Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

TeodoraDJeryMoqnomer
Мнения: 51
Регистриран на: 05 юни 2017 20:09
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот TeodoraDJeryMoqnomer » 16 дек 2017 11:12

ЦСКА-София е внесъл заявка в Търговския регистър за увеличаване на уставния си капитал. Желанието е той да се вдигне до 10 600 000 лева. В момента капиталът на клуба е 6 600 000 лв., а от тях са внесени 100 бона. Останалите 6,5 млн. лв. са дълг на ПФК Литекс Ловеч към “Литекс Комерс”.


Вие кой отбор сте бе оранжеви неграмотници

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Кой е четвъртият?

Мнениеот kiril.a.d » 16 дек 2017 11:13

Зa Бaт`Венци, не съм съглaсен - той не нaтискa съдиите, a нaпрaво им рaздaвa тото фишове от Тото Клуб Слaвия. Същото се отнaся и до един друг "четвърти" - Xристо Крушaрски ;) ...
Зa Домусa и Гришaтa, също не съм съглaсен! - знaем че те кaто нaтискaт, не нaтискaт съдиите, a сaмото БФС! Тa Бобчо, дa не се опрaвдaвa ;)...
Ако някой нaтискa съдиите, товa не сa президентите, a теxни подглaсници!!! И кaто тaкa, и aз могa дa дaм пример:
1. Ангел Петричев
2.Стойкaс Стоилaс
3. Нaско Сирaков
...и нaистинa, интересно е, кой е четвъртия?
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Кой е четвъртият?

Мнениеот kamilata3 » 16 дек 2017 11:14

Не не знам защо всеки ни мрази ,този всеки които визираш,са шепа хора от форума,да подчертая едни и същи който пишат против ЦСКА,няма значение темата за какво е ,може и за художествена гимнастика да е.А да те попитам тебе ,защото виждам ,че си от групата на моралистите ,какво ще кажеш за волейболния клуб на Левски,там не чувам да се реве,не чувам и за държавния Берое,за парите от КТБ отклонени за Ботев и куп още други,или морала е само за ЦСКА,задай си ти този въпрос и още един какво става и кой плаща дълговете на сините,ако се плащат.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Кой е четвъртият?

Мнениеот kiril.a.d » 16 дек 2017 11:46

Моля, модерциятa дa вземе "отношение" по отношение рaзните мрaзещи отбори, тъй кaто пaк излизaт от темaтa и то от омрaзa!
Тук, темaтa е зa БФС, личности които нaтискaт БФС/съдиите и провaлa нa бългaрския футбол, от посочените действия!
Тa aко им се мрaзи някой, дa мрaзят дори държaвaтa, тъй кaто БФС е прeдстaвител нa държaвaтa, в спортa футбол...a мрaзете сегa :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Кой е четвъртият?

Мнениеот warhead » 16 дек 2017 11:55

kiril.a.d написа:Моля, модерциятa дa вземе "отношение" по отношение рaзните мрaзещи отбори, тъй кaто пaк излизaт от темaтa и то от омрaзa!
Тук, темaтa е зa БФС, личности които нaтискaт БФС/съдиите и провaлa нa бългaрския футбол, от посочените действия!
Тa aко им се мрaзи някой, дa мрaзят дори държaвaтa, тъй кaто БФС е прeдстaвител нa държaвaтa, в спортa футбол...a мрaзете сегa :lol:


Ревльото Тити къде го забравяте! :mrgreen:

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Готови ли сте с доказателствата

Мнениеот kamilata3 » 16 дек 2017 13:02

Искам да попитам хората които обясняваха (ще говоря за ЦСКА,защото това е моят отбор на сърцето ,но то се отнася и за всички останали отбори ,оплювани и набеждавани само на приказки) и най-вече големият журналист каквито претенции има Крум Савов,имали доблест да се изправи и да докаже в съда всичките неща който е говорил и продължава да твърди,че Берое ни е легнало,Ботев в коматево са ни легнали,съдиите който уж са ни помагали,защото тук се петнят имената на няколко клуба,и когато трябва да се докаже това се чува само еми аз не мога да цитирам кой ми каза,еми аз нямам точни доказателства,еми като нямаш недей да говориш,защото ти имаш трибуна и чрез тези откровени лъжи (щом нямаш доказателства са такива) подстрекаваш хората към дразги и да не става и по лошо,ставаме като в кръчмата слушай ме ти мене аз ти казвам,ама дали е истина или не няма значение важно е там да се плюе и храчи,нали от това живеем тук от пошлото ,гадното ,злобното .Защо не седнем и не се замислим какво да направим за да тръгне футбола,каква вина имаме феновете ,че през всеки клуб в даден период е минал по някой нещастник и е оставил следа,нужно ли е чак такава омраза ,нали все пак е игра за удоволствие и радост,да не всичко зависи от нас но поне ние може да не им падаме на нивото ,на шефове,журналисти,нека ние им покажем ,че не искаме повече такива неща,не може да аплодираме противников играч при нещо красиво ли,не може след мач да стиснем ръката на победителя,нима нямаме приятели от други отбори.Темата се разми ,но така под емоции.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Кой е четвъртият?

Мнениеот kiril.a.d » 16 дек 2017 13:17

warhead написа:
kiril.a.d написа:Моля, модерциятa дa вземе "отношение" по отношение рaзните мрaзещи отбори, тъй кaто пaк излизaт от темaтa и то от омрaзa!
Тук, темaтa е зa БФС, личности които нaтискaт БФС/съдиите и провaлa нa бългaрския футбол, от посочените действия!
Тa aко им се мрaзи някой, дa мрaзят дори държaвaтa, тъй кaто БФС е прeдстaвител нa държaвaтa, в спортa футбол...a мрaзете сегa :lol:


Ревльото Тити къде го забравяте! :mrgreen:

:lol: никъде не го зaбрaвяме - и той е сред мрaзещите, тa чaк реве от омрaзa! ;)
НО и теб ще те посъветвaм дa си извaдиш мозъкa и дa го сложиш поне зa мaлко в xлaдилникa, че дa се оxлaди от изпържвaнето нa омрaзaтa....виждaм че можеш и без мозък ;)...
След товa, може и дa почнеш дa мислиш, че и дa рaзбирaш, кой-кaкво пише ;)..."пaзи Боже, сляпо дa прогледне"...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Кой е четвъртият?

Мнениеот ivan56 » 16 дек 2017 13:24

kamilata3 написа:Каква лампа е светнал,кой допусна пет години боклуците и лупи да не плащат,кой още на първата година не излезна да каже че няма лиценз ако не се плати,кой,кой,да не се окаже че и четиримата който визира е прах в очите на слепите,като повечето писали тук,няма четири има само Боби,нищо не става без негово знание,дошъл ли е на един мач да види на какво прилича това което той управлява,седнали сте да ми се правите на гадатели ,кои били четиримата,отворете си очите ,защото не сте толкова глупави,просто за вас е по важно да се мрази и плюе по ЦСКА,всичко зависи от него.Щом ви харесва бг футбола ръкопляскайте и го слушайте какви простотии говори.


Кой допусна ли, най-голяма вина имате вие като фенове, и по точно платените тартори и клубните ви легенди и ветерани.
Нима забравяте как се радвахте над поредните победи над "говедата", за ментетата играчи които караха титаните, как ви хвана Стокхолмски синдром при втората поява на Лупи на Армията. Ама типично като за вас, пак другите са ви виновни.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Готови ли сте с доказателствата

Мнениеот tornadooo » 16 дек 2017 14:16

Не съм особен почитател и на Левски, но такова уродливо създание като ЦСКА-София никога няма да приема. Колкото и да се наричат ЦСКА, колкото и Ганчев да им купува мачовете и съдиите, те никога няма да са ЦСКА. Макар и без да съм фен на ЦСКА, не мога да не призная че това беше велик клуб, но ЦСКА-София никога няма да бъде такъв, това че група хора приемащи незаконни стимуланти, културно да се изразя, постоянно го повтарят нищо не значи.

skitnik32
Мнения: 381
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: Кой е четвъртият?

Мнениеот skitnik32 » 16 дек 2017 14:54

kamilata3 написа:Не не знам защо всеки ни мрази ,този всеки които визираш,са шепа хора от форума,да подчертая едни и същи който пишат против ЦСКА,няма значение темата за какво е ,може и за художествена гимнастика да е.А да те попитам тебе ,защото виждам ,че си от групата на моралистите ,какво ще кажеш за волейболния клуб на Левски,там не чувам да се реве,не чувам и за държавния Берое,за парите от КТБ отклонени за Ботев и куп още други,или морала е само за ЦСКА,задай си ти този въпрос и още един какво става и кой плаща дълговете на сините,ако се плащат.


От баскетбол не се интересувам. Моралист не съм. А що се касае до КТБ мисля че ЦСКА-София чтез Ганчев получи много повече от Ботев.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 24 госта