До Gong.bg

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

До Gong.bg

Мнениеот Old_death » 04 мар 2009 17:16

Дами и господа,пиша ви с молбата за съдействие.Редовен читател съм на форумът към вашата медия.За мен е удоволствие да прекарвам част от свободното си време,следейки новините и взимайки участие в дискусиите във форумът към нея.Винаги съм изказвал възхищение от работата ви по поднасянето на проверени новини,но имам големи резерви към работата на вашите сътрудници,грижещи се за спазването на правилата във форумът.
В последно време се назначиха нови модератори,грижещи се за спазване на добрия тон и правилата в конференцията.За кратко време те успяха да ограничат броя на циничните изказвания с помощта на административни мерки.Но в работата и действията им се забелязва една едностранчивост на решенията и толериране на привържениците на един клуб,за сметка на всички останали.Привърженик съм на ЦСКА и ми прави впечатление,че модераторите във форумът не взимат никакви мерки да спрат непрекъснатите заяждания,обиди и ругатни,от фенове на Левски,докато към нас,привържениците на други клубове се отнасят със цялата суровост на правилата и дадената им власт.Днес обърнах внимание на гореспоменатите господа на тоя факт,като им приведох и данни в подкрепа на твърдението си,но не получих задоволяващ отговор от тях и темите ми бяха изтрити,въпреки че в тях нямаше нищо,противоречащо на правилата на форумът.За сметка на това провокативните теми,публикувани от фенове на Левски все още стоят във форумът.По тоя начин се демонстрира пълна безнаказаност и пристрастие от страна на вашите сътрудници.Понеже не намерих очакваното от мене разбиране и съдействие от тяхна страна,се обръщам към вас за помощ.В изтритите теми им зададох въпросът,дали техните действия са един вид цензура или липса на всякаква демокрация.Отговор от тях не получих,но от действията им разбрах,че става въпрос само за цензура,целяща да осигури спокойствие и комфорт за продължаване медийната политика за публикуване на лъжи,инсинуации и поставяне под медиен натиск на любимият ми клуб!
Моля да получа отговор на въпросът си от вас,след като не получих адекватен такъв от вашите сътрудници!


С уважение: Old_death

Господа модератори,след като не получих от вас адекватен отговор на зададените от мен тази сутрин въпроси,си позволих да пратя горната публикация до вашите началници.Срамота е през 2009 година,когато се говори че има демокрация и свобода на словото,вие да реагирате с аристократично мълчание,триене на неудобни теми и гонене на непокорните от сайта.Със всичките си действия или бездействие вие ни показвате,че няма да търпите никакви изказвания против закриляният от вас клуб от Герена.Поне да ни го бяхте казали в прав текст,за да напуснем тоя форум и да оставиме на спокойствие самозабравилите се сини индивиди да плюят на спокойствие.Зная,че и тая тема ще бъде изтрита,но искам да помоля ако има още някой инакомислещ като мене да изкаже мнението си по въпроса.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Апостола
Мнения: 28
Регистриран на: 21 окт 2008 23:26

Re: До Gong.bg

Мнениеот Апостола » 04 мар 2009 17:26

Така е наистина тук станаха много шефчета и банват много хора без причина! Мисля, че няма смисъл да говоря... наи-много и мен да ме баннат... :?
Ако спечеля, печеля за цял народ - ако загубя, губя само мене си!!!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: До Gong.bg

Мнениеот MORSKI » 04 мар 2009 17:29

Стига си голословил,кажи поне 1 ,който да е изгонен безпричинно,ей така за спорта!!!!!
Да ви имам и на хората,все сте недоволни,отивайте в други форуми ревльовци......Аз ти гарантирам няма нито 1 потребител,който да е баннат безпричинно.Другото са безсмисици,роедни от болната глава на тоиз и онзи......

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Gong.bg

Мнениеот Old_death » 04 мар 2009 17:30

Така е наистина тук станаха много шефчета и банват много хора без причина! Мисля, че няма смисъл да говоря... наи-много и мен да ме баннат... :?


И какво от това!С мълчание няма да си извоюваме еднакво отношение и свобода на изказваните мнения.Иначе ни чака цензура и средновековие.Свободата на словото е нещо,за което се воюва,а не се дава наготово.Ако не сме разбрали това,няма смисъл да говориме за демокрация.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Gong.bg

Мнениеот Old_death » 04 мар 2009 17:34

Стига си голословил,кажи поне 1 ,който да е изгонен безпричинно,ей така за спорта!!!!!
Да ви имам и на хората,все сте недоволни,отивайте в други форуми ревльовци......Аз ти гарантирам няма нито 1 потребител,който да е баннат безпричинно.Другото са безсмисици,роедни от болната глава на тоиз и онзи......


Аз не голословя.Нека модераторите върнат отворената от мене тая сутрин тема и ще видиш за какво става въпрос.И сега все още има във форумът две активни теми,публикувани само с целта и идеята да се заяждат с нас.Те не са пипани,докато всичко останало се трие.Сутринта модераторите даже си счупиха пръстите и изтриха темата ми 20!!!!минути след публикуването и.Това говори за всичко друго но не и за равноправие.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

djonik
Мнения: 312
Регистриран на: 07 авг 2008 16:03
Контакти:

Re: До Gong.bg

Мнениеот djonik » 04 мар 2009 17:35

Две неща мога да кажа по повод на написаното, безкрайно дълго писмо. Щом видях, че е от привърженик на цска, нататък е бесзмислено да се чете...

1. Добре е да научиш правописа. незнаеш основни правила на българския

2. Като не ти харесва тук, интернет пространството е безкрайно. Създай си свой форум, има сайтове, къде ходят само цесекари. Хайде, аман от комплексирани хора.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: До Gong.bg

Мнениеот MORSKI » 04 мар 2009 17:41

djonik написа:Две неща мога да кажа по повод на написаното, безкрайно дълго писмо. Щом видях, че е от привърженик на цска, нататък е бесзмислено да се чете...

1. Добре е да научиш правописа. незнаеш основни правила на българския

2. Като не ти харесва тук, интернет пространството е безкрайно. Създай си свой форум, има сайтове, къде ходят само цесекари. Хайде, аман от комплексирани хора.


Много точно казано,но не е задължително да е фен на Цска,тези на Левски или на другите отбори не са цветя за мирисане ;) Няма значение клубната принадлежност,а какво имаш в главата.За да ти се заключи тема,или да се изтрие,ИМА ЗАЩО!!!!!ТОВА,ЧЕ НЕ ТИ ОТЪРВА Е ДРУГ ВЪПРОС,НИЕ НЕ СМЕ СЕ СЪБРАЛИ МОДЕРАТОРИТЕ ТУК ЦЯЛ ДЕН ДА ВИ ЧЕТЕМ(В ПО-ГОЛЯМАТА СИ СТЕПЕН) БЕЗСМИСЛЕНИТЕ ТЕМИ :!: Така,че ,ако мислиш,че е лесно да си модератор,си сбъркал ;) И аз не бях доволен преди,но сега катознам какво е.....

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Gong.bg

Мнениеот Old_death » 04 мар 2009 17:42

Две неща мога да кажа по повод на написаното, безкрайно дълго писмо. Щом видях, че е от привърженик на цска, нататък е бесзмислено да се чете...

1. Добре е да научиш правописа. незнаеш основни правила на българския

2. Като не ти харесва тук, интернет пространството е безкрайно. Създай си свой форум, има сайтове, къде ходят само цесекари. Хайде, аман от комплексирани хора.


Типичен начин за дискусия,изучаван по кръчмите около Герена!Чете се само това,което ни изнася :lol:
1.Дай ми един пример от писмото ми за правописна грешка,и ще ти благодаря.
незнаеш
къде ходят
Блестящи примери за знание на родния език!!!
2.Това твое изявление е само от позицията на силата,плод от оказваната ви тук подкрепа и то въобще не звучи демократично!Какво ли се чудя!Левски и демокрация!!!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Апостола
Мнения: 28
Регистриран на: 21 окт 2008 23:26

Re: До Gong.bg

Мнениеот Апостола » 04 мар 2009 17:43

MORSKI написа:Стига си голословил,кажи поне 1 ,който да е изгонен безпричинно,ей така за спорта!!!!!
Да ви имам и на хората,все сте недоволни,отивайте в други форуми ревльовци......Аз ти гарантирам няма нито 1 потребител,който да е баннат безпричинно.Другото са безсмисици,роедни от болната глава на тоиз и онзи......


Само да те попитам ти какъв модератор си щом обиждаш потребителите на форума???
Ако спечеля, печеля за цял народ - ако загубя, губя само мене си!!!

ludak89
Мнения: 25
Регистриран на: 09 окт 2008 19:33
Контакти:

Re: До Gong.bg

Мнениеот ludak89 » 04 мар 2009 17:44

djonik написа:Две неща мога да кажа по повод на написаното, безкрайно дълго писмо. Щом видях, че е от привърженик на цска, нататък е бесзмислено да се чете...

1. Добре е да научиш правописа. незнаеш основни правила на българския

2. Като не ти харесва тук, интернет пространството е безкрайно. Създай си свой форум, има сайтове, къде ходят само цесекари. Хайде, аман от комплексирани хора.


Ти пък от къде дойде?Кой си ти за да казваш къде да ходят хората?Всеки има право да пише, в който си форум иска независмо от клубната принадлежност, такива като тебе само го развалят.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта