Двойният стандарт на БФС

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот cska-632 » 28 апр 2015 22:54

Уж си много начетен, но червено знаме, бял кръг в него и черен пречупен кръст не било символ на нацистка Германия ...
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот Пловдивчанинът » 28 апр 2015 23:07

О това не нищо ново двойният стандарт е постоянно. Локомотив София не беше наказан за хвърлени предмети и димка в мача срещу Ботев само, защото Гигов е в Изпълкома.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот action66 » 28 апр 2015 23:34

mirodes написа:ЦСКА бе наказан,защото на негов мач бе издигната свастика,която априори се смята за символ на нацизма.Свастиката е заимствана от нацистите от индийската митология и не може да се смята за символ единствено на нацизма.Но ми прави впечатление друго нещо-от години на всеки мач на Локомотив Пловдив се вижда знаме,на което на черен фон с бели букви пише"GOTT MIT UNS"-Бог с нас и е изрисуван бял орел.Този надпис "GOTT MIT UNS" заедно с белият орел на черен фон са били символ на Вермахта през Втората световна война.Всеки немски войник е имал написан този надпис и изрисуван бял орел на катарамата на колана си.Та ми е чудно как така за едно издигнато за секунди знаме ЦСКА получи наказание,а знаме възхваляващо Вермахта стои на видно място на всеки мач на Локомотив Пловдив и последствия няма.Ясно ми е ,че в БФС са пълни неграмотници и явно не знаят какво означава въпросният надпис и символ на орел,но поне можеха да се позаинтересуват за толкова години.


Ами просто е приятелю.Нужна е информираност,начетеност.Как да направят аналогия и връзка като освен ежедневната преса,друго не четат.Поне така показват действията на хората към които имаш претенции.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот Живко6461 » 29 апр 2015 00:52

BRF написа:Наказанията за расизъм са ...!Независимо са кой отбор става въпрос!

Дори Марио Балотели е раследван за расизъм. И за антисемитизъм.

Потребителски аватар
bai Momchil
Мнения: 350
Регистриран на: 16 окт 2008 12:01
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот bai Momchil » 29 апр 2015 08:13

Свастиката е древен български (тракийски) символ символизиращ Слънцето. Има 2 вида свастики - тази познатата, която нацитата са използвали - символизираща слънцето, респективно живота и свастика на която пречупените линии са на обратно - символизираща подземният свят. И двете носят началото си от нашите земи и предците ни.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот BRF » 29 апр 2015 08:46

Живко6461 написа:
BRF написа:Наказанията за расизъм са ...!Независимо са кой отбор става въпрос!

Дори Марио Балотели е раследван за расизъм. И за антисемитизъм.

Със сигурност само белите сме расисти,според правилата в света!Няма нищо лошо да си харесваш расата и да не се кефиш на другите такива!Ако кажеш на някой:Да ти е,а майката-всичко е точно!Но ако му кажеш:маймуна-вече е световен проблем!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот djd » 29 апр 2015 09:18

То БФС-то да не би вече и стандарти да има?
[offtopic]Малко извън темата.
Винаги съм се чудел защо Хитлер, който си е евреин по майчина линия ще вземе да трепе евреи.
Все едно цар Киро да стане премиер и да започне прочистване на циганските гета.
Чак ни накараха да си мислим, че това е едно от най-страшните престъпления против човечеството.
А когато болшевиките, чието ръководство се състои на 99% от евреи, изтребват десетки милиони руснаци (че и българи), това вече не е такова злодеяние.[/offtopic]

Потребителски аватар
stpehenhunt11
Мнения: 311
Регистриран на: 24 дек 2009 12:50
Skype: zveko_1995
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот stpehenhunt11 » 29 апр 2015 10:18

Нещо много почнаха да го натякват тоя смешен анти-расизъм.Преди по време и след мача само това се говори. Според мен глоби за такива неща като транспаранти не трябва да има , но нали трябва от нещо да ти събират парите. Според мен маймунските звуци трябва да се наказват обаче защото пречат на играта наистина.
https://www.facebook.com/worldoftheshirts?fref=ts Луд колекционер на тениски :) :)

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3809
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот loko1 » 29 апр 2015 10:27

Пловдивчанинът написа:О това не нищо ново двойният стандарт е постоянно. Локомотив София не беше наказан за хвърлени предмети и димка в мача срещу Ботев само, защото Гигов е в Изпълкома.


Ти пък, редовно имаме наказание срещу Литекс за няколко по-големи пиратки 2000 лв.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Двойният стандарт на БФС

Мнениеот BRF » 29 апр 2015 10:49

stpehenhunt11 написа:Нещо много почнаха да го натякват тоя смешен анти-расизъм.Преди по време и след мача само това се говори. Според мен глоби за такива неща като транспаранти не трябва да има , но нали трябва от нещо да ти събират парите. Според мен маймунските звуци трябва да се наказват обаче защото пречат на играта наистина.

Какво пречат на играта маймунските звуци?Каква е разликата между тях и скандирания "пе-де-рес" :? !И двете целят да разконцентрират противниковите футболисти!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта