Може ли да останем без трети отбор в ЛЕ?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3972
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: 7 е добро число

Мнениеот Странджата » 21 юни 2017 11:33

" Това е българският модел.
Българският модел е по-лош от Бермудския триъгълник.
В Бермудския триъгълник нещата просто изчезват.
И знаеш, че ги няма.
При българския модел ги има, но не са те.
И не знаеш какво е.
Нарича се бензиностанция, но нито има бензин, нито ти сменят маслото, нито проверяват гумите, нито мият стъклата.
Знаеш само, че е най-високото на Балканите. Или най-широкото.
Според този модел българските джуджета са най-ниските в света, а българските мъже — най-мъжествените."
Ст. Стратиев. Българският модел
П.С. Не всичко е фикция - бил съм на "най-високата гара на Балканския полуостров" - там няма нито влак, нито пътници, но на овехтялата сграда има мраморна плоча. "Гарата" се намира малко под Юндола на една широка, широка и цветна поляна ...
П.С. Прочетох, че била преди няколко години ремонтирана ...Аз съм бил там в средата на осемдесетте ...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Старият бардак със старите (и частично нови)....играчи

Мнениеот 1982 » 21 юни 2017 12:42

7 е добро число написа:От Юксел се прекръства на Георги , но не е това Юксел , това е Георги . :)

:mrgreen:


Не, за нас, той по документи си е Юксел, но пак за нас не е Юксел, защото си е сменил името, за нас е Георги, не Юксел. Изображение

Ако Георги ти е дължал пари, да знаеш, че вече не ти дължи, това е Юксел, но не е и Юксел, а Георги, защото си смени името. Изображение
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: 7 е добро число

Мнениеот boabbb » 21 юни 2017 13:33

Странджата написа:" Това е българският модел.
Българският модел е по-лош от Бермудския триъгълник.
В Бермудския триъгълник нещата просто изчезват.
И знаеш, че ги няма.
При българския модел ги има, но не са те.
И не знаеш какво е.
Нарича се бензиностанция, но нито има бензин, нито ти сменят маслото, нито проверяват гумите, нито мият стъклата.
Знаеш само, че е най-високото на Балканите. Или най-широкото.
Според този модел българските джуджета са най-ниските в света, а българските мъже — най-мъжествените."
Ст. Стратиев. Българският модел
П.С. Не всичко е фикция - бил съм на "най-високата гара на Балканския полуостров" - там няма нито влак, нито пътници, но на овехтялата сграда има мраморна плоча. "Гарата" се намира малко под Юндола на една широка, широка и цветна поляна ...
П.С. Прочетох, че била преди няколко години ремонтирана ...Аз съм бил там в средата на осемдесетте ...


Само забрави да кажеш, че е на теснолинейката :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3972
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: боабаб

Мнениеот Странджата » 21 юни 2017 15:00

Така е, ама и еднолинейка да беше, за нас пак щеше да е най гарата :) Аз там висях на стоп 2 часа - на шосето - то е близко, но влакче не видях :). Но пък затова четох един "вдъхновен" пътепис в някакъв туристически сайт, в което като най-голямо изживяване се представяше появяването на влакчето. Понеже то пъпли по рътлини и поляни, на една "туристка" й се видяло страшно живописно ту появяването му, ту скриването му сред дървета и треви :). А пък, поради прословутата си скромност, не писах колко горски ягоди изядох, докато се скитах по тези пущинаци в очакване на някоя кола. Но накрая ме взеха едни помаци, които даже ме закараха на сватба в Якоруда. Та си доядох де :)

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Старият бардак със старите (и частично нови)....играчи

Мнениеот tatusindo » 21 юни 2017 17:21

1982 написа:
7 е добро число написа:От Юксел се прекръства на Георги , но не е това Юксел , това е Георги . :)

:mrgreen:


Не, за нас, той по документи си е Юксел, но пак за нас не е Юксел, защото си е сменил името, за нас е Георги, не Юксел. Изображение

Ако Георги ти е дължал пари, да знаеш, че вече не ти дължи, това е Юксел, но не е и Юксел, а Георги, защото си смени името. Изображение

Принципно поне за мен точно това се опита да обясни перуката - за тях ЦСКА-София е ЦСКА само когато се отнася за история и успехи, а когато става въпрос за дългове не е старото ЦСКА ....
Евала му права на Гришката - паметник да му направят ... Не е лесно да заблудиш и да продължаваш да се подиграваш с поне 1 млн българи( феновете на един закрит отбор с милиони задължения) .... Жалка работа! А за действията си Боби ще си носи последствията :!:
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Старият бардак със старите (и частично нови)....играчи

Мнениеот Alexx » 23 юни 2017 15:55

kamilata3 написа:Много ви бърка ЦСКА в гъза ,а ако трябва да обясните защо и вие не знаете,важно е да се плюе по някой няма значение дали нещо те засяга .


Бърка го всеки, защото сега с този прецедент всеки втори собственик ще закрива отбора си и ще припознава друг за наследник въпреки милионите задължения.

kamilata3
Мнения: 688
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Може ли да останем без трети отбор в ЛЕ?

Мнениеот kamilata3 » 10 юли 2017 16:58

А до сега не го ли правиха така ,или ЦСКА е първия направил го.Знаеш че преди нас имаше много отбори направили същото,но понеже това е ЦСКА и ревете до небесата.И имам два въпроса ,всички говорят ако бяхме почнали от четвърто ниво как било правилно,искам да знам каква е разликата дали от четвърто или от първо ,и в двата случая парите изгаряха.Втория е какво печелите всички ако ЦСКА го няма,нима не гледахме една скучна а група без нас,нима не забраниха когато наш мач съвпада с мач от а група да не дават нашия ,защото няма кой да гледа а група и дали не ни върнаха защото г-н лудогорец нямаше никаква възвращаемост на парите от тв,ако а група ще е по добре без нас а с отбори който идват за по една година а някой не издържат и една ок така да е,но искам честни отговори а не фенщина.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Може ли да останем без трети отбор в ЛЕ?

Мнениеот Alexx » 28 юли 2017 09:05

Разликата е,че сега ще стане масово. Нищо чудно и Левски да го направят.
Да не говорим,че другите отбори поне имаха достойнство и почваха от най-ниското стъпало,а не припознаваха Литекс за чужд отбор.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта