Трябва ли да се отлагат мачове с оглед участие в Европа?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот 1982 » 17 юли 2017 22:37

dindan написа:
sly написа:Миналия сезон Томислав Русев мнгократно показваше че е против отлагането на мач на Лудогорец с Монтана сега ми е интересно защо не повтаря така усърдно това отлагане поискано от любимия му отбор

В предаването Гол го каза,че е против


Е, смутолевя, че принципно бил против, ама няма нищо общо с пискането предни сезони, когато Л-ц си отлагаха мачове, тогава постоянно се дуднеше и натякваше ..... Томислав е един мазен лицемер, двуличник, нищо повече.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот tochavos » 18 юли 2017 08:20

Синьо-зеленото БФС прецака Ботев. Факт.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот doktora25 » 18 юли 2017 08:39

NOMER14 написа:Защо се почва юли, като последния сезон февруари-март-април-май имаше само два смислени мача и това не бяха мачове от някой шампионатен кръг. Тези 2 мача бяха финалът за Купата и Плейофът за Уефа.

Не съм съгласен. Първенството трябва да започва възможно най-рано, за да навлизат отборите ни в игрови ритъм, цикъл сряда-събота и да са в добра форма за първите кръгове на ЕКТ. Месец-месец и половина лятна пауза е предостатъчно. Тази година е един добър пример, макар че и седмица по-рано пак е добре. Миналите години закъсня първенството. Голямата пауза и големите селекции трябва да са през зимата. Даже започвам да се замислям дали вариант пролет-есен няма да е по-добре.
В момента през есенния полусезон се играят около 60% от мачовете, а пролетният почти изцяло е в цикъл сряда-събота. Аз проблем в тази работа не виждам. Нито може пролетният да започва преди 20 февруари, нито може да свършва след 20 май (в годините на ЕП и ШП) или 2 седмици по-късно в останалите. Според мен "изместването" на юлските мачове през февруари примерно не е добра идея, защото метеорологичните условия в т.ч. и за феновете в летните вечери са по-добри и ще ходят повече хора по стадионите, отколкото през зимата, още повече че и доста често през февруари вали сняг. Колкото до смислените мачове - има значение доколко са изравнени силите между кандидатите за титлата.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Трябва ли да се отлагат мачаве с оглед участие в Европа?

Мнениеот Sinite ot Sofia » 18 юли 2017 12:06

Категорично Не! Програмата си е програма и именно за това в един нормален клуб има по 22-5 футболисти. Това е част от играта и определено не съм съгласен с решението ни да поискаме отлагане. Малко по чорбарски действаме.. не ни отива.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта