Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 09 ное 2017 22:57

Е това не е декларация, това си е направо вадене на лайняните гащи на прекръстения Литекс, позорът им стана достояние на цяла футболна България.

Дора от днес:

Няма никаква възможност да се проведе нов търг за емблемата на ЦСКА. Умишлено се тиражират подобни новини. Явно някой не иска да плаща. Чакаме търгът да влезе в Апелативния съд. "Ред Енимълс" спечели правото да плати активите. Надявам се да го направи. Ако пък не искат, тогава идва ред на следващите. Законът трябва стриктно да се спазва.


Добро утро, Дорче, сега ли го осъзна ??! :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот niki.al » 10 ное 2017 12:41

Аз искам да попитам феновете на Литекс - щом Гриша Ганчев толкова много обичал ЦСКА и искал да направи Литекс на ЦСКА, ЗАЩО НЕ ПЛАЩА???

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15021
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот miro_rz » 12 ное 2017 16:31

niki.al написа:Аз искам да попитам феновете на Литекс - щом Гриша Ганчев толкова много обичал ЦСКА и искал да направи Литекс на ЦСКА, ЗАЩО НЕ ПЛАЩА???

Как се дават 8 милиона а ?
Изображение

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот niki.al » 13 ное 2017 14:06

Адвокат Първан Първанов, който води делата на ЦСКА-София срещу УЕФА в Лозана, даде интервю пред вестник "Тема Спорт" относно този казус. В него той обвини УЕФА, че е в комбина с ЦСКА 1948, а към заговора още са привлечени Лудогорец и феновете на Левски. Юристът дори стига по-далеч, твърдейки, че те вършат "откровено шокиращи беззакония, свързани с тази група шарлатани, които рано или късно ще доведат до пукане на цирея"
Първанов стана известен с факта, че преди няколко месеца изпрати официален документ от името на ЦСКА-София, чрез който "червените" твърдят, че са Литекс, но са си сменили името като част от маркетингова стратегия..


Микренска шизофрения в целия си блясък.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот ivan56 » 13 ное 2017 14:22

Винаги съм казвал, че на тази ловешка циркова трупа и липсва само Стойчо Младенов, и идилята ще е пълна :lol:
Как пък един път не потърсиха проблема при тях.
Доноси, завери, Домуса, харизми, целият свят е против тях :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 14 ное 2017 00:06

Прочетох интервюто на този клоун - Първан ....... общо взето, едни ги дрънка тук, у нас, ама на КАС пише, че са си Литекс и нямат нищо общо с ЦСКА ....... може да му прочетете жалкото интервю и после да изчетете писмото до КАС ....... твърдят се съвсем различни тези в двете. :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Red_Neck » 14 ное 2017 10:20

ivan56 написа:Винаги съм казвал, че на тази ловешка циркова трупа и липсва само Стойчо Младенов, и идилята ще е пълна :lol:
Как пък един път не потърсиха проблема при тях.
Доноси, завери, Домуса, харизми, целият свят е против тях :lol:

Леко пресоляваш манджата ...... ;)
... имаме си бая постоянни абонати, ... кеф ти Варна, кеф ти Загора, кеф ти Коматево, кеф ти Подуене ;)

Само да попитам, .... има ли интрига в първенството и благодарение на кой/кои отбори?
Благодаря.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10822
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот ivan56 » 14 ное 2017 12:13

Red_Neck написа:
ivan56 написа:Винаги съм казвал, че на тази ловешка циркова трупа и липсва само Стойчо Младенов, и идилята ще е пълна :lol:
Как пък един път не потърсиха проблема при тях.
Доноси, завери, Домуса, харизми, целият свят е против тях :lol:

Леко пресоляваш манджата ...... ;)
... имаме си бая постоянни абонати, ... кеф ти Варна, кеф ти Загора, кеф ти Коматево, кеф ти Подуене ;)

Само да попитам, .... има ли интрига в първенството и благодарение на кой/кои отбори?
Благодаря.


Хич не е пресолена манджата, ако на теб ти харесва вашето ръководство да си търси винаги проблема другаде а не при вас, ок.
Има интрига разбира се, борбата за второто място ще е жестока. Но вие сте фаворит поне за мен.
Дори и ти невярваш, че Домуса ще ви пусне аванта, след мача с вас бъди сигурен, че ще вземе всякакви мерки ;)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Mathias_Coureur » 14 ное 2017 12:45

Лудогорец ще са първи това е ясно, те могат да бъдат победени в един мач, но не и в състезанието. Те са светлинни години пред останалите отбори. Левски и Литекс ще се борят за второто място, а Берое, Ботев, Локо и ние ще се борим за четвъртото място. Това е положението.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12231
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот TristaNNN » 14 ное 2017 17:22

Red_Neck написа:Леко пресоляваш манджата ...... ;)
... имаме си бая постоянни абонати, ... кеф ти Варна, кеф ти Загора, кеф ти Коматево, кеф ти Подуене ;)

Само да попитам, .... има ли интрига в първенството и благодарение на кой/кои отбори?
Благодаря.

Интригата е единствено около това кои отбори ще сформират първата шестица, друго интересно май няма много-много. Шампионът е ясен, както и единия изпадащ. ;)
Моля
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта