Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Борислав Михайлов трябва ли да напусне БФС?

Да, Борислав Михайлов се провали и е време да си подаде оставка.
342
90%
Не, Борислав Михайлов работи професионално и трябва да остане начело на БФС.
39
10%
 
Общо гласове: 381

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот kamilata3 » 21 дек 2017 14:57

За това съм съгласен не е гаранция ,че ако си добър футболист ставаш,но като нямаме друга алтернатива,защо да не му се даде шанс,затова казах че ще има екип,нека видим с кой екип ще излезе на изборите,ако там са кадърни хора,защо да не станат нещата,сега какво е Боби,Лечков,Костадинов,един по кадърен който може да съм цесекар ,но човека има нещо в главата е Сираков,но и той се дистанцира от тях,като вижда ,че не става.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот kamilata3 » 21 дек 2017 15:01

koisa написа:
kamilata3 написа:Тоя трън го видяхме за 12 г. какво направи,на теб харесва ли ти българския футбол или по важно е да вкараш пристрастия,ако Н .Сираков се беше кандидатирал какво няма да го подкрепим защото е син ли,спрете се с тия глупости,нужна е не належаща е промяна в бг футбола.

Не ви знам кой ще подкрепите и не ме интересува... Аз не виждам с какво Л.Пенев би бил полезен на Левски и като цяло на българският футбол. Единственото, което ще се промени е, че БФ$-то от 80% зелено/оранжево ще стане изцяло оранжево. :roll:
Не благодаря!



Ти все едно ми казваш Боби е полезен на Левски затова го подкрепям,а с какво е полезен Михайлов на бг футбола,пак казвам ,не защитавам Любо ,но трябва промяна.А на bsz1916 не мисля да отговарям,безнадежден случай си за мен.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот Red_Neck » 21 дек 2017 15:19

Напрежение преди конгреса няма!
Мачът отдавна е свирен! Перуката ще управлява докато клубовете не се измъкнат от финансовата си зависимост от едно лоби.
Щом Самаранч е бил начело на МОК над 20 години, Блатер печечели 5 пъти поред изборите във ФИФА, а Платини бе избран като "безалтернативен" президент на УЕФА въпреки корупционните скандали през 2015, то и Перуката ще си гледа рахата още дълги години.

Февруари идва и всички маски ще паднат!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот kamilata3 » 21 дек 2017 15:34

Браво добре написано.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот koisa » 21 дек 2017 15:46

kamilata3 написа:Ти все едно ми казваш Боби е полезен на Левски затова го подкрепям,а с какво е полезен Михайлов на бг футбола,пак казвам ,не защитавам Любо ,но трябва промяна.

Нищо такова не казвам. Перукан е също толкова безполезен! Но не виждам защо Левски трябва да участва в свалянето на човек, който помага главно на Лудогорец, за да помогне в издигнето на човек, който ще действа главно за благото на ЦСКА-София?! :roll: За мен и двамата са един дол дренки и никаква промяна няма да настъпи, освен спирането на хегемонията на Лудогорец в ППЛ за сметка на ЦСКА-София.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот RedeviL » 21 дек 2017 15:54

kamilata3 написа:За това съм съгласен не е гаранция ,че ако си добър футболист ставаш,но като нямаме друга алтернатива,защо да не му се даде шанс,затова казах че ще има екип,нека видим с кой екип ще излезе на изборите,ако там са кадърни хора,защо да не станат нещата,сега какво е Боби,Лечков,Костадинов,един по кадърен който може да съм цесекар ,но човека има нещо в главата е Сираков,но и той се дистанцира от тях,като вижда ,че не става.

Когато ви кажат - "от мене по-читав няма да намерите, всички други са менте" и "ние сме само регулаторен орган, от нас нищо не зависи", следва да се замислите сериозно какви хора управляват БФС. Боби, Лечков и ко. е една самозабравила се клика, чиито най-голям "успех" за българския футбол е построяването на две игрища и един тризвезден хотел за националния отбор. Всяка една промяна си струва да се опита, а приказките "от трън на глок" са точно в техен стил...

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот bsz1916 » 21 дек 2017 15:55

GOLEADOR написа:Последно,Перуката казал ли е,че (цитирам автора на темата) "и дори бил променил формата на първенството , за да могат някои отбори да започнат направо от елитната група" или автора си измисля?Хубаво е да се даде източника на информация където се цитират точно тези думи.
:lol: :lol: :lol:

Материалът е публикуван в ТОП СПОРТ на 15 .12 . 2017 год. Точните думи на Боби са : " Променихме много неща за да могат някои отбори да влязат направо в първа лига " . Заглавието е : ЦСКА ТРЯБВА ДА ИЗДИГНЕ МОЯТА КАНДИДАТУРА . НАПРАВИХ МНОГО ЗА ТЯХ " .

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот RedeviL » 21 дек 2017 15:57

koisa написа:
kamilata3 написа:Ти все едно ми казваш Боби е полезен на Левски затова го подкрепям,а с какво е полезен Михайлов на бг футбола,пак казвам ,не защитавам Любо ,но трябва промяна.

Нищо такова не казвам. Перукан е също толкова безполезен! Но не виждам защо Левски трябва да участва в свалянето на човек, който помага главно на Лудогорец, за да помогне в издигнето на човек, който ще действа главно за благото на ЦСКА-София?! :roll: За мен и двамата са един дол дренки и никаква промяна няма да настъпи, освен спирането на хегемонията на Лудогорец в ППЛ за сметка на ЦСКА-София.

Това няма как да го знаеш със сигурност, докато другото е всеобщ факт вече шест поред години.

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот kamilata3 » 21 дек 2017 16:08

bsz1916 написа:
GOLEADOR написа:Последно,Перуката казал ли е,че (цитирам автора на темата) "и дори бил променил формата на първенството , за да могат някои отбори да започнат направо от елитната група" или автора си измисля?Хубаво е да се даде източника на информация където се цитират точно тези думи.
:lol: :lol: :lol:

Материалът е публикуван в ТОП СПОРТ на 15 .12 . 2017 год. Точните думи на Боби са : " Променихме много неща за да могат някои отбори да влязат направо в първа лига " . Заглавието е : ЦСКА ТРЯБВА ДА ИЗДИГНЕ МОЯТА КАНДИДАТУРА . НАПРАВИХ МНОГО ЗА ТЯХ " .


Той и това беше казал ,ама нещо не излезе вярно,тогава защо да му вярвам и за другите глупости който говори:
"Преди малко повече от четири години - с наближаването на предния мандат, Михайлов заяви в интервю: "Това обаче ще ми бъде последният мандат, защото това не ми е самоцел. Винаги съм го казвал. Аз съм отговорен човек и съм се хванал да направя нещо за българския футбол заедно с моите колеги. Ако ме изберат още веднъж, ще работим заедно, но само още един мандат."
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот GOLEADOR » 21 дек 2017 16:09

bsz1916 написа:
GOLEADOR написа:Последно,Перуката казал ли е,че (цитирам автора на темата) "и дори бил променил формата на първенството , за да могат някои отбори да започнат направо от елитната група" или автора си измисля?Хубаво е да се даде източника на информация където се цитират точно тези думи.
:lol: :lol: :lol:

Материалът е публикуван в ТОП СПОРТ на 15 .12 . 2017 год. Точните думи на Боби са : " Променихме много неща за да могат някои отбори да влязат направо в първа лига " . Заглавието е : ЦСКА ТРЯБВА ДА ИЗДИГНЕ МОЯТА КАНДИДАТУРА . НАПРАВИХ МНОГО ЗА ТЯХ " .

Лекинко пробутваш тази фраза все едно го е казал за ЦСКА.Както и да е,вижда се кой печели от новата група и това не е ЦСКА.ЦСКА щеше да спечели,ако Перуци бе позволил да се картотекират футболистите на ЦСКА във В група.До тук с мантрата помогнал ли е Перуци и на кой!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта