Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот hydetoshi » 29 юли 2017 23:00

peliforewer написа:Като говорим за казуси свързани с българския футбол ще могат ли от БФС да обяснят как сблъсъка между Меркадо и Анисе преди седмица донесе жълт картон на Меркадо,а днешния между Пл.Крумов и нападателя на Лудогорец дузпа за Лудогорец.

Направо ми го взе от устата този въпрос. Обаче Меркадо получи и червен картон да не забравяме. А Жоао Пауло след днешния мизерен мач поне 2 месеца няма да помирише да го пуснат в игра.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 30 юли 2017 22:03

peliforewer написа:Като говорим за казуси свързани с българския футбол ще могат ли от БФС да обяснят как сблъсъка между Меркадо и Анисе преди седмица донесе жълт картон на Меркадо,а днешния между Пл.Крумов и нападателя на Лудогорец дузпа за Лудогорец.


Как не ви е неудобно да коментирате БФС, след всичко, което направи за вас - погази всичките си закони, за да ви направи врътката с Литекс ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

peliforewer
Мнения: 9294
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот peliforewer » 30 юли 2017 22:21

1982 написа:
peliforewer написа:Като говорим за казуси свързани с българския футбол ще могат ли от БФС да обяснят как сблъсъка между Меркадо и Анисе преди седмица донесе жълт картон на Меркадо,а днешния между Пл.Крумов и нападателя на Лудогорец дузпа за Лудогорец.


Как не ви е неудобно да коментирате БФС, след всичко, което направи за вас - погази всичките си закони, за да ви направи врътката с Литекс ??!

Аз не коментирам БФС , а някои идентични ситуации отсъдени по различен начин,само не ми е известно като защитник на БФС ли се явяваш или като последна инстанция във форума.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 31 юли 2017 15:19

Хич не коментираш БФС, само дето ги питаш тях ........ и не, не се явявам като защитник на БФС, вашите покровители, опазил Господ, просто е абсурдно фен на Литекс да ми пише за морал и честност.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Казуси пред БФС сезон 2017/2018

Мнениеот TristaNNN » 31 юли 2017 17:39

Според мен, това БФС плаче за един ударен и детайлен одит от чуждестранна компания, придружен с ГДБОП, правна комисия съставена от чуждестранни експерти и прокурор. Тая гнила престъпна организация трябва да бъде разтурена из основи! Наказание и позор за кратуните писали правилниците, наказания за тиквите, които нагло погазват дори малоумните точки в иначе безсмисления правилник и изриване на цялата тая сган от номенклатурчици, футболни мутри и пропаднали вече пияници от иначе златното ни футболно поколение.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта