Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Е има и разумни.

Мнениеот Lyubaka01 » 22 фев 2018 08:42

Ми да, той лично Домусчиев е наредил така да е регламента на ЕКТ... Нещо почва да ви гони параноята...

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Е има и разумни.

Мнениеот mirodes » 22 фев 2018 08:52

Lyubaka01 написа:Ми да, той лично Домусчиев е наредил така да е регламента на ЕКТ... Нещо почва да ви гони параноята...

Не е определил той регламента,ама той е определил съдиите да свирят за Лудогорец и безпроблемно да стават шампиони.Той плати на Миньор да излязат с юношите срещу Лудогорец и да скочат на кръв срещу ЦСКА.Неговият проект изцяло зависи от това да е шампион.Пропусне ли две-три години евротурнирите и парите за заплати ще трябва да ги дава от джоба си.

sly
Мнения: 385
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Е има и разумни.

Мнениеот sly » 22 фев 2018 09:13

Тези пари не са излишни на малките клубове,и това е така,но това е политика на УЕФА така са решили парите са си техни. Лудогорец се борят за собствените си премий с който да се издържат,(или за новите натурализирани бразилци).Така че първо трябва да се благодари на УЕФА ,че така са решили слава Богу да дават пари и на малките.

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот niki.al » 22 фев 2018 09:15

ЦСКА 1948: Решихме - влизаме в Първа лига

Тази вечер се проведе Общо събрание на ЦСКА 1948. Бъдещето на "червените" бе обсъдено във Военния клуб в столицата от членовете на сдружението. Sportal.bg се свърза с председателя на ЦСКА 1948 Добрин Гьонов и го попита за основното, до което са стигнали той и съмишлениците му.

"Решихме да влизаме във Втора лига, а после в Първа лига. Това е, решихме го. Бъдещето на нашия клуб е ясно - по честен начин влизаме във Втора лига, а оттам атакуваме веднага елита. Откъде идва финансирането ни? Имаме генерален спонсор, в лицето на "Ефбет", и още 13 спонсора. Договорът ни с основния спонсор е за още година и половина, т.е. до Първа лига", сподели Гьонов пред нашата медия.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот защо » 22 фев 2018 10:52

Betchualeng Arnaikem написа:Какъв е стимула там примерно община и местни деятели да се стараят да изкарат града си на футболната карта? Просто за да се чудят кога с чисто нефутболни методи всичко ще бъде заличено?


Не разбрах, местните ли ще преместят отбора? Щото ако някой Гриша рече да се мести на друго място, дали ще си вземе футболистите или ще премести отбора е едно и също.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Е има и разумни.

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 22 фев 2018 12:01

tornadooo написа:Не знам на какво се е научил Лудогорец толкова от големите грандове. Колко поредни сезона имат те като участници в групи на евротурнири, да не говорим за продължаване след нова година. Ако се учеха от вас щеше да е всяка година като с Милсами. По скоро май големите грандове взеха да е учат от Лудогорец, защото само лаехте че нямали българи, а като гледам Левски и ЦСКА-София май ги настигнаха от към чужденци. Казвам го защото знам че това е една от темите с които обичате за се заяждате с шампиона. Между другото снощи Челси беше без нито един англичанин в състава, но никой по трибуните не им викаше турци, белгийци и т.н. Скромните отбори без школи като Лудогорец и Челки си купуват играчи, а грандовете Левски и ЦСКА-София виждаме че разчитат на свои творения, изцяло :)

Ти много работи не знаеш и редовно се изказваш неподготвен (твоят адаш - конят на Зоро е повече в час от теб :lol: ), но от уважение към другите участници в темата ще ти обърна внимание и този път (може да не ми благодариш).
1. На какво се е научил "Лудогорец" от грандовете - ами питай Петричев, предполагам че той като малко по-грамотен е писал въпросната (цитирана от мен) декларация в Разград.
2. В последния (първи за тази година) мач за първенство на страната срещу "Ботев" (Пловдив) в стартовия състав на "Левски" имаше трима негови юноши - Божидар Митрев (капитан), Иван Горанов и Антонио Вутов.
3.Отделен въпрос е, че капитанът на "Ботев" - Лъчезар Балтанов също е юноша на "Левски", но поради една или друга причина сега не играе за родния си клуб.
4. Специален случай е Стивън Петков, който влезе като резерва за "Ботев" (Пловдив) във въпросния мач. Той също е юноша на "Левски", играл е при мъжете, после преминава в "Лудогорец", от БФС му спират правата заради едни недоказани обвинения в корупция, после отива в "Берое" и т.н. ...неговата история е малко сложна.
5. С две думи, от 27 футболисти (титуляри и резерви) играли за "Левски" и "Ботев" в неделя, петима са юноши на "Левски" - не е чак толкова лош показател, май... ;) А когато в Разград и областта освен добър борец се роди и добър футболист, можеш да ми се обадиш. :!:
П.П. Отборът на "ЦСКА-София" (София) не ме интересува изобщо... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 22 фев 2018 14:03

niki.al написа:ЦСКА 1948: Решихме - влизаме в Първа лига

Тази вечер се проведе Общо събрание на ЦСКА 1948. Бъдещето на "червените" бе обсъдено във Военния клуб в столицата от членовете на сдружението. Sportal.bg се свърза с председателя на ЦСКА 1948 Добрин Гьонов и го попита за основното, до което са стигнали той и съмишлениците му.

"Решихме да влизаме във Втора лига, а после в Първа лига. Това е, решихме го. Бъдещето на нашия клуб е ясно - по честен начин влизаме във Втора лига, а оттам атакуваме веднага елита. Откъде идва финансирането ни? Имаме генерален спонсор, в лицето на "Ефбет", и още 13 спонсора. Договорът ни с основния спонсор е за още година и половина, т.е. до Първа лига", сподели Гьонов пред нашата медия.

Лошо няма,решават хората и си следват плана.Обаче да не стане както с обещанията за прозрачно финансиране?Как щяха да публикуват в сайта си отчет всяка година с какви пари разполагат и как ги харчат?Г-н Мечков направи такъв отчет първия месец и след това финансирането на 1948-ма стана най- пазената тайна в България.Колко пари дава Ефбет,а останалите спонсори?Като махнем първите за другите малки спонсори се говори,че дават по 1000 лева.Та те не могат да платят заплатата само на Гъргоров,какво остана за 2 000 000 (емблемата) и дадената сума за участие в конкурса за базата.Както и да е,ЦСКА пълни стадионите навсякъде,мача с Верея в Стара Загора е показателен.Надявам се тази година да играем финал за купата срещу Славия и ЦСКА отново да вдигне купата пред 35 000 армейски фенове дошли на стадиона да подкрепят отбора.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 22 фев 2018 14:17

niki.al написа:ЦСКА 1948: Решихме - влизаме в Първа лига

Тази вечер се проведе Общо събрание на ЦСКА 1948. Бъдещето на "червените" бе обсъдено във Военния клуб в столицата от членовете на сдружението. Sportal.bg се свърза с председателя на ЦСКА 1948 Добрин Гьонов и го попита за основното, до което са стигнали той и съмишлениците му.

"Решихме да влизаме във Втора лига, а после в Първа лига. Това е, решихме го. Бъдещето на нашия клуб е ясно - по честен начин влизаме във Втора лига, а оттам атакуваме веднага елита. Откъде идва финансирането ни? Имаме генерален спонсор, в лицето на "Ефбет", и още 13 спонсора. Договорът ни с основния спонсор е за още година и половина, т.е. до Първа лига", сподели Гьонов пред нашата медия.

Няма лошо!
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Е има и разумни.

Мнениеот kanar76 » 22 фев 2018 14:17

Captain Stottlemeyer написа:
tornadooo написа:Не знам на какво се е научил Лудогорец толкова от големите грандове. Колко поредни сезона имат те като участници в групи на евротурнири, да не говорим за продължаване след нова година. Ако се учеха от вас щеше да е всяка година като с Милсами. По скоро май големите грандове взеха да е учат от Лудогорец, защото само лаехте че нямали българи, а като гледам Левски и ЦСКА-София май ги настигнаха от към чужденци. Казвам го защото знам че това е една от темите с които обичате за се заяждате с шампиона. Между другото снощи Челси беше без нито един англичанин в състава, но никой по трибуните не им викаше турци, белгийци и т.н. Скромните отбори без школи като Лудогорец и Челки си купуват играчи, а грандовете Левски и ЦСКА-София виждаме че разчитат на свои творения, изцяло :)

Ти много работи не знаеш и редовно се изказваш неподготвен (твоят адаш - конят на Зоро е повече в час от теб :lol: ), но от уважение към другите участници в темата ще ти обърна внимание и този път (може да не ми благодариш).
1. На какво се е научил "Лудогорец" от грандовете - ами питай Петричев, предполагам че той като малко по-грамотен е писал въпросната (цитирана от мен) декларация в Разград.
2. В последния (първи за тази година) мач за първенство на страната срещу "Ботев" (Пловдив) в стартовия състав на "Левски" имаше трима негови юноши - Божидар Митрев (капитан), Иван Горанов и Антонио Вутов.
3.Отделен въпрос е, че капитанът на "Ботев" - Лъчезар Балтанов също е юноша на "Левски", но поради една или друга причина сега не играе за родния си клуб.
4. Специален случай е Стивън Петков, който влезе като резерва за "Ботев" (Пловдив) във въпросния мач. Той също е юноша на "Левски", играл е при мъжете, после преминава в "Лудогорец", от БФС му спират правата заради едни недоказани обвинения в корупция, после отива в "Берое" и т.н. ...неговата история е малко сложна.
5. С две думи, от 27 футболисти (титуляри и резерви) играли за "Левски" и "Ботев" в неделя, петима са юноши на "Левски" - не е чак толкова лош показател, май... ;) А когато в Разград и областта освен добър борец се роди и добър футболист, можеш да ми се обадиш. :!:
П.П. Отборът на "ЦСКА-София" (София) не ме интересува изобщо... 8-)


:o Капитане, тези футболисти и те са били юноши на някои отбори:


Аймен Белаид
Холмар Ейолфсон
Милош Цветкович
Афонсо Фигейредо
Давид Яблонски
Паулиньо
Антони Белмонт
Жорди Гомес
Роман Прохазка
Филипе Нашименто
Жерсон Кабрал
Хали Тиам
Нелуц Рошу
Габриел Обертан
Серджю Буш
Ривалдиньо
16 броя чужди футболисти в "Българският Левски". Срам и позор Капитане! Смеехте се на Лудогорец, а вие ги задминахте.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Е има и разумни.

Мнениеот Tiberius » 22 фев 2018 14:40

Captain Stottlemeyer написа:
tornadooo написа:Не знам на какво се е научил Лудогорец толкова от големите грандове. Колко поредни сезона имат те като участници в групи на евротурнири, да не говорим за продължаване след нова година. Ако се учеха от вас щеше да е всяка година като с Милсами. По скоро май големите грандове взеха да е учат от Лудогорец, защото само лаехте че нямали българи, а като гледам Левски и ЦСКА-София май ги настигнаха от към чужденци. Казвам го защото знам че това е една от темите с които обичате за се заяждате с шампиона. Между другото снощи Челси беше без нито един англичанин в състава, но никой по трибуните не им викаше турци, белгийци и т.н. Скромните отбори без школи като Лудогорец и Челки си купуват играчи, а грандовете Левски и ЦСКА-София виждаме че разчитат на свои творения, изцяло :)

Ти много работи не знаеш и редовно се изказваш неподготвен (твоят адаш - конят на Зоро е повече в час от теб :lol: ), но от уважение към другите участници в темата ще ти обърна внимание и този път (може да не ми благодариш).
1. На какво се е научил "Лудогорец" от грандовете - ами питай Петричев, предполагам че той като малко по-грамотен е писал въпросната (цитирана от мен) декларация в Разград.
2. В последния (първи за тази година) мач за първенство на страната срещу "Ботев" (Пловдив) в стартовия състав на "Левски" имаше трима негови юноши - Божидар Митрев (капитан), Иван Горанов и Антонио Вутов.
3.Отделен въпрос е, че капитанът на "Ботев" - Лъчезар Балтанов също е юноша на "Левски", но поради една или друга причина сега не играе за родния си клуб.
4. Специален случай е Стивън Петков, който влезе като резерва за "Ботев" (Пловдив) във въпросния мач. Той също е юноша на "Левски", играл е при мъжете, после преминава в "Лудогорец", от БФС му спират правата заради едни недоказани обвинения в корупция, после отива в "Берое" и т.н. ...неговата история е малко сложна.
5. С две думи, от 27 футболисти (титуляри и резерви) играли за "Левски" и "Ботев" в неделя, петима са юноши на "Левски" - не е чак толкова лош показател, май... ;) А когато в Разград и областта освен добър борец се роди и добър футболист, можеш да ми се обадиш. :!:
П.П. Отборът на "ЦСКА-София" (София) не ме интересува изобщо... 8-)

Е, това е! Капитана отново изчерпа темата с един пост :!:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта