Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот tornadooo » 17 яну 2018 16:22

И може би точно ти няма защо да споменаваш съд и закони, защото ако за това се хванем... нали 32-ра чакате, според съда обаче ЦСКА-София е нов отбор, по точно правоприемник на Литекс, така че имате техния брой титли. Да знам, сега ще кажеш ЦСКА е идея, мидея и дрън дрън, ама изберете си едно, или следите нещата законово или си крякате че сте ЦСКА и това е, не може един път да се опираш на закони, друг път да казваш формалностите са без значение ЦСКА е идея и призвание.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 17 яну 2018 16:59

tornadooo написа:
GOLEADOR написа:
tornadooo написа:Сега се замислих уважаеми Голеадор, един милион сте събрали. Вие и сините ви приятелки твърдите че половин България подкрепя едните, половин другите, ние всички останали сме някакви в пространството и не ставаме за нищо, ок. Само не разбирам, значи три милиона фена на ЦСКА как са събрали един милион, по 0,30лв. ли е дал всеки :) може би по заможните по 0,50.

Всеки дава според възможностите и желанието си.Над един милион лева си е крупна сума,няма друг отбор в България който да е събирал толкова много пари от феновете си.Ако феновете ма Локо Сф. бяха направили опит да съберат пари или тези на Дунав Русе за да спасят отбора си сега щеше да ги даваш за пример,уви,ЦСКА е отбора който го стори и ти само заради това гледаш да омаловажиш страхотния и непостижим за България успех.Беше писал нещо за УЕФА,я кажи Дунав имат ли Record в сайта им и защо?Не е ли двуличие от страна на една организация да проявява двоен стандарт към членовете си.Както и да е,знам,че няма да ми отговориш.Остава ти още малко да се вихриш и след финализиране на сделката със съда за тризвездната ще трябва да даваш ЦСКА за пример за честно възроден клуб.

Ти сам си го казал, за Ганчев не те бърка да говорим, а за ЦСКА. Аз това опитах да обясня, нямам нищо против ЦСКА, може би грешно си ме разбрал, казвам само че ЦСКА-София не е ЦСКА и никога няма да бъде, ако ще Ганчев емблеми, стадиони и каквото иска да си присвои, всички знаем че истинското ЦСКА вече го няма, харесвате този нов отбор, ок, но не си приписвайте ЦСКА. За съда какво щял да присъди изобщо не ми говори, в България живеем, в съда печели този който даде повече.

1.Е как така от всички отбори само ЦСКА е умрял?Дунав жив ли е?А Левски,Етър,Локомотив София,Фиорентина?
2.Ми ти какво искаш да отсъди съда?То нали за това е търг,който даде повече печели.Разбирам рязания да бе извадило 50 000 000 и съда да не му даде тризвездната щото ГГ дал 8 000 000......
Не разбирам какво друго би отсъдил който и да е честен съд в света.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 17 яну 2018 17:05

tornadooo написа:И може би точно ти няма защо да споменаваш съд и закони, защото ако за това се хванем... нали 32-ра чакате, според съда обаче ЦСКА-София е нов отбор, по точно правоприемник на Литекс, така че имате техния брой титли. Да знам, сега ще кажеш ЦСКА е идея, мидея и дрън дрън, ама изберете си едно, или следите нещата законово или си крякате че сте ЦСКА и това е, не може един път да се опираш на закони, друг път да казваш формалностите са без значение ЦСКА е идея и призвание.

Ми взимаш Фиорентина за пример и каквото е за тях,това и за нас.Те фалират,идва бизнесмен и купува един тим,купува ТМ на Фиорентина от съда и преименува закупения от него отбор.След закупуването на ТМ от съда УЕФА признава отбора за наследник на Фиорентина и връща record на Фиорентина.Надявам се бях ясен.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 17 яну 2018 21:52

Как не те е срам да се сравнявате с Фиорентина, бе, как не те е срам ??! Нито са крали чужди отбори и да им сменят имената, нито е правена "нова Серия А" за тях, нито нищо ..... вие срам нямате.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 18 яну 2018 01:10

1.Как сме "откраднали" чужд отбор?
2.Бизнесмена който възражда Фиорентина , той нов отбор ли прави или взима готов който преименува на Фиорентина?
3.Направиха ли закон за Фиорентина за да се върне бързо при професионалистите?
4.Без ЦСКА А група умря,на нас не ни трябва А група,на А група и трябва ЦСКА.Феновете следват отбора където и да се намира.Дали играем срещу Чико Бяга или сега с Етър каква е разликата,публиката е на стадиона да гледа ЦСКА.
5.Плюй по ЦСКА докато още не е финализирана сделката със съда,след това ще изглеждаш просто жалък.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 18 яну 2018 22:27

Пак повтарям, настоящата Фиорентина е ново дружество, създадено в самата Флоренция, не са докарали Футболен клуб Наполи от Неапол и да му сменят името на Фиорентина-Флоренция (Флоренция) ..... нито е създадена "нова Серия А" .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 18 яну 2018 23:28

1982 написа:Пак повтарям, настоящата Фиорентина е ново дружество, създадено в самата Флоренция, не са докарали Футболен клуб Наполи от Неапол и да му сменят името на Фиорентина-Флоренция (Флоренция) ..... нито е създадена "нова Серия А" .....

Вярно е само,че са клуб от Флоренция,бизнезсменът който ги купува ги преименува и облича в цветовете на Фиорентина.Това за Серия А вече се изтърка,вината на ЦСКА е,че без ЦСКА тя (А група) умря.Отделно за Фиорентина бе създаден закон за да могат да играят по-бързо в серия А.Защо го забравяш?Явно за да не се запитат хората не е ли равносилно чрез закон да прескачаш групи на това да те поканят в ново първенство като прескачаш 1 (едно) ниво.При това жизнено важно за новата група е ЦСКА да е в нея.Щото като се окаже,че пак двубоите на ЦСКА са най-гледани вместо мачовете от новата група и всичкия тоя труд отива на вятъра.И тогава Боби трябва да си подава оставката и да си търси друга работа.И те така....
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 19 яну 2018 00:16

Пълни глупости си изписал пак ...... преименувал ги .. ми и да ги преименува, това си остава ново дружество, създадено във Флоренция, а не чужд футболен клуб, преместен от Неапол и прекръстен на Фиорентина с тире. И да обяснява, че няма нищо общо с Наполи, нищо че си е самото Наполи. :lol: :lol:

Да не говоря, че във вашата гнусна схема бяха намесени още 5-6 клуба, няма такава мафиотщина.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 19 яну 2018 06:23

1982 написа:Пълни глупости си изписал пак ...... преименувал ги .. ми и да ги преименува, това си остава ново дружество, създадено във Флоренция, а не чужд футболен клуб, преместен от Неапол и прекръстен на Фиорентина с тире. И да обяснява, че няма нищо общо с Наполи, нищо че си е самото Наполи. :lol: :lol:

Да не говоря, че във вашата гнусна схема бяха намесени още 5-6 клуба, няма такава мафиотщина.

И това ли е проблема?Правим в София нов клуб ЦСКА 1982 (примерно) и се обединяваме с ЦСКА и край,всичко е ОК.или викаш клубът не търябва да се обединява,или ако се обедини да не е с ЦСКА,или ако се обедини с ЦСКА да не играе в ППЛ,абе предполагам,че все нещо ще ти е криво и от така възроден отбор на ЦСКА.Имаш време да плюеш докато се финализира сделката със съда!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот sandi74 » 19 яну 2018 06:40

GOLEADOR написа:
1982 написа:Пълни глупости си изписал пак ...... преименувал ги .. ми и да ги преименува, това си остава ново дружество, създадено във Флоренция, а не чужд футболен клуб, преместен от Неапол и прекръстен на Фиорентина с тире. И да обяснява, че няма нищо общо с Наполи, нищо че си е самото Наполи. :lol: :lol:

Да не говоря, че във вашата гнусна схема бяха намесени още 5-6 клуба, няма такава мафиотщина.

И това ли е проблема?Правим в София нов клуб ЦСКА 1982 (примерно) и се обединяваме с ЦСКА и край,всичко е ОК.или викаш клубът не търябва да се обединява,или ако се обедини да не е с ЦСКА,или ако се обедини с ЦСКА да не играе в ППЛ,абе предполагам,че все нещо ще ти е криво и от така възроден отбор на ЦСКА.Имаш време да плюеш докато се финализира сделката със съда!

По дебилни измишльотини от твоите не бях чувал и чел скоро.Засрами се бре маскара :!: На тези фантасмагории сигурно и микренския левент се смее от все сърце :idea: Че погребахте истинското ЦСКА дори и вие го знаете ама явно още не сте разбрали дали сте Чавдар или Литекс с тире и дали сте от Микре или Етрополе :!: :idea:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта