Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Борислав Михайлов трябва ли да напусне БФС?

Да, Борислав Михайлов се провали и е време да си подаде оставка.
342
90%
Не, Борислав Михайлов работи професионално и трябва да остане начело на БФС.
39
10%
 
Общо гласове: 381

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот Eminem » 21 дек 2017 14:25

kamilata3 написа:Тоя трън го видяхме за 12 г. какво направи,на теб харесва ли ти българския футбол или по важно е да вкараш пристрастия,ако Н .Сираков се беше кандидатирал какво няма да го подкрепим защото е син ли,спрете се с тия глупости,нужна е не належаща е промяна в бг футбола.

Любо НЕ може да си оправи собствения живот, българския футбол ще оправя. Хахаххахахахаххахаха
Ганчев е голяма промяна, да..........

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот kamilata3 » 21 дек 2017 14:29

Много сте забавни,всички плюете по хората,но ако вземем да видим вашите животи,да не се окаже ,че неговия е цвете пред вас,а и той ще управлява с екип не еднолично,но пристрастията надделяват при вас.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот GOLEADOR » 21 дек 2017 14:33

Последно,Перуката казал ли е,че (цитирам автора на темата) "и дори бил променил формата на първенството , за да могат някои отбори да започнат направо от елитната група" или автора си измисля?Хубаво е да се даде източника на информация където се цитират точно тези думи.
:lol: :lol: :lol:
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот kamilata3 » 21 дек 2017 14:35

bsz1916 написа:Преди няколко дни президента на БФС Бэрислав Михайлов заяви , че от ЦСКА - СОФИЯ ( София ) би трябвало да издигнат кандидатурата му за нов мандат , тъй като бил направил много за тях и дори бил променил формата на първенството , за да могат някои отбори да започнат направо от елитната група . Не стана ясно дали Боби Михайлов се гордее или се срамува от това си действие . Вчера пък членът на изпълкомът на БФС Венци Стефанов , защити рефера Георги Кабаков , като призна че Кабаков не само не е изгонил Барт , но направил и други компромиси , но по тоя начин спасил мача , защото иначе 15000 щели да нахлуят на терена и да настъпят големи ексцесии . На практика по този начин Венци Стефанов призова съдиите да свирят в полза на ЦСКА , за да могат мачовете да завършват . Преди време Георги Градев беше посъветвал шефовете на БФС по малко да пият за да не вършат толкова много глупости . Как мислите , казаното от Боби и Венци следствие от злоупотребата с алкохола ли е , или напрежението покрай предсгоящия конгрес им идва в повече ?



Като е за БФС защо намесваш ЦСКА.Аз не съм попадал на твоя тема в която да не фигурира ЦСКА.По добре напиши тема "Какво се случва в моята глава и от кой отбор съм,объркан съм",ще е интересна и може да стигнем до решение на проблема.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот Eminem » 21 дек 2017 14:37

kamilata3 написа:Много сте забавни,всички плюете по хората,но ако вземем да видим вашите животи,да не се окаже ,че неговия е цвете пред вас,а и той ще управлява с екип не еднолично,но пристрастията надделяват при вас.

Това, което пишеш, няма никаква връзка. Ние, с каквито и животи да сме, НЕ сме тръгнали да управляваме българския футбол.
Не искам да си представям неговият екип. :lol: :lol:

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот kamilata3 » 21 дек 2017 14:37

GOLEADOR написа:Последно,Перуката казал ли е,че (цитирам автора на темата) "и дори бил променил формата на първенството , за да могат някои отбори да започнат направо от елитната група" или автора си измисля?Хубаво е да се даде източника на информация където се цитират точно тези думи.
:lol: :lol: :lol:



Никъде не е казвал така но автора на темата е провокатор и точно това цели,ако е някой дечко му е простено ,но ако е зрял човек е жалко за него,няма спасение.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот kamilata3 » 21 дек 2017 14:42

Как да няма съдите човека по какво ,че е имал няколко бизнес неуспеха,това значи ли че няма да се справи.Не си тръгнал да оправяш,защото нямаш шанс(не те познавам и не казвам ,че не ставаш или си лош човек а защото няма да те допуснат),но определения даваш, а дали са меродавни няма значение,важно е да плюем по другия.Няма да се оправим още сто години,защото човека още не е дошъл и всички скачат и понеже много разбират и дават определения"мани го тоя нищо не става от него".
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот Eminem » 21 дек 2017 14:50

Нито го съдя, нито съм дал определения, нито съм го оплюл. Просто дадох факти. И да, как управлява живота си - доказва някой неща за него.
И знаеш ли защо няма да се оправим още сто години ? Защото в управлението на различни сфери, са неквалифицирани хора.
Писна ми бивши играчи да стават ръководители. Това, че са били добри играчи, не значи, че ще са добри ръководители. Двете неща са коренно различни и се искат коренно различни качества.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот bsz1916 » 21 дек 2017 14:53

kamilata3 написа:
bsz1916 написа:Преди няколко дни президента на БФС Бэрислав Михайлов заяви , че от ЦСКА - СОФИЯ ( София ) би трябвало да издигнат кандидатурата му за нов мандат , тъй като бил направил много за тях и дори бил променил формата на първенството , за да могат някои отбори да започнат направо от елитната група . Не стана ясно дали Боби Михайлов се гордее или се срамува от това си действие . Вчера пък членът на изпълкомът на БФС Венци Стефанов , защити рефера Георги Кабаков , като призна че Кабаков не само не е изгонил Барт , но направил и други компромиси , но по тоя начин спасил мача , защото иначе 15000 щели да нахлуят на терена и да настъпят големи ексцесии . На практика по този начин Венци Стефанов призова съдиите да свирят в полза на ЦСКА , за да могат мачовете да завършват . Преди време Георги Градев беше посъветвал шефовете на БФС по малко да пият за да не вършат толкова много глупости . Как мислите , казаното от Боби и Венци следствие от злоупотребата с алкохола ли е , или напрежението покрай предсгоящия конгрес им идва в повече ?



Като е за БФС защо намесваш ЦСКА.Аз не съм попадал на твоя тема в която да не фигурира ЦСКА.По добре напиши тема "Какво се случва в моята глава и от кой отбор съм,объркан съм",ще е интересна и може да стигнем до решение на проблема.

Никога не коментирам ЦСКА . Става въпрос за ЦСКА - СОФИЯ ( София ) и то защото един президент на БФС и един член на изпълкома говорят неща които най - малкото е недопустимо да се казват публично .

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: КАКВО СТАВА В БФС ?

Мнениеот koisa » 21 дек 2017 14:53

kamilata3 написа:Тоя трън го видяхме за 12 г. какво направи,на теб харесва ли ти българския футбол или по важно е да вкараш пристрастия,ако Н .Сираков се беше кандидатирал какво няма да го подкрепим защото е син ли,спрете се с тия глупости,нужна е не належаща е промяна в бг футбола.

Не ви знам кой ще подкрепите и не ме интересува... Аз не виждам с какво Л.Пенев би бил полезен на Левски и като цяло на българският футбол. Единственото, което ще се промени е, че БФ$-то от 80% зелено/оранжево ще стане изцяло оранжево. :roll:
Не благодаря!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта