Предложение за шеф на БФС

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: Предложение за шеф на БФС

Мнениеот nevinen_autist » 29 дек 2016 10:53

Аз имам честта да се познавам лично с човека, предложен от автора. Считам, че за него могат да се кажат само добри неща. Честен, спазва законите, и се отнася отговорно към аботата с и е добър стратег. Затова мисл, че ако застане начело на БФС, не е изключено България да се пребори за още един отбор в ШЛ. Факт.

chuber
Мнения: 4
Регистриран на: 15 дек 2016 09:32

Re: Предложение за шеф на БФС

Мнениеот chuber » 29 дек 2016 11:13

Сега би трябвало да падне Перуката. След като Бойко се провали във Властта,след като тимаджията няма да е Министър е време и тези палячовци от 94 та да им се вземе кокала и да им се потърси отговорност! Който и да стане шеф на БФС, ще е по-читав от Пияндето !

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Предложение за шеф на БФС

Мнениеот TNT » 29 дек 2016 11:21

nevinen_autist написа:Аз имам честта да се познавам лично с човека, предложен от автора. Считам, че за него могат да се кажат само добри неща. Честен, спазва законите, и се отнася отговорно към аботата с и е добър стратег. Затова мисл, че ако застане начело на БФС, не е изключено България да се пребори за още един отбор в ШЛ. Факт.


Ако човека е такъв какъвто наистина го описваш,то няма и 0,000001% шанс да заеме такава позиция и то не само във футбола. :( Такива хора системата в България не ги допуска до такива постове.И ако случайно по някакъв начин все пак попаднат там,то бъди сигурен,че ще бъдат бързо изплюти от тая същата система.Има два варианта да просперираш по нашите ширини.Или да си дълбоко свързан с мафията която управлява или да си безгръбначен,нешо като пластелин да могат да те моделират както е най-удобно. :( Затова и такива теми като тази не ги вземам насериозно.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Предложение за шеф на БФС

Мнениеот Teo » 29 дек 2016 11:53

Аз и Гриша Ганчев!

qnchev
Мнения: 28
Регистриран на: 02 мар 2015 09:07
Контакти:

Re: Предложение за шеф на БФС

Мнениеот qnchev » 29 дек 2016 17:20

Бла-бла-бла,някакъв човечец допуснат там,или порточанов президент или барбука.Явно наистина заслужаваме съдбата си,тук или пишат деца или голяма част са пълен ЧАО.Щипя се и не мога да се събудя от тоя кошмар.

Adolf
Мнения: 98
Регистриран на: 12 юни 2016 22:19
Контакти:

Re: Предложение за шеф на БФС

Мнениеот Adolf » 29 дек 2016 20:25

Шест страници глупости, а никой не спомена кандидат номер едно - Христо Стоичков...
Иначе най-добре БФС да се закрие - клубен футбол няма, национален отбор няма - полза никаква, само срам...
УЕФА да дава парите за сираци.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14272
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Предложение за шеф на БФС

Мнениеот damyanov1963 » 29 дек 2016 20:48

Един път вече се провали, като треньор на национала и бе оплют. Втори път ли искаш?
А и той вече облича роклички в любимия му червен цвят, така че е по-подходящ за президент на любимото му ЦСКА, па макар и от микре!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Предложение за шеф на БФС

Мнениеот HardWork » 29 дек 2016 21:14

Гриша Ганчев за президент на БФС, а многоуважаваните братя левскари на хамбургери в МакДоналдс :mrgreen: ...

Adolf
Мнения: 98
Регистриран на: 12 юни 2016 22:19
Контакти:

Re: Предложение за шеф на БФС

Мнениеот Adolf » 29 дек 2016 21:27

damyanov1963 написа:Един път вече се провали, като треньор на национала и бе оплют. Втори път ли искаш?
А и той вече облича роклички в любимия му червен цвят, така че е по-подходящ за президент на любимото му ЦСКА, па макар и от микре!

[offtopic]аз съм написал какво искам, умнико[/offtopic]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Предложение за шеф на БФС

Мнениеот sin4ec » 29 дек 2016 21:47

Долно уйно написа:
sin4ec написа:БФС може и без шеф. То и сега е на автопилот. На коледните турнири на малките по едно медалче не раздадоха, поне съдии можеха да пратят, а не местни дерибеи да лапат свирката и да стават за резил.
На Царско село един такъв прошлек реши да се играе до гол, ега неговите изравнят...е, не изравниха.
Нещастна история!

Тези турнири в календара на БФС ли са и ако не са, в случая перукановците, каква вина имат?

Ами като се играе за Купата на БФС ти как мислиш-дали са им в календара?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта