Надежда за футбола ни!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Надежда за футбола ни!

Мнениеот Zaash » 22 юли 2017 21:44

Бях решил да не я отварям тази тема, защото си знам, че е пълно с хейтъри, малоумници и всякакви асоциални типове, за които е водещо деградивното. Все пак с риск да отнеса доста обиди и непремерена критика, ще си позволя да споделя цялостното ми мнение за БГ футбола. Все пак този форум е класика.
Левски отпадна, защото нямат никаква стратегия за успех. Гонят се цели без каквато и да е политика и последователност. Не може в един момент младите да печелят квотата, а в следващия да се купуват "звезди" на килограм. Това го могат богатите клубове, но там нивото е друго, при отбор от нивото на любимия ми Левски, това ще доведе само до катастрофални резултати, защото всички се чудят какво всъщност смята да прави собственика утре...
Кой е ЦСКА и какво се случва с него? В началото и аз се чудех защо УЕФА смята ЦСКА за нов клуб, след като е приемник на Чавдар и Литекс, обаче след като прочетох материали с кореспонденция между УЕФА и БФС разбрах, че идеята е кредитори на клубове с големи борчове да не пият студена вода, когато някой се направи на хитър, какъвто е случаят с Гриша Ганчев, който видимо опитва да мине тънко, а всъщност съсипа легенда... И пак ще си плати, даже повече за кефа да е шеф на ЦСКА. Същевременно ЦСКА в контролите ми се стори чудовищно силен. И искрено съжалих, че макар и симпатичен, далеч по-слабия Дунав ги замести. В същото време ЦСКА глътна вода със Славия и доказа, че нещата при тях не са съвсем по мед и масло. Истината, е че както Левски е оклепан даже от английски медии тези дни за заря пред Хилтън, така в близките ни западни съседи като Черна гора и Хърватска, отборът беше страдащ по ред причини, но лобито на Михайлов е явно само за лоби бара...
Лудогорец се измъчи срещу литовците от Жалгирис, които ако играеха в друг спорт щеше да е съвсем оправдано, но истината е, че не трябва да се подценява този втори кръг и беше странно, че отборът не беше си взел поуките, а се получи точно това..
И накрая звездата на ЕКТ... Ботев. Те могат да заслужат само и единствено похвали. Няма го Василев просто да налива пари, отбора го бива, определено! Толкова точки, колкото Ботев Пловдив донесе за коефициента на България до момента се равнява почти на точките, ако лудите влезат в ШЛ.. - 3.5 срещу малко повече (зависи дали правят победи при елиминиране) при влизане...
Тоест Ботев са отличници. И това е момента, на който ми се иска да обърна внимание на всички журналя и капацитети. Как за 25 години, откакто редовно следя футбол, не се намери коментатор, който логично да коментира този момент, вместо татуса на някой сопол, например.
Със сигурност повечето от вас знаят, но не знам защо рядко се коментира, че този коефициент е от решаващо значение за следващите 5 годнини. И не е все тая дали Левски ще загуби поне домакинстото на Хайдук, та да пуска Жадното сина на шефа последните минути и още повече домакинството срещу Иртиш от страна на Дунав да бъде така безхаберно загубено...
Браво на Ботев и Лудогорец, колкото по-правилна политика, толкова по-правилни действия и хубвави резултати, а с тях и.. пари. Най-шокиращо е, че след като години наред гледаме едно и също текучество във водещите клубове, поредния самозабравил се бос прави същите грешки(Спас Русев), тук бих похвалил Домусчиеви, но не са само те. Даже в момента не знам името на боса на Ботев. И ей медиите пишете повече за отбори, които постигат успехи навън, а не само защото са ви платили, стига сте плували в блатото толкова безхаберно и вие!...

favaca8888
Мнения: 4113
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Надежда за футбола ни!

Мнениеот favaca8888 » 22 юли 2017 22:54

Добър коментар като цяло, звучиш като човек който се интересува от футбол.
Но щом се интересуваш от български такъв, всички те смятат за луд. ;)
Иначе и на мен да ми дадат да върна за скрап 102 български кораба и да взема 1 000 000 000$
Да открадна от КТБ 2,5 млрд евро

Ако ще и клечки за зъби да продавам пак ще съм на далавера.

Закривай.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Надежда за футбола ни!

Мнениеот vg_vasilev » 22 юли 2017 22:57

favaca8888 написа:Добър коментар като цяло, звучиш като човек който се интересува от футбол.
Но щом се интересуваш от български такъв, всички те смятат за луд. ;)
Иначе и на мен да ми дадат да върна за скрап 102 български кораба и да взема 1 000 000 000$
Да открадна от КТБ 2,5 млрд евро

Ако ще и клечки за зъби да продавам пак ще съм на далавера.

Закривай.



Мога да ти кажа, че Домусчиев не реже корабите на БМФ.

Scanspeak
Мнения: 55
Регистриран на: 06 юни 2015 15:47
Контакти:

Re: Надежда за футбола ни!

Мнениеот Scanspeak » 22 юли 2017 23:00

Футболът ни страда от силно разсеяни туморни образувания. Перуката, шоколадчетата от Разград или по-скоро собствениците им, черното тото, инертната политика на държавата спрямо развитието на спорта - всичко това оказва влияние. Хубаво е, че Ботев се представиха толкова добре, чест прави и на Дунав като сравнително неопитен турнирен боец, че постигна резултатите си. Аз лично не съм разочарован, че поставиха Дунав на мястото на Цска (въпреки, че съм привърженик на втория), правилниците са за да се спазват. Ганчев иска да мине тънко и не го съдя за това, съдбата на ЦСКА все още не е много ясна - нито е платил търга все още, нито се знае какво може отново да задълбае при него, предвид че ГРОБ и Пейо Свинята са на власт.
"Този коментар е спонсориран от Кен, кренвирши за всеки зелен"

favaca8888
Мнения: 4113
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Надежда за футбола ни!

Мнениеот favaca8888 » 22 юли 2017 23:05

vg_vasilev написа:
favaca8888 написа:Добър коментар като цяло, звучиш като човек който се интересува от футбол.
Но щом се интересуваш от български такъв, всички те смятат за луд. ;)
Иначе и на мен да ми дадат да върна за скрап 102 български кораба и да взема 1 000 000 000$
Да открадна от КТБ 2,5 млрд евро

Ако ще и клечки за зъби да продавам пак ще съм на далавера.

Закривай.



Мога да ти кажа, че Домусчиев не реже корабите на БМФ.


Аха. ТакА е тези дето ги реже са на друго място.
Чети между редовете
https://www.blitz.bg/politika/ekskluziv ... 95729.html

ВръзкАта Домусчиев - Василев стопляш ли я 8-)
Защо Лудогорец легна на Ботев за купата ?! За да избегне мач с ПФК Левски и съответното ЦСКА ,ще играе с Ботев.
Кои останаха в евротурнирите? Че и Дунав по схемата се толерират от Домусчиеви.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Zaash
Мнения: 784
Регистриран на: 03 окт 2008 10:12
Контакти:

Re: Надежда за футбола ни!

Мнениеот Zaash » 22 юли 2017 23:07

favaca8888 написа:Добър коментар като цяло, звучиш като човек който се интересува от футбол.
Но щом се интересуваш от български такъв, всички те смятат за луд. ;)
Иначе и на мен да ми дадат да върна за скрап 102 български кораба и да взема 1 000 000 000$
Да открадна от КТБ 2,5 млрд евро

Ако ще и клечки за зъби да продавам пак ще съм на далавера.

Закривай.


И аз съм чул, че Гигов е имал привилегии, но Локо СФ не стигна до ШЛ на 5-тата година от неговото управление. Мога да дам и по-крещящи примери ( какво съм чул и чел), но виждам как, без да съм защитник на разградчани, са единственият отбор отсрамващ ни пред Европа и с радост , тази година и Ботев. С голямо желание бих искал там да са и Левски и ЦСКА и кой ли не БГ тим. Дори и преди съм го заявявал. Не ми пука колко пъти Левски ще бие ЦСКА или обратното и кой колко титли има, когато навън вече 30 години сме абсолютни тупани! (извинявам се за израза)

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Надежда за футбола ни!

Мнениеот kubrat » 23 юли 2017 13:48

favaca8888 написа:
vg_vasilev написа:
favaca8888 написа:Добър коментар като цяло, звучиш като човек който се интересува от футбол.
Но щом се интересуваш от български такъв, всички те смятат за луд. ;)
Иначе и на мен да ми дадат да върна за скрап 102 български кораба и да взема 1 000 000 000$
Да открадна от КТБ 2,5 млрд евро

Ако ще и клечки за зъби да продавам пак ще съм на далавера.

Закривай.



Мога да ти кажа, че Домусчиев не реже корабите на БМФ.


Аха. ТакА е тези дето ги реже са на друго място.
Чети между редовете
https://www.blitz.bg/politika/ekskluziv ... 95729.html

ВръзкАта Домусчиев - Василев стопляш ли я 8-)
Защо Лудогорец легна на Ботев за купата ?! За да избегне мач с ПФК Левски и съответното ЦСКА ,ще играе с Ботев.
Кои останаха в евротурнирите? Че и Дунав по схемата се толерират от Домусчиеви.


А защо Лудогорец легна на Жалгирис, а Бейтар на Ботев? В момента реалността е такава, че ако Лудогорец няма ден, а Ботев има- Ботев бие с лекота.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта