Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Борислав Михайлов трябва ли да напусне БФС?

Да, Борислав Михайлов се провали и е време да си подаде оставка.
342
90%
Не, Борислав Михайлов работи професионално и трябва да остане начело на БФС.
39
10%
 
Общо гласове: 381

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: БФС си мислят че живеем в Сев.Корея

Мнениеот doblesten » 26 сеп 2017 19:59

Аз обаче пропуснах какво са написали беройци? Бихте ли казали?

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: БФС си мислят че живеем в Сев.Корея

Мнениеот riddler » 26 сеп 2017 20:37

doblesten написа:Аз обаче пропуснах какво са написали беройци? Бихте ли казали?

„Каква съдба, да си слуга на Домусага, БФС оставка”

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: БФС си мислят че живеем в Сев.Корея

Мнениеот Groucho » 26 сеп 2017 21:07

Че ние си живеем в Северна Корея :lol: Прекръстването на Литекс на ЦСКА-София е едно от многото доказателства за това.
В маркетинга сме по-добри от азиатците, но те пък са по-напред от нас в производството на атомни бомби :lol:

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: БФС си мислят че живеем в Сев.Корея

Мнениеот tornadooo » 26 сеп 2017 21:10

Groucho написа:Че ние си живеем в Северна Корея :lol: Прекръстването на Литекс на ЦСКА-София е едно от многото доказателства за това.
В маркетинга сме по-добри от азиатците, но те пък са по-напред от нас в производството на атомни бомби :lol:

Като добавиш и контрола над пресата може и да надминем корейците.

Kosara
Мнения: 23
Регистриран на: 03 апр 2016 10:10
Контакти:

Re: БФС си мислят че живеем в Сев.Корея

Мнениеот Kosara » 26 сеп 2017 21:33

Идват едни избори в БФС. Някой се зае да координира атака срещу управниците там. Те просто отговарят на това със санкции на непослушните клубове!

Интересно ми е в Англия глобяват ли клубовете, когато публиката им скандира неща от сорта на " fuck off Моуриньо" понеже доста съм го слушал това още от времето му в Челси!!???

Корупция до дупка при нашите хубавци, даже не се стараят и да се прикриват вече. Толкова изнагляха!!!

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: БФС си мислят че живеем в Сев.Корея

Мнениеот peliforewer » 26 сеп 2017 22:15

Kosara написа:Идват едни избори в БФС. Някой се зае да координира атака срещу управниците там. Те просто отговарят на това със санкции на непослушните клубове!

Интересно ми е в Англия глобяват ли клубовете, когато публиката им скандира неща от сорта на " fuck off Моуриньо" понеже доста съм го слушал това още от времето му в Челси!!???

Корупция до дупка при нашите хубавци, даже не се стараят и да се прикриват вече. Толкова изнагляха!!!

За съжаление те са едни и същи и вече ги знам поименнно,живеят единствено с мисълта да намерят начин да си покажат простотията с надеждата дано да бъдат забелязани защото иначе са абсолютни аутсайдери без личен живот.Задавам си въпрос има ли нормален фен на футбола който да не е против действията на БФС спрямо свободата на мнение на феновете и ако се обединим в отношението си към БФС няма ли да помогнем на клубовете си които половината си пари от тв правата ги подаряват на футболната централа,явно има появиха се и в тази тема,какво ни остава освен да ги игнорираме.Само споменаването че Любо Пенев може да е кандидат за поста на Боби Михайлов и веднага определени медии го емнаха,нищо че Любо не е заявил засега такива намерения.Някои не са забравили че не са ги пускали да играят футбол в училище защото са били смотани.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: БФС си мислят че живеем в Сев.Корея

Мнениеот hydetoshi » 26 сеп 2017 22:44

Какво ще стане ако Берое не плати глобата? Аз ако съм няма да я платя.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

peliforewer
Мнения: 9470
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: БФС си мислят че живеем в Сев.Корея

Мнениеот peliforewer » 26 сеп 2017 22:51

hydetoshi написа:Какво ще стане ако Берое не плати глобата? Аз ако съм няма да я платя.

Домусчиев дава парите от тв правата на БФС и от там си прибират глобите и каквото остане се дава на клубовете,щом е за лапане всичко са примислили.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: БФС си мислят че живеем в Сев.Корея

Мнениеот hydetoshi » 26 сеп 2017 23:02

peliforewer написа:
hydetoshi написа:Какво ще стане ако Берое не плати глобата? Аз ако съм няма да я платя.

Домусчиев дава парите от тв правата на БФС и от там си прибират глобите и каквото остане се дава на клубовете,щом е за лапане всичко са примислили.

По тази схема излиза,че БФС може да глобява за каквото си иска. Всички клубове ли са пълни с льохмани,че не наемат адвокат и да ги осъдят здраво за нещата,които правят?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: БФС си мислят че живеем в Сев.Корея

Мнениеот 1982 » 27 сеп 2017 00:36

ivan56 написа:
GOLEADOR написа:Идва мача с Франция.Да вдигнем транспарант против БФС и да видим дали глупаците ще се глобят.Правилата са за всички и БФС трябва да ги спазва.


По скоро транспарант срещу УЕФА, защото квалификациите са под егидата на УЕФА.


Маймунски звуци цял мач и тежко наказание от УЕФА ....... това е, само бъркане в джоба ще им приседне.

п.п.: Боби, на майка ти у пyтката, шибан педал ..... хайде сега, глоби форума с 1 000 лева.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта