Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

dido77
Мнения: 191
Регистриран на: 25 юли 2011 11:02
Контакти:

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот dido77 » 29 окт 2017 23:51

k_oleto написа:Явно има някаква игра на по-голямо ниво.
Действително, това е неуважение......да си призная и аз съм измумен как и защо го каза това. Мисълта ми е, че няма да е чудно, ако пролетта дойде на армията и стане беля.
Това нагнетява напрежение.

Обаче.......през годините много хора са се опитвали да подиграват с клуба, но никой не е заставал директно срещу феновете. Това му интервю ме накара да го намразя още повече. Хубу ще е да не се срещаме, дето се вика.

Но, ако трябва да търся вина, то тя си е у нас.
Време е да си вземем базите и емблемата, за да спрат простотиите.
Такива интервюта дразнят. Те няма да ме спрат да си подкрепям отбора, напротив, но ще ме предизвикат да търся омраза, да плюя и да стана като тях


Като кого да станеш? На тънкообидни ли се правите, какво? Онези карикатури Стоилов и Милко могат да плещят каквото си искат, ведомственото парцалче "Тема спорт" може да бълва ежедневно глупости, но видиш ли другите трябва да мълчат, щото те се засягали. Каквото повикало, такова се обадило - уважението не е еднопосочна улица.

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот bsz1916 » 30 окт 2017 01:42

И от какво точно се обиждате . Той даже ви нарече отборът от Ловеч , а Ловеч е град , а Микре е село .

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот kamilata3 » 30 окт 2017 07:11

Като види човек повечето мнения и му става ясно защо я на тоя хал не само футбола а ми и държавата.Държава пълна с малки ,комплексирани човечета.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот djd » 30 окт 2017 08:55

Това са нормални закачки. Няма за какво да се връзваме на приказките на тоя или оня.
Петричев и Домуса често повтарят, че това не бил техния ЦСКА.
Ами да са помогнали на техния ЦСКА, когато е имал нужда. Сега вече е късно.
Сега има два нови отбора, които се опитват да станат наследници на техния ЦСКА и делото на ЦСКА да бъде продължено.
Но нито един от тях не е ловешки.
То, като се върнем леко назад, парите на Домуса също са малко ловешки и може би оттам тръгва враждата между него и Гришата.
Ако има изобщо вражда.
Мен това, обаче, не ме интересува. Важното е един от двата претенденти да успее да върне поне малко от старата слава на ЦСКА.
Само ЦСКА, Петричев!

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот Заклет Левскар » 30 окт 2017 09:23

Две неща не ми станаха ясни:
1. Как може ловешките фенове да се обиждате от ОЧЕВАДНАТА истина изречена от Петричев?
2. Как може да обвинявате Петричев в каквото и да е било, при положение, че си имате Стоилас?
Амчи то, Стоилас е 1921 пъти по-неумен от Петричев.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

free0909
Мнения: 57
Регистриран на: 06 ное 2015 11:15
Контакти:

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот free0909 » 30 окт 2017 11:37

Само истината прави човек свободен, да се преструваш , че ловешко етрополското творение е ЦСКА си е робска психика, да търсиш господар да му се кланяш.
Ако микренския искаше да е чорбаджията наистина на ЦСКА, да му беше платил борчовете, и да се тупа по гърдите. Но той парите за емблемата, дето ги предложи в наддаването, не ги плаща, какво остава за всички борчове. Да припомням ли какво се случи с "Петрол" след фалита на КТБ, или тук от такива теми не се интересувате ? За такива номера накрая плащаме данъкоплатците, но колко ли от припознавачите плащат данъци ?
Проследете собствената си кореспонденция с УЕФА, и тогава се обиждайте на "ловчанлии".
П.П. - между впрочем, Ловеч е прекрасен град, а също така едва ли повечето от вас знаят, но той е последната българска крепост, паднала под турско робство - през зимата на 1422 / 1423 година.

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот КАН » 30 окт 2017 12:59

Нямат общо , ама си искат базите . Техни били . Зора на лилито е за базите , защото захарта се разтвори във вода , соковете гранясват и китайските талиги не се купуват .

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот kamilata3 » 30 окт 2017 13:48

free0909 много се загрижи кой какви данъци плаща,задай този въпрос и на другите отбори,щом данъкоплатците сте само вие,кой спонсорира Берое,кой плаща данъците на левски,и колко отбора още им дава държавата,трибуна моци с какви пари се построй,да не се окаже че само ти не плащаш данъци,а г-н Ганчев може да е всичко но и много прави за спорта,а ти дето защитаваш домуса,като ти направи тоест като не ти направи заплатата по висока както иска тогава ще те питам като толкова го защитаваш,къде ние флота ,какво направи с него домуса или това не те засяга щом не е свързано с ЦСКА.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот Alexx » 30 окт 2017 13:56

Истина боли явно.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: А уж били европейски отбор

Мнениеот South_Park » 30 окт 2017 14:17

Крайно време е всички да се запознаят със закона и наредбата на БФС и да го прилагат , в него ясно е посочено , че "Литекс се преименува на ЦСКА - София "

ЛИНК -- > http://bfunion.bg/uploads/%20%D0%A6%D0% ... 6-2017.pdf
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта