Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Мнениеот bobo_13 » 04 окт 2016 17:58

Аз не виждам кой ще даде парите за този стадион. Ако спонсорът има такива пари, то той ще вкара Спартак в 3-ката на ППЛ, не ми се вярва да ги има просто. Държавата няма да даде повче от 2-3 милиона, ако изобщо даде.
Интериорни врати - Врати хармоника

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Мнениеот pomiqr272 » 04 окт 2016 18:09

bobo_13 написа:И кой ще ги даде тия пари? Ами то ако струва 10 млн лева, да бяха построили 4 стадиона за по 15 000 в Плевен, Русе, Велико Търново и Разград примерно......вместо да строят зала за 40 млн в Русе.........трибуна Моци 5 млн за 3 000 човека, а цял стадион за 15 000 - 10 млн???? нещо не ми се връзват сметките


Залата в Русе струва 55 млн. лв. и в 95% от случаите се използва за концерти.

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Мнениеот hristo1306 » 04 окт 2016 18:12

Не вярвам да е по - хубав, от построения от ДС+ПК :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "Черноморец - арена" ???

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Мнениеот Долно уйно » 04 окт 2016 18:16

О имаме си поредните картинки, порадвайте им се, че ще си останат само картинки.

То отбор няма, те стадион ще строели :lol:
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Вълчан
Мнения: 4297
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Мнениеот Вълчан » 04 окт 2016 18:17

Ако 15 милиона са голям проблем егати бедният град бил Плевен.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6820
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Мнениеот icko65 » 04 окт 2016 18:21

hydetoshi написа:Аз досега съм виждал поне 20 такива красиви картинки. И всички са си останали само картинки.Левски с 300 зора построиха трибуна ,която дори не е платена и 10 години имат да я мислят. Какво да говорим за цял стадион? Така че е ясно,че нищо няма да стане. Трябват много пари. Ако има кой да ги даде....но имам сериозни основания да се съмнявам.

Еми ето ти нещо което става реалност.Стадион Варна:Изображение
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Мнениеот Долно уйно » 04 окт 2016 18:23

Вълчан написа:Ако 15 милиона са голям проблем егати бедният град бил Плевен.

Защо си мислиш, че Плевен е добре икономически?
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Мнениеот pomiqr272 » 04 окт 2016 18:26

Долно уйно написа:
Вълчан написа:Ако 15 милиона са голям проблем егати бедният град бил Плевен.

Защо си мислиш, че Плевен е добре икономически?


Все пак Плама Плевен работи с пълна газ :-D

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Мнениеот samo_levski » 04 окт 2016 18:27

иди да видиш на ботев техния суперстадион как изглежда в момента.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Ето как ще изглежда новият супер стадион в Плевен

Мнениеот Pragmatichen » 04 окт 2016 18:27

iliev72 написа:
Pragmatichen написа:
iliev72 написа:Pragmatichen не знам дали си от Плевен , но Плевен въобще не е в Северозападна България.
За другите не знам , но аз съм точно от Северозападна България , но ти не си !
Иначе ги поздравявам за проекта и дано се получи.


Ти пък с такава гордост го казваш, че си от Видин(възможно най-западналия и беден град в целия ЕС), че сякаш има голяма разлика дали си от Видин, Враца, Монтана или Плевен.
Всички живеем в гето, всички сме в л*йната.
Разбирам да си роден в Париж, Лондон, Берлин, Мюнхен, Рим, а то във ...Видин...
И честно казано, ще се радвам, ако според теб Плевен не принадлежи към СЗ България, защото е най-бедният регион в целият ЕС.
Каквото и да си говорим, южна Бг е на светлинни години от северна.
Та да се върна на проекта...10 млн лв са адски много пари за град, в който отборът, АКО ВЪОБЩЕ НЯКОГА играе отново в А група, ще е борещ се да не изпадне, нещо като Локо ГО и Монтана.
Лек ден на всички :)

Ти кога си бил във Видин , че да ми казваш какъв ми е града ! Може да е беден , но красив и си моя роден град.
Разликата е огромна защо моя град има вековна история с която малко градове могат да се похвалят в БГ.
И тази история е запазена.В цяла БГ само Морската градина във Варна е по-голяма от Градската градина във Видин.
А дали е по-хубава е въпрос на гледна точка.И сме на това дережде заради такива като теб.Някой иска да направи нещо и веднага се появява един такъв като теб и винаги не може.Като искаш си стой в лайната !!!! И не прави нищо за да се променят нещата !

След като съм обиколил половин Европа и част от Азия, как мислиш, дали съм бил във Видин?
Уникалният град Видин, в който са останали 30% от населението...щото е много хубав град за живеене.
И уникалното село Арчар с мангалите и свлачищата, и уникалното село Септемврийци и т.н. :)
Пак ти казвам, гордей си се с родния град, твой си е, в случая темата е за стадиона в Плевен и като как ти се струва в един останал наполовина град да се прави съоръжение за 15 млн, което си иска и сериозна поддръжка?
Спартак ли е някакъв гранд или какво?
То в Сф закриха(щото реално си е закриване) ЦСКА и Локо Сф, Славия е в изкуствена кома и на командно дишане, ти си седнал да ми говориш за стадион в Плевен за 15 млн лв, при положение, че повечето хора там(аз отдавна не живея там, но си ходя понякога) вземат по 500-600 лв заплатки.
Не мислиш ли, че е грандоманщина и чиста глупост, хората да тънат в мизерия, родителите ни да вземат смешни пенсии, да няма детски за децата, да няма за фонда за лечение на деца, а в Плевен да се прави стадион за милиони лв?
Наистина ли не вдяваш, кажи ми честно, Илиев72, наистина ли не разбираш, че става дума просто за поредната колосална кражба и отклоняване на едни милиони в нечии джоб?
По същата логика може да се направи и модерен стадион в Исперих, нали?
Само, че кой ще играе на него, разбери, ХОРАТА СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ ХЛЯБА, ТОКА, ДЪРВАТА ЗА ОГРЕВ, ДРЕШКИ ЗА ДЕЦАТА СИ, ОЦЕЛЯВАНЕ И Т.Н., А НЕ ОТ ТОПКАДЖИИ, които 99% не стават и като излязат в чужбина на гурбет, некадърността им лъсва като гол задник на месечина.
Нито един футболист нямаме в силен европейски клуб, камо ли е да е фактор в него.
И на какво отгоре е ОПРАВДАНА инвестиция от 15 млн.?
Ако ще се строят стадиони, ама наистина модерни, не е ли по-добре да се започне от Варна, Пловдив, София(щото Васил Левски е като плюнка край другите стадиони по света), и едва тогава да се мисли за стадиони в Плевен и т.н., които поради демографския срив и немотията, бавно се топят и след години на тези стадиони няма да има кой да играе.
Човек, България бавно загива, не го ли разбираш?
Останала е една Сф и другото е трагедия с някои изключения.
Хората си напуснаха съпругите, майките, децата, домовете, да отидат да изкарат някое евро или паунд, нацията се топи с 8 човека на час(каза го човек специалист антрополог и сме най-бързо изчезващата нация в Европа), ние сме тръгнали футбола да мислим и да строим стадиони.
ДРУГИ СА ВАЖНИТЕ НЕЩА ПРЕД БГ, ДРУГИ, МНООООГО ДРУГИ...
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта