Трябва ли да се отлагат мачове с оглед участие в Европа?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Трябва ли да се отлагат мачове с оглед участие в Европа?

Мнениеот Дидо » 15 юли 2017 22:35

Отложиха най-интересния мач за началото на шампионата.
Правилно ли беше това?
Някъде другаде правят ли такива глупости?
Аз си мисля,че Левски можеше да победи Лудогорец в първия кръг но с оглед на обстоятелствата ще гризне дръвцето през септември!
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот sandi74 » 15 юли 2017 22:44

Този мач е без абсолютно никакво значение за крайното класиране в което Лудогорец ще е шампион с минимум 20-25 точки преднина пред втория в класирането.Единствено от Лудогорец понякога лъха на футбол,всичко останало е супер измислени препознавачи и ментета които са тотална леш и дори за плява не стават.ФАКТ.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот Дидо » 15 юли 2017 22:52

sandi74 написа:Този мач е без абсолютно никакво значение за крайното класиране в което Лудогорец ще е шампион с минимум 20-25 точки преднина пред втория в класирането.Единствено от Лудогорец понякога лъха на футбол,всичко останало е супер измислени препознавачи и ментета които са тотална леш и дори за плява не стават.ФАКТ.

От Лудогорец яко лъхаше на футбол на мача с Жалгирис вероятно така щеше да лъха и ако утре се беше играл мача по програма.
Но БФС са винаги в услуга на Домуса.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот doktora25 » 15 юли 2017 22:58

Категорично не! Отборите имат нужда от повече мачове, в които да се обиграват, новите играчи да се сработват и да навлизат в цикъл сряда-събота възможно най-бързо и експедитивно.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

to6ko_toki4a
Мнения: 130
Регистриран на: 16 авг 2008 10:52
Контакти:

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот to6ko_toki4a » 16 юли 2017 00:01

Левски поискаха отлагането на мача. От Лудогорец просто се съгласиха. Иначе не би трябвало да се отлагат. С повече мачове повече се обиграват отборите.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот NOMER14 » 16 юли 2017 00:09

Расистката организазия Уефа вече две десетилетия задължава отборите извън топ първенствата да се боричкат от юли месец в евротурнирите. Преди годините евротурнирите стартиха септември. Другият кретенизъм на уефата е мачове да има и вторник, и четвъртък. Преди години всички мачове се играеха в сряда.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот 1982 » 16 юли 2017 00:40

УЕФА ли ви е виновна, некадърници, вижте се, че вие футбол не играете, напълно куци коне, Хайдук как може да играят, а вие не, на тях защо УЕФА не им е виновна ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот NOMER14 » 16 юли 2017 00:59

1982 написа:УЕФА ли ви е виновна, некадърници, вижте се, че вие футбол не играете, напълно куци коне, Хайдук как може да играят, а вие не, на тях защо УЕФА не им е виновна ??!

Зайо, прескачайки от тема на тема , изпушваш. Прощавам ти за думичката "некадърници".
За какво е виновна Уефа ли? Ами негрите в топотборите отмарят 2-3 месеца лятото, а отборите от нашата черга също 2-3, но седмици. За 2-3 седмици какъв синхрон очакваш! Празните стадиони в мачовете в груповата фаза на Уефа показват, че новата формула е грешна.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот 1982 » 16 юли 2017 01:17

Няма какво да ми прощаваш, всеки вижда, че вие футбол не играете, това вашето е някакъв друг спорт ....

Кажи ми защо Хайдук, Брьондби и сие не си отлагат мачовете, те повече време ли имаха за подготовка, сигурно за тях е август месец вече ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот dreben23 » 16 юли 2017 02:06

Футболните фенове няма ли да разберем някога, че това футболчето не е баш игра, която се играе на зелен ами някакъв терен. :lol: Тя си е едно трагично тото лото, ама за какво продължаваме да пишем, че еди кой си отбор е по-силен от по-слабия като ще паднат футболистите му и ще се потрошат дори, само да не завърши както масово всички го очакваме, най-вече левскарите. :lol: Добрата стара Славия нещо пак не иска да ляга на нас. :lol: За отлагането на мачове в първия кръг съм против категорично, щото и без тва отбирите (а, хубава думичка без да искам се получи) ни са пълна трагедия кво остава да им нарушиш и тренировъчния и игрови ритъм! Забавляват ме. Нашият футбол винаги ще ми бъде любимият..Те нашите момци се чудеха как да не отиграят топката, за да не се застраши по някъв начин и тотото. Пориш Зенит, Карабах Марабах и накрая Х с белите. Еми дали не е интересно? :lol:

Офтопик:
Пак ше ударя комбото шъ видите :D ама то тва, щото никой не смее ги играе моите никъде, пък га погледна накрая на деня все най-много я съм си познало мачове по свето и на бум бум и всичко. И направо всичко живо става сад. Ама га не могат людете да проумеят, че не всеки го разбира футболчето и най-хубаво да иде да се научи как се люпят кокошки или мисирки, за да не садва бе като му кажа, че ще го изплющя. Че ги жуля с пълен феърплей да им се завие свет дано и пак думат лошите глупости! Всеки ден почвам почти баси с бум, бум и ги свършвам с бум, бум. Е само тва се занимавам сега, те ко искат да ходят на работа и да познават мач, колкото този дето не ще да иде на работа, за да не изпусне некой мач. Аз съм товачка бе! Ама няма как, най-бързо превеждам филм, най-бързо и с комбо ще падат лошите. Таланти много, мързел да искаш голем! И най-много забавлявам и народа кат казвам винаги истината, сипвам си я кат такова начи. Викам днеска абе дайте да видим няма ли да извадят некой от групата преди мача, хоп Антон са контузил няма го ето, хоп Каранга са контузил няма го после пак ето, хоп, и Кирчо се контузил ами то контузени хора футбол не играят тва е. Хоп, после бием Лудогорец и без тримата..:D :D
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта