БФС с видео "разясняващо" новия формат

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот Red_Neck » 23 дек 2016 17:40

PorcoRosso написа:Някой може ли да ми обясни 5-ия и 6-ия за чии кур ще играят на пролет? :? Или още отсега да се готвят за тото 6/49 и "Полегнала е Тодора"

В момента 4-5-6 са събрани в 4 точки.
Шансът Лц да вземе и КБ е голям, т.е. четвъртия също е с шанс за ЕКТ.
Ако 5-ия и 6-ия нямат мотивация за ЕКТ при новия формат и играят" Ганкиното", защо биха имали при стандартния?
Все пак всичко опира до чест.

Всички помним последните мачове на 2-ия лани, нали?! Няма значение дали си първи, втори или 12-и - ако искаш да влизаш в схеми, ще го направиш и нито един формат не може да те спре!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

pisna_mi
Мнения: 112
Регистриран на: 25 юни 2011 10:50
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот pisna_mi » 23 дек 2016 18:33

На практика, един отбор може да се спаси от отпадане с "актив" от :
0 победи, 2 равни, 32 загуби
и голова разлика 0-150
Остава в А-гр. след два баража и съответно 2 равенства по 0-0 и победи с дузпи.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот ЕМИЛ » 23 дек 2016 20:09

Red_Neck написа:
... и не мога да разбера, защо новата схема да предполага повече тотаджийски мачове от едно стандартно първенство?
Ако отборите искат да въртят черно тото, нищо не може да ги спре!

Нека дадем шанс на новия формат, .... може пък да ни хареса! ;)

Отборите от втората осмица хем ще гонят победата за да не изпаднат , хем ще гледат и да губят за да не играят св ЕКТ щото едвам връзват двата края ....
Доста комедия ни очаква .

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот Черният козел » 23 дек 2016 20:22

pisna_mi написа:На практика, един отбор може да се спаси от отпадане с "актив" от :
0 победи, 2 равни, 32 загуби
и голова разлика 0-150
Остава в А-гр. след два баража и съответно 2 равенства по 0-0 и победи с дузпи.

Супер схема за изграждане отбор от юноши !!! Обиграват се цял сезон и накрая може и Европа !!!
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Vailo
Мнения: 556
Регистриран на: 31 мар 2008 14:23
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот Vailo » 24 дек 2016 03:00

схемата е безумна а и несправедлива.. първо БФС няма достатъчно подготвени съдии за за такава поредица от напрегнти мачове, второ отборите от втората осмица нямат достатъчно играчи за маратонски сезон с 36-38 мача. Като се има предвид заряда в тези срещи, ще има контузени и наказани играчи и е твърде възможно някой приличен отбор да тръгне към селските групи само заради къса резервна скамейка. трето отборите от втората осмица, които отидат на бараж ще са изиграли 36 мача и с осакатен състав ще играят бараж с отбор от Б група с 26 мача до този момент. четвърто и най-важно: Защо отборите от първата шестица да нямат равен шанс да се борят за титлата? Единствения облагодетелстван от тази схема ще бъде Лудогорец защото аванса му от редовния сезон ще му гарантира титла на 99%, докато всички останали ще се бият на кръв за всяка една позиция. Защо в шестицата отборите не играят по същата схема като в долната осмица само че в групи с по 3 отбора? Нека и Лудогорец да заслужи титлата във финал с два мача на разменено гостуване!

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот lans22 » 25 дек 2016 21:04

БФС НА САПУН!
Аз предлагам шампион на България да става отборът спечелил НАЙ-ДОБЪР КОЕФИЦИЕНТ В ЕКТ ПРЕЗ МИНАЛИА СЕЗОН.
Ако шампиончето падне пълви предварителен: директен червен картон и промоциа у б групата.
Иначе, самиа шампионат да е кат аматьорско хоби за здраве. Излъчва участници в ЕКТ, А ТЕ ОТ СВОЯ СТРАНА СИ РАЗПРЕДЕЛЯТ МЕСТАТА ПЪРВО,ВТОРО,ТРЕТО.....
КУПАТА? ОТДЕЛЕН ТУРНИР С ТАКСИ ЗА УЧАСТИЕ ОТ ЖЕЛАЕЩИТЕ. И СПЕЧЕЛИЛИЯ УЧАСТИЕ В ЕКТ ОТТАМ СЕ ОБЯВЯВА ЗА НОСИТЕЛ И НА КУПАТА, САМО СЛЕД ВЗИМАНЕ НА НОРМАТИВЕН КОЕФЕЦИЕНТ В ЕКТ. АКО СЕ ПРОВАЛИ: купата не му се присъжда.
ОБЩО ВЗЕТО: БФС НА САПУН!
А, ДА И ВИДЕОТО, ЧЕ И РЕГЛАМЕНТА НЕ ГО ГУЕДАХ...заплетени лъжи на отчаяни мушеници не ми се слушат и асимилират.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот Alexx » 28 дек 2016 15:51

Vailo написа:Защо отборите от първата шестица да нямат равен шанс да се борят за титлата? Единствения облагодетелстван от тази схема ще бъде Лудогорец защото аванса му от редовния сезон ще му гарантира титла на 99%, докато всички останали ще се бият на кръв за всяка една позиция. Защо в шестицата отборите не играят по същата схема като в долната осмица само че в групи с по 3 отбора? Нека и Лудогорец да заслужи титлата във финал с два мача на разменено гостуване!


Това пък е още по-голяма глупост. Във всяко първенство шампиона се решава в сезон където отборите играят във формат всеки срещу всеки. Плейофите за решаване на титла не са добра идея за футбола.

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот nghcvth » 29 дек 2016 14:21

Що да не са? В САЩ така играят и тази година шампиони станаха Сиатъл Саундърс (които завършиха 4-и в тяхната конмференция и общо 7-и), които на финала за 120 минути отправиха 0 (НУЛА) удара КЪМ вратата на съперника. Какво несправедливо виждаш в това? :lol: :lol:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: БФС с видео "разясняващо" новия формат

Мнениеот dreben23 » 05 яну 2017 16:57

dreben23 написа:Момци, и през 2017-то лето ви чакат трудности, че ще правя топрезултатите аз! :lol: :lol:


Почна се, майци. Мале, понякога се плаша колко съм добър. Само река топрезултатът ще е мой еди кога си и то готово! :lol: Поне да видите, че ако някой ви лъже то туй не е баце ти Таско! Сметайте, щом аз се плаша от моя класа, макар да знам, че тия неща са детска игра за мен, колко аджеба им е тегаво на лошите! Кат им е тегаво, могат винаги да спрат да се мъчат да бият май хайнес нали дребничкото. Всеки ми са смее на мен, пък я регистрирам не само най-много топрезултати, ами и с красиви прогнози ги регистрирам! Няма да има менте при мен ей, че съм добър и фишо не иска да влезе, ам сметай кога ще влезе и на някой друг- догодина до амина ще му влезе фишо! :lol: 8-) :)

[offtopic]Браво на мен, мъжко момче няма тва онова, кога искате другия топрезултат, момци? :)[/offtopic]

Момци, ако щете вервайте, новият формат съм го заборил ама кой ще може да запомни тея простотии?! :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта