Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

dickinsons
Мнения: 10
Регистриран на: 31 юли 2017 11:45
Контакти:

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот dickinsons » 07 сеп 2017 11:42

каквото е счупил ще си го плати
няма да има проблем
Левски си платиха пораженията от юношите в съблекалнята на Лудогорец преди 2 години

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот South_Park » 07 сеп 2017 11:51

Няма българска полиция , има остатъци от БКП-милицията
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

boro1964
Мнения: 69
Регистриран на: 25 юли 2015 22:36
Контакти:

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот boro1964 » 07 сеп 2017 12:21

Почетната синя легенда Наско Сираков, който беше снощи в ложите, даде пример преди време, какво трябва да се прави като показа задника си на любимата му синя публика... не ме гледай какво правя, слушай ме какво говоря (българската действителност)

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот Red thunderstorm » 07 сеп 2017 12:34

tralala_12345 написа:А именно: излизайки от игра този ХУЛИГАН удари умишлено чужда собственост с цел да я увреди (затова и го наричам така), застраши здравето на физическото лице, което се намираше в съоръжението и накрая най-нагло изблъска органа на реда (полицай!!!), който се опитваше да го озапти.
... Извинявам се на органите и хората, които съм обвинил с темата си, ако въпросния ХУЛИГАН е прекарал нощта в ареста.

Едва ли можеш да знаеш каква му е била целта?!? Според мен просто удари в яда си, но едва ли целта му е била да чупи. Понякога от яд заради пропуск като ритат гредите, с цел да ги счупят ли го правят? Изритването на бутилка или друг предмет към публиката също е хулиганска проява. Кого са арестували за подобна постъпка? Айде малко по-сериозно!
Застраши здравето на физическото лица КАК? Срути бетонна стена върху него ли? Айде малко по-сериозно!
Да прекара нощта в ареста? :lol: Ти сериозно ли? :?
Колкото до полицая, аз изблъскване не виждам. Има ръкомахане с ръка с цел да се освободи от прегръдката му, която иначе си беше съвсем добронамерена и да, целеше да го успокои.
Така че емоциите и негативизма, които се опитваш да прокараш не вървят, а и явно ти идват малко в повече.
Последна промяна от Red thunderstorm на 07 сеп 2017 12:39, променено общо 1 път.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот hydetoshi » 07 сеп 2017 12:37

Къде е полицията,когато 6 годишно дете "прострелва" човек с пистолет на друг човек ,който преди това доказано е произвел 125 изстрела и след това една седмица не могат да му снемат натривки от ръцете. Не ви ли е ясно в каква държава живеем?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Red thunderstorm
Мнения: 1502
Регистриран на: 01 авг 2012 15:43

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот Red thunderstorm » 07 сеп 2017 12:46

hydetoshi написа:Къде е полицията,когато 6 годишно дете "прострелва" човек с пистолет на друг човек ,който преди това доказано е произвел 125 изстрела и след това една седмица не могат да му снемат натривки от ръцете. Не ви ли е ясно в каква държава живеем?

Който има оръжие си носи и отговорността за него. Има си инструкции за начина на съхранение на огнестрелно оръжие.
Друг е въпросът, че твърде много оръжие има в ръцете на хора, които не би трябвало да получават разрешително за носене и съхранение на такова. ;)

redman
Мнения: 751
Регистриран на: 20 сеп 2009 14:50
Контакти:

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот redman » 07 сеп 2017 13:32

Според мен разликата е, че това се случва в София, а не в някой друг град. Преди време, на някакъв мач в Пловдив, изгониха Присо от ЦСКА, който се опита да се държи по същия начин, като тая звезда снощи. Само че там полицайте не му цепиха басма, а му извиха ръцете и едва ли не го изведоха от пистата със шутове. За съжаление софийската полиция трепери за хляба си и затова му прости на тоя бразилски цървул. Няма право да удря кабинката, най-малкото за такова деяние в Англия щеше да си почина поне 3 мача, а да не говорим какво направи на полицая, който е длъжностно лице и е длъжен да предотврати опит за нанасяне щети на чуждо имущество. Естествено по-грубо приложение на сила би се тълкувало като полицейщина, но пък и това, което си позволи тоя миндил не е нормално. Ако имахме и федерация, която да си гледа работата, щях да съм спокоен че тоя ще си понесе последствията. За съжаление, най-вероятно ще бъде наказан за 1 мач и глобен 200-300 лв. Но така е, като там обслужват един ага вече 6-7 години. Иначе и другия миндил от ляво щеше да знае че навсякъде по света удар с лакът е червен картон, само тук може да ти се размине и то само ако носиш правилната фланелка...
Алекси Suckачев: Моооци, Моооци, Моооци...

tralala_12345
Мнения: 132
Регистриран на: 17 май 2016 16:50
Контакти:

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот tralala_12345 » 07 сеп 2017 13:44

Red thunderstorm написа:
tralala_12345 написа:А именно: излизайки от игра този ХУЛИГАН удари умишлено чужда собственост с цел да я увреди (затова и го наричам така), застраши здравето на физическото лице, което се намираше в съоръжението и накрая най-нагло изблъска органа на реда (полицай!!!), който се опитваше да го озапти.
... Извинявам се на органите и хората, които съм обвинил с темата си, ако въпросния ХУЛИГАН е прекарал нощта в ареста.

Едва ли можеш да знаеш каква му е била целта?!? Според мен просто удари в яда си, но едва ли целта му е била да чупи. Понякога от яд заради пропуск като ритат гредите, с цел да ги счупят ли го правят? Изритването на бутилка или друг предмет към публиката също е хулиганска проява. Кого са арестували за подобна постъпка? Айде малко по-сериозно!
Застраши здравето на физическото лица КАК? Срути бетонна стена върху него ли? Айде малко по-сериозно!
Да прекара нощта в ареста? :lol: Ти сериозно ли? :?
Колкото до полицая, аз изблъскване не виждам. Има ръкомахане с ръка с цел да се освободи от прегръдката му, която иначе си беше съвсем добронамерена и да, целеше да го успокои.
Така че емоциите и негативизма, които се опитваш да прокараш не вървят, а и явно ти идват малко в повече.


Незнам каква му е била целта и не ме интересува! Нямам намерение да живея на едно място заедно с неврастеници! Пич, нямам намерение да живея и с хора, които карат с 200 по магистралите и да се бият в гърдите какъв подвиг са направили, обаче ти ги оправдаваш, щото видиш ли не блъснали никой! Да ходи на полето и да си бие главата, където иска. Щом не спазва общоприетите правила, да си бие шута и кой от къде е. Мен ме е яд на полицая, това ми е мъката, защото си даваме парите, а на среща получаваме...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот hydetoshi » 07 сеп 2017 14:51

Red thunderstorm написа:
hydetoshi написа:Къде е полицията,когато 6 годишно дете "прострелва" човек с пистолет на друг човек ,който преди това доказано е произвел 125 изстрела и след това една седмица не могат да му снемат натривки от ръцете. Не ви ли е ясно в каква държава живеем?

Който има оръжие си носи и отговорността за него. Има си инструкции за начина на съхранение на огнестрелно оръжие.
Друг е въпросът, че твърде много оръжие има в ръцете на хора, които не би трябвало да получават разрешително за носене и съхранение на такова. ;)

Това,което виждат хората е,че никой не носи никаква отговорност за нищо. И на този ще му се размине,при положение,че се знае че в миналото е пребил някакъв човек,а друг е наръгал с нож. За какъв Сисиньо става въпрос,за какъв бутнат полицай,за какви 5 лева?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1639
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Действието или по-скоро бездействието на българската полиция

Мнениеот 1palq4o1 » 07 сеп 2017 17:47

dickinsons написа:каквото е счупил ще си го плати
няма да има проблем
Левски си платиха пораженията от юношите в съблекалнята на Лудогорец преди 2 години


Щетите ще се платят - я от играча, я от застраховкаата.
Самото посягане на полицай, обаче трябваше да му докара мигновен арест съпроводен с няколко ритника в главата за оказване на съпротива при арест!
Както и на всеки позволил си да направи подобно нещо - харесва ни или не, полицията е олицетворение на държавността и трябва да има някакви граници в свободията ни, ако искаме да станем като така бленуваните "бели държави"
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта