TV7 - несъстоятелност ?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: TV7 - несъстоятелност ?

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 30 юни 2014 13:23

ronnie написа:Ако не се лъжа тв7 вече платиха за сезон 2014/15, така че ако телевизията все пак продължи да съществува няма да има проблем.


Излъчването на мачовете изисква екипи - оператори, водещи, ПТС. Вероятно няма да са раздути, както досегашните - по 4 водещи/репортери на всеки мач, но колкото и да ги съкратят, все ще трябва някаква заплата да взимат. Дано има кой да им я плати :)
Изображение Изображение

Потребителски аватар
smurfcho
Мнения: 678
Регистриран на: 27 фев 2009 19:46
Контакти:

Re: TV7 - несъстоятелност ?

Мнениеот smurfcho » 30 юни 2014 13:26

Правата за шампионата се държат от фирмата на Батков и Домусчиев, която дава едни пари на година и си е нейн проблем дали ще си ги върне или дори ще е на печалба и по коя телевизия ще се излъчват мачовете...
"Локо е като Феникс, трябва да изгори в пепелта, за да се възроди още по-силен и могъщ пловдивски тим, любим и непобедим."

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: TV7 - несъстоятелност ?

Мнениеот Theos » 30 юни 2014 13:29

Ботевъ Пловдивски написа:
ronnie написа:Ако не се лъжа тв7 вече платиха за сезон 2014/15, така че ако телевизията все пак продължи да съществува няма да има проблем.


Излъчването на мачовете изисква екипи - оператори, водещи, ПТС. Вероятно няма да са раздути, както досегашните - по 4 водещи/репортери на всеки мач, но колкото и да ги съкратят, все ще трябва някаква заплата да взимат. Дано има кой да им я плати :)

ПТСа и операторите са отделна фирма, те излъчваха мачовете още докато беше Про.бг , после по бтв и сега по тв 7. Така ,че подписват си договор с телевизията която има правата и няма проблеми.
Иначе не е лоша идеята всеки клуб да си продаде правата за мачовете, сега освен Нова или ТВ + аз не виждам кой може да купи правата. С бтв се съдят още май, бнт с тоя малък бюджет се съмнявам.

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: TV7 - несъстоятелност ?

Мнениеот kiko75 » 30 юни 2014 13:30

koj zna i ne znae kometira правата са на КИРО ПАРАХОДА и адвокатина и титан те как ще ги избиват не ми пука иначе шнур за тв зреителя
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: TV7 - несъстоятелност ?

Мнениеот obi4am_pirin » 30 юни 2014 13:31

Да си правят сметка всички които мислят да се доверят на дудука...Цветан Василев му помогна да стане евродепутат...
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: TV7 - несъстоятелност ?

Мнениеот КАН » 30 юни 2014 13:34

С тези малоумни коментаторчета , няма да липсват на никой . И кой сега ще хвали домуса и караибрахим ?

Потребителски аватар
puf-paf
Мнения: 587
Регистриран на: 04 апр 2009 09:11
Контакти:

Re: TV7 - несъстоятелност ?

Мнениеот puf-paf » 30 юни 2014 13:42

Това първенство не заслужава и един лев.Венци ,коко ,Гигата,Батков всички схемаджии ,поне 80% процента от мачовете наредени.Истината е рестрикция , школи срещу школи ,привличане на реален маркетинк и мениджмънт.Който може да си позволи качествени чужденци да го направи но най -важното е инвестирание в ШКОЛИТЕ И БАЗИТЕ.С тези мутри/без домуса и гришата/ начело сме много далече от всичко това .
Щастливо роден съм, на тази земя
защото се боря, за кауза една
в черно и бяло, душата блести
за Локо от Пловдив ,отворих очи

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: TV7 - несъстоятелност ?

Мнениеот GA_ veliki » 30 юни 2014 13:50

Не говорете против телевизиите, ще вземат да се срутят и те!
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
Phoenix_
Мнения: 345
Регистриран на: 20 апр 2009 01:10
Контакти:

Re: TV7 - несъстоятелност ?

Мнениеот Phoenix_ » 30 юни 2014 13:50

Супер! Дано се намерят пари да се дострои стадионът на жълтурите, пък после нека изпадат в В група. Изобщо не ме интересува. Ще се намери, кой да ползва стадиона.

Баскетболния Левски също да го духа щом е на колене пред мустакатия боклук. А ТВ7 е просто черешката на тортата.. комунстите падат от власт и всичко с тях рухва. КЕФ, КЕФ, КЕФ!

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: TV7 - несъстоятелност ?

Мнениеот urkoto » 30 юни 2014 14:07

GA_ veliki написа:Не говорете против телевизиите, ще вземат да се срутят и те!


Сакън, да не влязат сега качулките у форума :mrgreen:
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта