?

Много правилно си сложил СОБСТВЕНИК в кавички , но не е ясно какво имаш в предвид да сложиш в кавички и СПОНСОР . А иначе е пределно ясно , че никой СОБСТВЕНИК не би спонсорирал конкурентите си , ако някой друг не му нарежда какво да прави .

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот bsz1916 » 29 юли 2017 16:31

Unforgiven_M написа:
peliforewer написа:случаят с Китанов е работа на БФС,


peliforewer написа:искам да ми кажеш откъде мога да взема информация кога от БФС е правен допинг тест на футболисти на Лудогорец.Искам да ме разберете правилно не обвинявам никого,само искам да има повече прозрачност около допинг пробите в българския футбол


А когато отборите играят в Европа там дали има някакви проби и ако има - как Лудогорец минават сухи , ако вие приемате че са надрусани от Киро и съзирате поредната конспирация с допинга - ЦСКА искали, ама Лудогорец не искали пък Китанов "припада", а едни други преди време вземаха сироп за кашлица и не ги наказаха. Наказаха ги 3 месеца през зимната пауза - смях!


А тия тримата не играеха ли в един БИВШ отбор , чието име е много близко до името на новия отбор в който сега играе " припадналия " Китанов . И дали комичните му прояви напоследък нямат връзка с причината за тия " припадъци " .

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот Странджата » 29 юли 2017 17:12

Темата е повече от заядлива, защото малко хора обичат истината. А тя е нелицеприятна.
По въпроса за ЦСКА - жалко, че червената общност не инициира най-простото решение - Ганчев да заяви преди две години - преди да участва с онзи отбор, който взе купата, но бе на фалиралото дружество - ще направим ново ЦСКА и то ще е по-силно от предишното. И тогава сега щеше да има само една година още забрана, но всичко би било далеч по-ясно. Но щеше да остане казуса с Литекс и със неговите състезатели, които Ганчев трябва да продаде. И се започна така, както с очакваше с едно безпринципно БФС - исторически заслуги на отбора от Етрополе, купил лиценза на наказания да играе в А група Литекс. Добре, че есента от съда ще потвърдят , че ЦСКА-София е ново дружество, а не е ребрандиран Литекс. И червената общност ще преглътне една година повече санкции и сипещите се подигравки. Между другото цялата тази сага би ме накарала да се замисля дали ЦСКА му е било в главата на Ганчев или пък просто е искал да премести рожбата си Литекс и да я кръсти на обичания си отбор, когото междувременно да загроби.
За Левски - истината прозира от всякъде - правят се опити Левски да се задържи над водата. Тези опити обаче не консолидират левскарската публика, защото като всичко в България, много от решенията са задкулисни. Мисля, че левскарите искат истината, каквато и да е тя, но се съмнявам дали и сред нас няма не малко хора, които предпочитат "фината" или казано другояче - обявената за необходима и "благородна" лъжа. Излишно е да пиша, че ние не се различаваме кой знае колко от цесекарската публика - поне по поколения.
Последна промяна от Странджата на 29 юли 2017 17:18, променено общо 3 пъти.

Klaatu
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2009 12:12
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот Klaatu » 29 юли 2017 17:13

hydetoshi написа: Дунав са слаби та дрънчат. Все пак Лудогорец ляга,ляга ама не може да се излага. Фактът,че мачовете на Дунав с Лудогорец са "мега спектакли", а примерно като играха Дунав срещу ЦСКА на Армията инкасираха по 30-35 удара и минаха само 2-3 пъти центъра са достатъчно показателни.Махни точките на Дунав взети срещу Лудогорец и виж как се променя класирането.Казвам го като сравнение какви точки взеха всички останали отбори. Не е невъзможно,но е силно съмнително. Истинското лице на Дунав започва да се показва още от първите мачове тази година. Ако Лудогорец не удари пак едно рамо,ще има борба за оцеляване.


Тезата ти издиша, защото в два мача без никакво значение за тях, срещу нас излязоха с всичките си титуляри, срещу Локо Пд (прекият ни конкурент за място в ЛЕ) - с втория състав и на нас ни взеха две точки, а на тях - не. Като и двата мача бяха от голямо значение за Дунав. Това, че вас Лудогорец ви бият в каквато и конфигурация да излязат, не означава, че другите си печелят точките нечестно срещу тях.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 29 юли 2017 17:15

peliforewer написа:....Няма нужда да ми се извиняваш,нормален въпрос,точно тук става много интересно Виваком уж са собственик на Левски ,а в същото време са един от основните спонсори на Лудогорец,явно това се приема за нормално,аз съм на друго мнение ама може и да греша.

"Виваком" имат 6-годишен договор за реклама с "Левски" на сума 12 000 000 лв. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 29 юли 2017 17:26

Странджата написа:... Излишно е да пиша, че ние не се различаваме кой знае колко от цесекарската публика - поне по поколения.

Странджа, излишно е да напомням и то точно на интелигентен човек като теб, че първото нещо, по което се отличаваме от цесекарската публика, са поколенията. ;) Когато Боркиша и другите основатели са създавали "шестия клуб" в София, бай Нако Чакмаков (първият капитан на ЦСКА, когото имах удоволствието лично да познавам), още не е бил роден. :)
И още нещо за разликите: "Знаете, че преди победата на Деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Времето беше такова. Затова създадохме нашия ЦСКА." (Добри Джуров) :!:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта