Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Време е за шоу.Нека цирка започне сега

Мнениеот sandi74 » 14 юли 2017 07:16

Новото първенство чука на вратата а ние заклетите телевизионни зрители и радио маниаци се носим опиянени на крилете на радоста изпаднали в предстартова треска от предстоящите зрелища на феномена нарочен и наречен по неволя български футбол.Нека бъде шоу.Нека бъде зрелище.Нека бъде цирк и нека топките с които се играе тази толкова проста и интересна игра бъдат маркови за да издържат на напрежението и гаврата на която ще бъдат подложени от различни по цвят,вкус и мирис ботушари,дървари,третокласни манекенки,знойни кючекини и нискоразрядни поп-фолк диви.Нека.Ще.Амин.Който го може си го може.ФАКТ.

Потребителски аватар
BL1914
Мнения: 57
Регистриран на: 23 фев 2016 09:53
Контакти:

Re: Време е за шоу.Нека цирка започне сега

Мнениеот BL1914 » 14 юли 2017 09:06

Брат, като не ти харесва просто не го гледай. Да, футбола ни е слаб. Да, футбола ни е трагичен, смешен, комичен и т.н., но след като не ти допада, натискаш копчето на дистанционното и или превключваш канала, или спираш телевизора. Не е толкова сложно. Общо взето, безмислена тема си пуснал.
България има природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по-малко, но само един Левски футболен тим!

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Време е за шоу.Нека цирка започне сега

Мнениеот Заклет Левскар » 14 юли 2017 10:45

Днес започва ПОЗОРЪТ наречен ГРИША ЛИГА, направена единствено, за да може отборът на Литекс да се върне в "А" група с ново име.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Време е за шоу.Нека цирка започне сега

Мнениеот jembajemba » 14 юли 2017 10:52

BL1914 написа:Брат, като не ти харесва просто не го гледай. Да, футбола ни е слаб. Да, футбола ни е трагичен, смешен, комичен и т.н., но след като не ти допада, натискаш копчето на дистанционното и или превключваш канала, или спираш телевизора. Не е толкова сложно. Общо взето, безмислена тема си пуснал.


Амин не е точно така. Аз например съм свикнал 15 години да си гледам силен ЦСКА в първенството, приличен в европа, през 3-4 години бият я Ливърпул, я някой друг.

А сега гледам Литекс на моя любим стадион заради далаверите на някакви комунистически бизнесмени - боклукджиите, сашето, гришата

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Време е за шоу.Нека цирка започне сега

Мнениеот sizif » 14 юли 2017 11:19

Да ни е честито новото футболно състезание под патронажа на Домусчиев,Пеевски и техните сателитчета.
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Време е за шоу.Нека цирка започне сега

Мнениеот sizif » 14 юли 2017 11:22

jembajemba написа:
BL1914 написа:Брат, като не ти харесва просто не го гледай. Да, футбола ни е слаб. Да, футбола ни е трагичен, смешен, комичен и т.н., но след като не ти допада, натискаш копчето на дистанционното и или превключваш канала, или спираш телевизора. Не е толкова сложно. Общо взето, безмислена тема си пуснал.


Амин не е точно така. Аз например съм свикнал 15 години да си гледам силен ЦСКА в първенството, приличен в европа, през 3-4 години бият я Ливърпул, я някой друг.

А сега гледам Литекс на моя любим стадион заради далаверите на някакви комунистически бизнесмени - боклукджиите, сашето, гришата



Как за 9 години не коментира ЦСКА като си голям фен.
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Време е за шоу.Нека цирка започне сега

Мнениеот jembajemba » 14 юли 2017 11:31

sizif написа:
jembajemba написа:
BL1914 написа:Брат, като не ти харесва просто не го гледай. Да, футбола ни е слаб. Да, футбола ни е трагичен, смешен, комичен и т.н., но след като не ти допада, натискаш копчето на дистанционното и или превключваш канала, или спираш телевизора. Не е толкова сложно. Общо взето, безмислена тема си пуснал.


Амин не е точно така. Аз например съм свикнал 15 години да си гледам силен ЦСКА в първенството, приличен в европа, през 3-4 години бият я Ливърпул, я някой друг.

А сега гледам Литекс на моя любим стадион заради далаверите на някакви комунистически бизнесмени - боклукджиите, сашето, гришата



Как за 9 години не коментира ЦСКА като си голям фен.


Форумът на гонг не е единдсвеното място, мисля че на стадиона е по - важно. А ако имаш предвид че от 9 год е такова управлението - така е по - добро не сме имали. Ама поне си беше ЦСКА.

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Време е за шоу.Нека цирка започне сега

Мнениеот sizif » 14 юли 2017 11:33

jembajemba написа:
sizif написа:
jembajemba написа:
BL1914 написа:Брат, като не ти харесва просто не го гледай. Да, футбола ни е слаб. Да, футбола ни е трагичен, смешен, комичен и т.н., но след като не ти допада, натискаш копчето на дистанционното и или превключваш канала, или спираш телевизора. Не е толкова сложно. Общо взето, безмислена тема си пуснал.


Амин не е точно така. Аз например съм свикнал 15 години да си гледам силен ЦСКА в първенството, приличен в европа, през 3-4 години бият я Ливърпул, я някой друг.

А сега гледам Литекс на моя любим стадион заради далаверите на някакви комунистически бизнесмени - боклукджиите, сашето, гришата



Как за 9 години не коментира ЦСКА като си голям фен.


Форумът на гонг не е единдсвеното място, мисля че на стадиона е по - важно. А ако имаш предвид че от 9 год е такова управлението - така е по - добро не сме имали. Ама поне си беше ЦСКА.


Браво на теб
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Програма за Първа Лига - сезон 2017/2018 ?

Мнениеот modor » 15 юли 2017 09:42

Къде ще домакинстват отборите на Витоша и Септември :roll:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Фенове на Левски, какво мислите?

Мнениеот tornadooo » 15 юли 2017 20:49

Знам че за някои е банално вече, и до скоро имаше тема за диемите, но наглостта им е безгранична. Аз не съм фен на Левски, но се обръщам към левскарите, тъй като все пак са голям брой фенове. Слушам сега представяне за мача Славия- ЦСКА-София, и представете си в представянето се казва че ЦСКА може би тръгвали към 32-ра титла :?: :?: :?: Разбирате за какво говоря. Е левскари, не мислите ли че е тъпо да плащате на едни хора, които нагло лъжат и поддържат една огромна измама. Ако някой пита как съм го видял, гледам си стриймове както винаги, и казвам за безброен път вече, хора събудете се, не става дума за пари а за принципи.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта