Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Борислав Михайлов трябва ли да напусне БФС?

Да, Борислав Михайлов се провали и е време да си подаде оставка.
342
90%
Не, Борислав Михайлов работи професионално и трябва да остане начело на БФС.
39
10%
 
Общо гласове: 381

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот hydetoshi » 21 дек 2017 17:19

Red_Neck написа:Напрежение преди конгреса няма!
Мачът отдавна е свирен! Перуката ще управлява докато клубовете не се измъкнат от финансовата си зависимост от едно лоби.
Щом Самаранч е бил начело на МОК над 20 години, Блатер печечели 5 пъти поред изборите във ФИФА, а Платини бе избран като "безалтернативен" президент на УЕФА въпреки корупционните скандали през 2015, то и Перуката ще си гледа рахата още дълги години.

Февруари идва и всички маски ще паднат!

Ами така е! И ще чакаме,като при Батето, алкохола да си свърши работата. Иначе този ( Б.М.) нито с избори ,нито с филм на ВВС не могат да го мръднат.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот hydetoshi » 21 дек 2017 17:23

kamilata3 написа:
bsz1916 написа:
GOLEADOR написа:Последно,Перуката казал ли е,че (цитирам автора на темата) "и дори бил променил формата на първенството , за да могат някои отбори да започнат направо от елитната група" или автора си измисля?Хубаво е да се даде източника на информация където се цитират точно тези думи.
:lol: :lol: :lol:

Материалът е публикуван в ТОП СПОРТ на 15 .12 . 2017 год. Точните думи на Боби са : " Променихме много неща за да могат някои отбори да влязат направо в първа лига " . Заглавието е : ЦСКА ТРЯБВА ДА ИЗДИГНЕ МОЯТА КАНДИДАТУРА . НАПРАВИХ МНОГО ЗА ТЯХ " .


Той и това беше казал ,ама нещо не излезе вярно,тогава защо да му вярвам и за другите глупости който говори:
"Преди малко повече от четири години - с наближаването на предния мандат, Михайлов заяви в интервю: "Това обаче ще ми бъде последният мандат, защото това не ми е самоцел. Винаги съм го казвал. Аз съм отговорен човек и съм се хванал да направя нещо за българския футбол заедно с моите колеги. Ако ме изберат още веднъж, ще работим заедно, но само още един мандат."

Това,като го е казал,най-вероятно е бил пиян! :lol:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот TristaNNN » 21 дек 2017 17:26

kamilata3 написа:
GOLEADOR написа:Последно,Перуката казал ли е,че (цитирам автора на темата) "и дори бил променил формата на първенството , за да могат някои отбори да започнат направо от елитната група" или автора си измисля?Хубаво е да се даде източника на информация където се цитират точно тези думи.
:lol: :lol: :lol:



Никъде не е казвал така но автора на темата е провокатор и точно това цели,ако е някой дечко му е простено ,но ако е зрял човек е жалко за него,няма спасение.

На, да четете. ;)
Вадихме отбори, сменихме формата на първенството - буквално рестарт, за да може дадени отбори да играят в Първа лига", заяви президентът на БФС.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот hydetoshi » 21 дек 2017 17:32

teerr написа:Tо, цялата държава е батак,вие искате бфс да е...........заеви.И ко прайм ако истинския ЦСКА влезе в елита?!

Истински ще се нарече този ЦСКА,който притежава емблемата и базите. Само в празните сини(и всякакъв друг цвят) кратуни емблемата не значи нищо. Ако някакъв отбор носещ името ЦСКА,се появи но няма емблема,какъв отбор е това?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот koisa » 21 дек 2017 17:38

hydetoshi написа:Истински ще се нарече този ЦСКА,който притежава емблемата и базите. Само в празните сини(и всякакъв друг цвят) кратуни емблемата не значи нищо. Ако някакъв отбор носещ името ЦСКА,се появи но няма емблема,какъв отбор е това?

Явно твоята кратуна още не е осъзнала, че не е важно кой държи базите и емблемата, а кой ще признаят УЕФА и ФИФА за наследник. Лошото е, че вие пред тях се признахте за Литекс и все още изтърпявате наказание като за нов отбор!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот bsz1916 » 21 дек 2017 17:44

Пропуснах още един гаф на Боби Михайлов . След като съдията Петър Костадинов опорочи четвъртфинала за купата във Велико Търново , а Георги Кабаков - този в София , Боби заяви че 3 - 4 президенти на клубове натискат съдиите и те затова свирят така . Спомена също че те ги знаят кои са , но забрави да спомене колко от тия президенти на клубове са членове на изпълкома на БФС ( според мен са поне 3- ма ) . Най странното е че това изявление се прави не от някой журналист или страничен наблюдател , а от самият ПРЕЗИДЕНТ НА БФС .

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот Groucho » 21 дек 2017 17:51

RedeviL написа:... приказките "от трън на глок" са точно в техен стил...

Това е добро :lol: Някои футболни президенти минаха от трън на глок :lol:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот hydetoshi » 21 дек 2017 17:55

koisa написа:
hydetoshi написа:Истински ще се нарече този ЦСКА,който притежава емблемата и базите. Само в празните сини(и всякакъв друг цвят) кратуни емблемата не значи нищо. Ако някакъв отбор носещ името ЦСКА,се появи но няма емблема,какъв отбор е това?

Явно твоята кратуна още не е осъзнала, че не е важно кой държи базите и емблемата, а кой ще признаят УЕФА и ФИФА за наследник. Лошото е, че вие пред тях се признахте за Литекс и все още изтърпявате наказание като за нов отбор!

За това става въпрос. Имаш емблемата и базите и можеш да се наречеш наследник. Ако няма нищо може и някой отбор от Каменица фен купа да се кръсти ЦСКА. Никой не отрича фалита ,въпросът е под каква форм ще се възстанови отбора. Ясно е,че няма да изчезне ,както им се иска на някои...
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот trokadero_ » 21 дек 2017 17:57

Играят кючеци :lol: :lol:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот Кашчей » 21 дек 2017 18:41

hydetoshi написа:
koisa написа:
hydetoshi написа:Истински ще се нарече този ЦСКА,който притежава емблемата и базите. Само в празните сини(и всякакъв друг цвят) кратуни емблемата не значи нищо. Ако някакъв отбор носещ името ЦСКА,се появи но няма емблема,какъв отбор е това?

Явно твоята кратуна още не е осъзнала, че не е важно кой държи базите и емблемата, а кой ще признаят УЕФА и ФИФА за наследник. Лошото е, че вие пред тях се признахте за Литекс и все още изтърпявате наказание като за нов отбор!

За това става въпрос. Имаш емблемата и базите и можеш да се наречеш наследник. Ако няма нищо може и някой отбор от Каменица фен купа да се кръсти ЦСКА. Никой не отрича фалита ,въпросът е под каква форм ще се възстанови отбора. Ясно е,че няма да изчезне ,както им се иска на някои...


А дълговете наследяваш ли ги, или само успехите?
По темата за Пенев-президент на БФС просто е излишно да се говори. Михайлов не го знаехме що за стока е когато стана първо вице на Батето, а след това и президент. Пенев го знаем отлично и се учудвам, че има люде тук, които държат такъв абсолютен некадърник в управленчески план, да бъде избран. Да знаеш, че човекът не става, не може и не знае, но да държиш да е той, щото е от твоята партия..не го разбирам това!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта