Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 23 сеп 2017 23:34

Венци пак с Лудогорец и Домусчиев се занимава. :lol: :lol: Разбирам Левски и Литекс да ги коментират непрекъснато, те се боричкат с тях в челото, ама тоя кашалот какво писка непрекъснато, не си вижда жалката сбирщина как всяка година живурка като клошар и се бори да не изпадне ....... та той за собствения си клуб не реве така, както го гледам че реве за т.нар. ЦСКА-София .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 25 сеп 2017 07:55

1982 написа:Венци пак с Лудогорец и Домусчиев се занимава. :lol: :lol: Разбирам Левски и Литекс да ги коментират непрекъснато, те се боричкат с тях в челото, ама тоя кашалот какво писка непрекъснато, не си вижда жалката сбирщина как всяка година живурка като клошар и се бори да не изпадне ....... та той за собствения си клуб не реве така, както го гледам че реве за т.нар. ЦСКА-София .....

Докато писка така винаги може да твърди, че заради ЦСКА-София, Левски, Лудогорец, БФС и така нататък Славия не постига големи резултати. Че прави каквото може за отбора и БГ футбола, но ей го на.. мафията няма да му позволи да постига успехи. Не че са толкова много хората, които ще се занимават с това да приемат думите му, но все пак си е удобно.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 25 сеп 2017 17:38

То щото не помним как Славия взе последната си титла, ама тогава Венци нямаше против прийомите с качване на съдии и съперници по багажниците на Мерцедесите, нали ??! Накрая всичките СИК-аджии (Маджо, Телето, Руснака, Големия Маргин, Венци барабар със синчето ..... ) се наредиха да се снимат с трофеите .......

Изображение
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 25 сеп 2017 20:19

1982 написа:То щото не помним как Славия взе последната си титла, ама тогава Венци нямаше против прийомите с качване на съдии и съперници по багажниците на Мерцедесите, нали ??! Накрая всичките СИК-аджии (Маджо, Телето, Руснака, Големия Маргин, Венци барабар със синчето ..... ) се наредиха да се снимат с трофеите .......

Изображение

Ми да. Всичките са така, ако мизериите са в тяхна полза им дреме на капата.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Кои два отбора ще спорят за титлата?

Мнениеот Непринуден » 26 сеп 2017 18:32

Всичко започва да си идва по местата. Все пак има логика и фенщината няма значение. Двата отбора започват да се отцепват.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Непринуден » 26 сеп 2017 18:34

И според мен нямаше дузпа в 6-тата минута. Вутов само го яхна и събори. След като при яхването не го е обяздил и да му сложи юзда значи няма дузпа!
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Кои два отбора ще спорят за титлата?

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 28 сеп 2017 07:33

ЦСКА-София засега си е направо конкурент на Лудогорец в боя за титлата. В предишни години пак това се случваше, но по някое време Лудогорец взимаше нещата в свои ръце и край. Не за първи път играта им (на Лудогорец) в Първа лига е безобразна, ама различното е, че сега няма гаранция, че с тоя треньор предстои подобрение. А ако я карат все така безобразно може пък да им спрат серийката.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Кои два отбора ще спорят за титлата?

Мнениеот Red_Neck » 28 сеп 2017 09:18

ЦСКА и Лц.
Пред Левски целите са други - усвояване на останалите 6 милки от Виваком и евентуално борба за място в ЕКТ за замазване очите на феновете им.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Кои два отбора ще спорят за титлата?

Мнениеот damyanov1963 » 29 сеп 2017 13:23

Мисля, че такъв въпрос може да се зададе след десетата поредна титла на Лц.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Кои два отбора ще спорят за титлата?

Мнениеот Непринуден » 29 сеп 2017 14:36

Лудогорец още тази година няма да е шампион. Най-много следващото първенство. Не ти трябва много логика, но разсъждаваш повърхностно на база това "което е", а не на база това "което ще стане". Нещо като повечето журналисти и букмейкъри пролетта след обрата на Барса срещу ПСЖ, че били големия фаворит, а всъщност имаха много пробойни и друг се оказа газещия наред и все още не се е спрял с последвалите две супер купи и новото издание на ШЛ.

1. Лудогорец върви надолу. Не, не съм сляп и ги поздравявам за вчерашната победа срещу силния германски отбор, но това е наследството от Чичо Гошо. Херо е слаб треньор. Нали не мислиш, че за месец начело е изградил видяното вчера?
2. ЦСКА върви нагоре. Миналата година мнозина се надъхваха след връщането в А група и спечелената преди това купа да се опълчат на Лудогорец, но то така с нов тим и от ряз не става. Това прави в момента Левски между другото. Сега. Връщам се на Армията. След една година стиковане и определено постоянна силна игра пролетта можеше вече да се помисли за нещо. Уви, пак не ги достигахме в началото на сезона. Чичо Гошо си беше още там, а и ние бяхме в някаква мини криза и ни биха с лекота и на наш терен.
3. От горе изложеното можем да заключим, че ще е нещо от рода на надпреварата Левски/Литекс сезон 98/99. И двата отбора ще бият навсякъде. Вероятно ще приложат и същите методи. Не винаги честни за победите. Огромната разлика е, че с това първенство се закрива силата на Лудогорец. Дори и пак да са шампиони догодина вече няма да са. Сега тази ще са равни с ЦСКА по сила, а кой ще е шампион не знам. С цифри обрисувано обаче Лудогорец върви надолу да речем от 10 и ще закотви на 8, а ЦСКА върви нагоре от 6 и ще закотви на сила 8. Тоест и двата на 8, но идващи от различни посоки. Лудогорец продължаващ инерцията от последните години, а ЦСКА във възход.
4. Левски няма отбор. Дори и да се получи, но аз съм скептик предвид бизнес целите на собственика на Виваком, няма да е сега. Аз не съм виждал нещо като накупиш и веднага да подейства. Роналдо, Модрич, Кроос и т.н. доста по-отдавна ги събраха в Реал, а са хегемония последните 4 сезона в три от които взеха ШЛ.
5. ЦСКА има юбилей този сезон. Честно или нечестно Гришата ще натисне заради феновете още сега да сме шампиони. Би трябвало да се получи, но и да не стане след кръвожадната надпревара този сезон другия няма да има прошка.
6. Престрелките са по оста Лудогорец/ЦСКА между шефовете. Обикновено се захапват двамата най-силни, а не първия и третия. Левски блее настрани и реди някакви общи приказки далеч от реалността. Пак всички били срещу тях, поръчкови съдии и сума ти и глупости и то при положение, че доста повече неща получихте в сравнение с отменения гол с Верея, който не знам дали и щеше да промени единицата в мача. Боримиров се натопорчил "сега ще видите кои сме ние и дали ще се ебавате с Левски" като никой не ви бръсне за фактор. ЦСКА директно си обвинява за съдийството и сума ти и недадени дузпи Лудогорец, а Лудогорец злобее най-много срещу нас. Вас повече ви хвали, че хубаво би било за футбола да имало и силен Левски. Дрън-дрън сладникави приказки. Като не им застрашавате хегемонията могат да ви четкат къде изкуствено, къде иронично колкото си искат. Срещу ЦСКА са се наежели. И има защо. Реален конкурент за титлата.

Ето върху това трябваше малко да помислиш. Футболни, а и не футболни фактори. Някои по-горе го направиха.
Ти си като масовата недалновидна част от публиката, която си мисли, че Барса е най-силния в света, а то всъщност от няколко години вече не е така. Някакъв сбор от имена и никакъв отбор. Барса беше номер 1, но отдавна не е. По инерция обаче хората си мислят, че е и едва от няколко месеца и на най-големите слепци им просветна, че всъщност друг се екачил напоследък на върха виждайки ударните ШЛ една след друга идващи.
Не съм фен на Реал. Да не си помислиш нещо. Дори исторически Барса по ми харесва, но това е истината. И Шави каза същото като мен. Истината е, че сега Реал мачка наред и е голям отбор. Барса е сбор от големи имена, но не виждам кой знае какъв отбор. Атлетико при Чоло ги метна два пъти май в ШЛ, но не успя 4 пъти да мине Реал. Това трябва да ти говори нещо, а Атлетико е ей богу страхотен отбор.

Или с друг пример ти гледаш четвъртите в света в момента на гола на Туньо и класирането за световното във Франция. Сигурно си правиш сметки след златното световно и доброто европейско и спечелените квалификации пак за световно какво следва. Ми нищо. Вече всичко е изчерпано. Следва погром на световното, а след него залез на българския футбол за дълго време. Да си бил надъхан есента на 97-ма е равносилно на сегашното ти надъхване за десет поредни титли на Лудогорец. Преценка на база сегашната ситуация без никакво вникване в детайлите.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта