Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот tornadooo » 13 яну 2018 16:36

kamilata3 написа:[offtopic]После реват ,че им трият темите,ти и още трима, такива безумия пишете,че сте предизвикателство за най-големите психиатри.[/offtopic]

Аз ли съм за психиатър, ако съм аз значи и тези дето пишат документите около клубовете и те са за там. За психиатър съм понеже пиша факта от къде произлиза ЦСКА-София, факт описан в документ. За психиатър са и от УЕФА, понеже ви казаха че не сте ЦСКА, в следствие на което не видяхте Европа, няма и да видите скоро, а вие продължавате да го твърдите. Трима ли сме за психиатър, аз, шефа на УЕФА и кой е третия?

kamilata3
Мнения: 688
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 13 яну 2018 21:18

Третия ти е за домашно,успех с документите.Само ти не разбра че ЦСКА а и не само ,всеки футболен клуб не е само документи,документите са формалност,ЦСКА е в сърцето,но ти няма как да го разбереш,първо не знеш какво е да обичаш,второ се иска голямо сърце за това,а на мишлетата сърцата са малки.Не давай за пример УЕФА и БФС,защото ги видяхме кой с какво го уличиха,така че спри като латерна да ми говориш за булстат и такива книжни простотии,моралисти ставате не смешни а жалки,говорете си,по -добре на хората в устата отколкото в краката и който ни мрази под нас ще лази,дребни души,малки хора.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 13 яну 2018 23:01

kamilata3 написа:Третия ти е за домашно,успех с документите.Само ти не разбра че ЦСКА а и не само ,всеки футболен клуб не е само документи,документите са формалност,ЦСКА е в сърцето,но ти няма как да го разбереш,първо не знеш какво е да обичаш,второ се иска голямо сърце за това,а на мишлетата сърцата са малки.Не давай за пример УЕФА и БФС,защото ги видяхме кой с какво го уличиха,така че спри като латерна да ми говориш за булстат и такива книжни простотии,моралисти ставате не смешни а жалки,говорете си,по -добре на хората в устата отколкото в краката и който ни мрази под нас ще лази,дребни души,малки хора.

Що бе,човека е самовлюбен и чак му се иска да се самоизнасили…,дали обаче е със сюнет или с ушанка си е негов проблем.
Не знам защо го жалиш и като ти дава за пример булстат и Уефа не го питаш за Дунав 2010.Има ли Дунав рекорд в сайта на УЕФА?А сега да обясни как така 2010 има история в сайта на УЕФА,а ЦСКА не.Както и да е,вървим по пътя на Фиорентина и след финализирането на сделката за тризвездната ставаме най-честно възродения клуб в републиката.Да видим какви ще ги говори гелосания тогава!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот tornadooo » 14 яну 2018 16:31

Каранга умно момче ще излезе, усеща нещата, мислете и говорете каквото искате, но аз в казвам какво е стане. Ганчев ще ви изклати и за пореден път ще леете сълзи по разбития си отбор, като сте милиони и ви е в сърцето, душата, дупето и т.н. що не си спасихте истинския отбор. Продължавайте с утопията, после ще ми е още по смешно, и тогава ще вляза и ще ви попитам, аз казах ли ви? Забравихте Титаните, забравихте Лупи, идват и ви клатят, а вие ги боготворите, сега просто дойде поредния.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 14 яну 2018 17:53

Феновете на Домусчиев така и не могат да разберат,че аз съм фен на ЦСКА,те могат да си плюят колкото искат Ганчев,но направят ли това с ЦСКА си го получават двойно.Те си мислят,че сме като тях и каквото им каже бащицата - това е.Да,ама не.И да попитма,делиорманци какво помнят за Боклуците и какво им се случи на Армията?Нещо да кажат за борбата на феновете на ЦСКА срещу тях?И още един въпрос към мастийския фен,привържениците на кой отбор събраха над 1 000 000 лева за спасението на своя отбор?Някой друг събирал ли е толкова много пари в България за да спаси отбора си?Толкова за това дали ние или той е забравил Бокуците , Томов и кой е правил всичко възможно за да спаси отбора си.
Щял да идва после и да казва казах ли ви!Божееее....
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Al_Tafanah
Мнения: 32
Регистриран на: 05 яну 2018 23:54

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Al_Tafanah » 14 яну 2018 18:49

GOLEADOR написа:Феновете на Домусчиев така и не могат да разберат,че аз съм фен на ЦСКА,те могат да си плюят колкото искат Ганчев,но направят ли това с ЦСКА си го получават двойно.Те си мислят,че сме като тях и каквото им каже бащицата - това е.Да,ама не.И да попитма,делиорманци какво помнят за Боклуците и какво им се случи на Армията?Нещо да кажат за борбата на феновете на ЦСКА срещу тях?И още един въпрос към мастийския фен,привържениците на кой отбор събраха над 1 000 000 лева за спасението на своя отбор?Някой друг събирал ли е толкова много пари в България за да спаси отбора си?Толкова за това дали ние или той е забравил Бокуците , Томов и кой е правил всичко възможно за да спаси отбора си.
Щял да идва после и да казва казах ли ви!Божееее....


Само разсмиваш аудиторията с подобна патетика! :lol: Толкова не слушате Бащицата си, че приличате на руснак, отказващ водка на банкет, с героична поза :lol:

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот tornadooo » 14 яну 2018 20:48

GOLEADOR написа:Феновете на Домусчиев така и не могат да разберат,че аз съм фен на ЦСКА,те могат да си плюят колкото искат Ганчев,но направят ли това с ЦСКА си го получават двойно.Те си мислят,че сме като тях и каквото им каже бащицата - това е.Да,ама не.И да попитма,делиорманци какво помнят за Боклуците и какво им се случи на Армията?Нещо да кажат за борбата на феновете на ЦСКА срещу тях?И още един въпрос към мастийския фен,привържениците на кой отбор събраха над 1 000 000 лева за спасението на своя отбор?Някой друг събирал ли е толкова много пари в България за да спаси отбора си?Толкова за това дали ние или той е забравил Бокуците , Томов и кой е правил всичко възможно за да спаси отбора си.
Щял да идва после и да казва казах ли ви!Божееее....

Вие ли не слушате :) утре Ганчев ако ви каже обратни да станете, ще станете. Събрали били, и какво стана като събрахте, фалирахте.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот tornadooo » 15 яну 2018 17:41

Сега се замислих уважаеми Голеадор, един милион сте събрали. Вие и сините ви приятелки твърдите че половин България подкрепя едните, половин другите, ние всички останали сме някакви в пространството и не ставаме за нищо, ок. Само не разбирам, значи три милиона фена на ЦСКА как са събрали един милион, по 0,30лв. ли е дал всеки :) може би по заможните по 0,50.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот GOLEADOR » 15 яну 2018 19:22

tornadooo написа:Сега се замислих уважаеми Голеадор, един милион сте събрали. Вие и сините ви приятелки твърдите че половин България подкрепя едните, половин другите, ние всички останали сме някакви в пространството и не ставаме за нищо, ок. Само не разбирам, значи три милиона фена на ЦСКА как са събрали един милион, по 0,30лв. ли е дал всеки :) може би по заможните по 0,50.

Всеки дава според възможностите и желанието си.Над един милион лева си е крупна сума,няма друг отбор в България който да е събирал толкова много пари от феновете си.Ако феновете ма Локо Сф. бяха направили опит да съберат пари или тези на Дунав Русе за да спасят отбора си сега щеше да ги даваш за пример,уви,ЦСКА е отбора който го стори и ти само заради това гледаш да омаловажиш страхотния и непостижим за България успех.Беше писал нещо за УЕФА,я кажи Дунав имат ли Record в сайта им и защо?Не е ли двуличие от страна на една организация да проявява двоен стандарт към членовете си.Както и да е,знам,че няма да ми отговориш.Остава ти още малко да се вихриш и след финализиране на сделката със съда за тризвездната ще трябва да даваш ЦСКА за пример за честно възроден клуб.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот tornadooo » 17 яну 2018 16:15

GOLEADOR написа:
tornadooo написа:Сега се замислих уважаеми Голеадор, един милион сте събрали. Вие и сините ви приятелки твърдите че половин България подкрепя едните, половин другите, ние всички останали сме някакви в пространството и не ставаме за нищо, ок. Само не разбирам, значи три милиона фена на ЦСКА как са събрали един милион, по 0,30лв. ли е дал всеки :) може би по заможните по 0,50.

Всеки дава според възможностите и желанието си.Над един милион лева си е крупна сума,няма друг отбор в България който да е събирал толкова много пари от феновете си.Ако феновете ма Локо Сф. бяха направили опит да съберат пари или тези на Дунав Русе за да спасят отбора си сега щеше да ги даваш за пример,уви,ЦСКА е отбора който го стори и ти само заради това гледаш да омаловажиш страхотния и непостижим за България успех.Беше писал нещо за УЕФА,я кажи Дунав имат ли Record в сайта им и защо?Не е ли двуличие от страна на една организация да проявява двоен стандарт към членовете си.Както и да е,знам,че няма да ми отговориш.Остава ти още малко да се вихриш и след финализиране на сделката със съда за тризвездната ще трябва да даваш ЦСКА за пример за честно възроден клуб.

Ти сам си го казал, за Ганчев не те бърка да говорим, а за ЦСКА. Аз това опитах да обясня, нямам нищо против ЦСКА, може би грешно си ме разбрал, казвам само че ЦСКА-София не е ЦСКА и никога няма да бъде, ако ще Ганчев емблеми, стадиони и каквото иска да си присвои, всички знаем че истинското ЦСКА вече го няма, харесвате този нов отбор, ок, но не си приписвайте ЦСКА. За съда какво щял да присъди изобщо не ми говори, в България живеем, в съда печели този който даде повече.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта