В Македония обвиниха феновете на "Ботев" в българизация

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: В Македония обвиниха феновете на "Ботев" в българизация

Мнениеот haiobaio » 30 юни 2017 15:02

Живко6461 написа:
haiobaio написа:Селяндурите са ходили на разходка гледам. Браво, страхотни графити!
Ако това е "българизация" аз съм трамвай.

Пътувате ли често из България? Като човек, трамвай или друга форма на нетрамвай. Не забелязвате ли подобни картинки? При това твърде често.

Ходя, виждам и тъй като харесвам графитите като изкуство, се чудя как някой не вкара малко естетика в направата им. Просто пиянски драсканици и това е. Буквално вандалщина, независимо дали в България или в друга държава. Ако бях на мястото на макетата бих се подиграл с тези хора за жалкото им и грозно "творчество".
Не вярвам сред ботевистите да няма хора където ги разбират тия работи.
Надявам се отговорът да ви задоволява.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: В Македония обвиниха феновете на "Ботев" в българизация

Мнениеот luxorus » 30 юни 2017 15:05

Смешно е да се говори на онова "нещо",което населява земята на югозапад от България като за македонци.Къде е била Антична Македония,колко е била голяма,има ли изобщо наченки на нещо,което да доближава тия до Александър Велики?Няма!
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: В Македония обвиниха феновете на "Ботев" в българизация

Мнениеот Daniel Levski » 30 юни 2017 15:29

Принципно писането на графити по стени е грозна работа - всичките ни градове са нашарени с всякакви глупости и това е грозно. В България също трябва да се наказват строго всички които драскат по стените с голяма глоба и обществен труд. Не одобрявам писането по стени, но това което са написали феновете на Ботев е истина.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: В Македония обвиниха феновете на "Ботев" в българизация

Мнениеот Живко6461 » 30 юни 2017 15:33

haiobaio написа:
Живко6461 написа:
haiobaio написа:Селяндурите са ходили на разходка гледам. Браво, страхотни графити!
Ако това е "българизация" аз съм трамвай.

Пътувате ли често из България? Като човек, трамвай или друга форма на нетрамвай. Не забелязвате ли подобни картинки? При това твърде често.

Ходя, виждам и тъй като харесвам графитите като изкуство, се чудя как някой не вкара малко естетика в направата им. Просто пиянски драсканици и това е. Буквално вандалщина, независимо дали в България или в друга държава. Ако бях на мястото на макетата бих се подиграл с тези хора за жалкото им и грозно "творчество".
Не вярвам сред ботевистите да няма хора където ги разбират тия работи.
Надявам се отговорът да ви задоволява.

Благодаря! Но ще Ви разочаровам. Няма как да ме задоволява този отговор. След като и двамата виждаме действителността и не оставаме очаровани.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: В Македония обвиниха феновете на "Ботев" в българизация

Мнениеот 1982 » 01 юли 2017 15:11

Най-обикновено хулиганство, шепа пияни утайки на обществото драскали по стените ....... не виждам никаква причина за гордост. Дано ги глобят едно хубаво.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: В Македония обвиниха феновете на "Ботев" в българизация

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 31 юли 2017 09:23

Македония е географско понятие,а македонският език е хумористичен български.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта