Трибуна:Новото пьрвенство

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Трибуна:Новото пьрвенство

Мнениеот alchemist » 06 авг 2008 21:08

1Левски
2Не,слаба селекция, ненужен Гонзо и още по-слаб тренер :(
3Георги Петков - евентуално
4. 1-2 място
5другите не ме вълнуват
6...ако знех отговора на този въпрос щях да пусна еврофутбол ;)
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Трибуна:Новото пьрвенство

Мнениеот Apostola » 06 авг 2008 21:45

Доста добра идея!Включвам се с удоволствие.
Значи:
1.Твърдо и винаги - ЛЕВСКИ.
2.Помъчиха се да направят нещо,но както винаги Батков ще се мъчи май с трици маймуни да лови!Доидоха едно-две доста добри попадения,но има и някои,които май вече не им е мястото в този отбор.
3.Съдейки по това,което показаха срещу Вердер смятам,че хора като Петков,Рабех,Тиберканин,Г.Христов,Еньо и да не забравим момчето,което според мен наистина има синя кръв,защото вчера се раздаде-Лъчо Балтанов.
4.Оф,много трудно!Искрено се надявам да сме на върха,макар да смятам,че това ще е годината на Литекс(въпреки това което показаха в мача за суперкупата)
5.Определено основната битка ще е пак между Левски,ЦСКА и Литекс,като може и още някой да се намеси.Голяма грешка ще е да се отпише отбора на ЦСКА.Това е отбор,който винаги трябва да се има предвид докато си правиш кръчмарските сметки.
6.
а-2
б-1
в-х или 2
г-х
д-1
е-2 надявам се
ж-1
з-1
Дела трябват,а не думи!

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Трибуна:Новото пьрвенство

Мнениеот Deliba6 » 06 авг 2008 21:52

Похвален лексикон!
1. "Левски"
2. Слаба /няма го най-важния играч - този който връзва играта/
3. Човека-отбор - Гошо Вратарчето
4. Първи /естествено/
5. Очаквам още по-слабо първенство и същите мошенически изпълнения, за съжаление
6.Слаб първи кръг - много блъскане, ритане и скандали
а/ 1
б/ 2
в/ 3
г/ 4
д/ 5
е/ 6
ж/ 7
з/ 8... Гооол!
Извинявам се! Това беше друго.
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

forever_blue
Мнения: 48
Регистриран на: 18 май 2008 21:21
Контакти:

Re: Трибуна:Новото пьрвенство

Мнениеот forever_blue » 06 авг 2008 22:23

Айде и аз да се включа по темата.

1. В България - Левски.
2. Не съм доволен от селекцията, но най-вече от старши-треньора. Не смятам, че Вили става за треньор на Левски (а и Мъри много вдигна летвата). Но пък може да бъда опроверган и ще се радвам, ако се случи. Относно играчите - за пореден път се тръгна с голяма кошница и за пореден път - едно голямо нищо. Поредно завръщане на Гонзо, неизяснен статут на, може би най-добрият от новопривлечените, Жоро Христов, футболисти с неясни качества и биография. Все пак очаквам добри игри от Тиберканин (който показа желание и хъс за игра срещу Вердер) и Бистрон (за съжаление още не съм го гледал и не мога да кажа нищо за него). Отново нямаме плеймейкър, залагаме на вечно контузен (Бензукан) и продължаваме да държим недоразуменията Минев, Миланов и Миро Иванов, но това е дълга тема.
3. Естествено, името се налага от само себе си - Гонзо. Освен него и Гошо Петков, а защо не и Рабех (най-качественият от защитниците).
4. Както всяка година очаквам титла, но при всички положения ще е много трудно с оглед на подготовката, голямото количество контузени (какво им става всяка година, та точно по това време се контузват сума ти играчи?!?) и не особено качествената селекция. Но ще видим, първенството е дълго и всичко може да се случи.
5. Предпочитам да следя моя отбор и много-много не се втренчвам в другите, но си мисля, че ни очаква поредното изключително слабо първенство, съпътствано от скандали още от първия кръг. Карето Левски, ЦСКА, Литекс и Локо Сф пак ще се бори за титлата, Славия, Локо Пд, Черно море, Черноморец ще имат напъни за Европа, защо не и Ботев (който винаги съм го уважавал), а останалите - може и без тях.
6. Не обичам да давам прогнози, няма да го направя и сега, но мога да споделя своите очаквания. Към настоящия момент всички отбори са равностойно слаби, така, че ни очаква интересен първи кръг. Изненади могат да се очакват на мачовете Миньор - Локо Сф, Сливен - Локо Пд и Ботев - Черноморец. Според мен грандовете ще стартират с лесни победи.

dhamitak
Мнения: 61
Регистриран на: 08 авг 2008 00:31

Re: Трибуна:Новото пьрвенство

Мнениеот dhamitak » 08 авг 2008 00:34

Дано да ни очаква все пак добро първенство,а бих искал и да попитам коя телевизия ще дава мачовете,т.е. при кого са основните права за щампионата,кой ги държи?Благодаря!

Потребителски аватар
petela
Мнения: 286
Регистриран на: 15 юли 2008 18:45
Контакти:

Re: Трибуна:Новото пьрвенство

Мнениеот petela » 08 авг 2008 14:23

И аз се чудя по коя телевизия ще дават пьрвенството.
ПОДКРЕПА ЗА КРУМ САВОВ-ИСТИНСКИЯТ ЖУРНАЛИСТ!!!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта