да спрем простотията

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: да спрем простотията

Мнениеот CSKAfan » 07 авг 2008 13:09

lewstherin написа:Не съм видял фенове на Барса да подкрепят Реал в Европа. Ок, не можем да се мерим с техните клубове, но идеята е същата-как да подкрепям в даден мач ЦСКА, като след два дни на стадиона пак ще викам против тях?


Ми тва ви е проблема, вие викате против нас, а не за вас...
YNWA!

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: да спрем простотията

Мнениеот gzagorov » 07 авг 2008 15:34

Честно, темите които четях тук, бяха започнали да се пълнят прекалено много с псувни, обиди, заяждане. Тази тема остана що-годе чиста, и като се замисля - сега ми е много по приятно да я чета и да пиша в нея. Чак е нещо като почивка, като душевен мир :). Та мисълта ми е, че и аз съм за "по-приятелска" вражда. Разбира се, че няма как фен на единия отбор да стъпи на стадиона на другия. И това е напълно нормално. Но не е нормално това псуване, и неимоверно голямата злоба, която се забелязва. Нека подкрепяме отборите си, може да спорим (което си е доста приятно понякога), но да не се поддаваме на злобата и да не преминаваме някои граници.
И тъй като в момента не откривам топлата вода с този си пост - това е моето мнение, още един глас "За", да спрем с простотията.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: да спрем простотията

Мнениеот scb » 07 авг 2008 20:19

Успех на Левски в Европа. Ще се радвам да видя пак БГ отбор в ШЛ. Иначе за мен те пак ще са си говеда :D

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: да спрем простотията

Мнениеот Lubaka1892 » 07 авг 2008 21:39

scb написа:Успех на Левски в Европа. Ще се радвам да видя пак БГ отбор в ШЛ. Иначе за мен те пак ще са си говеда :D


Аз пък няма да се радвам да видя лефски в ШЛ.По-скоро ще се радвам ако след двата мача есенния хит стане песента "Комбайнеро-интелигентска":)
Иначе винаги съм се чудил защо само преди мачове на лефски в европа излизат такива теми в медийното пространство,като "Нека сме преди всичко българи","Уважение между грандовете" и всякакви такива.Защо миналата година нямаше такива теми преди мача на ЦСКА с Тулуза,след като лефски отпадна.
"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly
[wrapimg=]http://img.skysports.com/10/08/496x259/ShanklyGatesAnfield_2483679.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: да спрем простотията

Мнениеот А_У_А » 08 авг 2008 13:24

scb написа:Успех на Левски в Европа. Ще се радвам да видя пак БГ отбор в ШЛ. Иначе за мен те пак ще са си говеда :D


успех на ботев срещу сливен. изринете оня педал селски, щом ви пречи. и бийте сливналиите. само за тоя мач много ще викам за вас. сливен са мафиотски отбор с президент един от 3мата най-големи сливенски мафиоти. бийте дупенце, да не бием после дупище. а срещу ботев никога не съм имал нищо против, само срещу простотията на един-двама жълти фенове, дето си мислят че цепката на оная им работа е центъра на вселената. не исках да ви пиша във форума, за да не цапам със синьо там. пиша ви тука.

успех!

колкото до горния пост. злобата извира ама от къде? може би от фишеците от широкоскроени "червени" фенове зад васил левски след 1вия гол на мача с барселона в шл? аз не мразя толкова червените парцали колкото обичам левски и няма да ти отговоря подобаващо. ти с комплексарското си поведение мразиш себе си повече, отколкото може някой друг да те мрази, така че не ме интересува. аз виках за вас срещу хамбургер и искрено се радвах когато бихте на анфийлд с гола на вальо (казвал съм го на всеки познат чорбар), въпреки че съм болен левскар, обожавам ливърпул и мразя вальо. на злоба на дребно се старая да не се поддавам.. на злоба отправена директно към мен се старая да отговарям подобаващо. ;)

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: да спрем простотията

Мнениеот Lubaka1892 » 08 авг 2008 14:37

Къде видя злоба ве батка?Май прекалено си се вживял в ролята на интернет психоаналитик,а?Май не можеш да възприемеш простичкия факт,че има хора,които мислят различно от теб,които за разлика от теб не мразят.Обясни ми като не мразиш толкова "червените парцали" колко точно ги мразиш и как можеш да се радваш на нещо или някой (като Вальо),когото същевременно мразиш?За разлика от теб аз не мразя никой.
Колкото до мача ви с Барселона май още не можете да преглътнете подигравката :lol:
Или очаквахте да дойдем на стадиона със сини шалчета и да ви подкрепяме?Ха-ха.Това си беше чисто и просто майтап,а вие в яда си го направихте национален проблем.Радвайте се,че само два ви вкараха.Така поне си спестихме пироефекти за тази година.
"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly
[wrapimg=]http://img.skysports.com/10/08/496x259/ShanklyGatesAnfield_2483679.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
А_У_А
Мнения: 135
Регистриран на: 22 май 2008 18:14
Контакти:

Re: да спрем простотията

Мнениеот А_У_А » 08 авг 2008 16:13

тогава защо мислиш че левскарите са се спукали от злоба след един от малкото случаи в последните години, в който изкопчихте две глътки въздух повече от нас в европа. това беше подигравка, както и да го погледнеш. силно се изразих за вальо илиев. не го мразя. просто смятам, че е е едно селянче от кнежа, нелицеприятен ми е. иначе като играч не ме касае, даже съм склонен да кажа, че е добър (за разлика от 2-3ма играчи в отбора на левски в момента). червените в момента са по парцали и от парцалите, та това не е обида а фаза. и адвокат ще признае правотата на думите ми (дори батков).. както видя от мача с вердер и винаги е било, точно ние нямаме нужда от подкрепа. в нищо не значещ мач бяхме петнайсет хиляди, а сърцата червени, колко бяха в съдбовния, много престижен и не на последно място красив мач с литекс, убедително спечелен, че даже и чичо митко ептен си забрави граматиката от щастие? пет к? шест к? мерси, мерси недей да ми вееш шал на стадиона, нека да не мирише на бекон, по-добре си е на бифтек :P ... така, че желая ти да имаш още много поводи за шеги и закачки извън стадиона с фишеци, бенгалски огньове и пиратки когато отборът ми играе за шл а вашия си играйка на махатма ганди с първичните полови белези. не искам да споря с теб, да не каляме на хората темата, защото се опитва да вкара смисъл некъв (това "смисъл" е френска дума неква, мани, не я знаеш).

успех срещу бела. дано така запълните тая странна мозъчна язва дето ви гложди и зее гладна вечно, ти и себеподобните ти. за по-нормалните фенове на цска, просто успех. ;)

Потребителски аватар
Lubaka1892
Мнения: 1194
Регистриран на: 10 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: да спрем простотията

Мнениеот Lubaka1892 » 08 авг 2008 21:08

Ти си поредното зомбирано лефскарче,което си приказва наизуст неговите си работи.Само не мога да разбера защо само тая злоба ти е в главата?
Това за баткоф не видях никакъв смисъл(твоята любима дума,която изглежда само ти разбираш)да го пишеш.Що се отнася за парцалите,това ще го видим още другата седмица,защото изглежда много бързо забравяте лошите работи,освен ако не са против вас.
Радвам се,че следиш отблизо изявите на ЦСКА,но не знаех,че си статистик към БФС,пък и не помня да е ставало въпрос нещо за посещаемост на мача за Суперкупата.Нямаше и смисъл да се правиш на образован с това 5к,6к(не 5 к,6 к ,ако ме разбираш(не знам с какъв произход е тази дума,ама ти сигурно си наясно)каво искам да кажа),защото в българския език такива съкращения няма.
Чул те Господ да имаме повод за фойерверки още другата седмица.Само гледайте да не изгорите,че ще замирише на любимия ти бифтек.
"Liverpool was made for me and I was made for Liverpool"
Bill Shankly
[wrapimg=]http://img.skysports.com/10/08/496x259/ShanklyGatesAnfield_2483679.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта