Тема за футболното хулиганство

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Футболните хулигани могат да бъдат спрени

Мнениеот bilyaletdinov » 30 окт 2014 15:10

atanas7510 написа:Как като гледам поредното смешно наказание за Левски пред угроза да бъдат изгонени от А група един мач без публика и 20000 лв глоба мога само да ръкопляскам на това мъдро и справедливо решение на БФС.


Много искате да ни изгонят от А група, папагали нещастни. Вие като ударихте Гонзо с бутилка колко мача отнесохте, нещастници?

danimann написа:Аз отдавна си говоря с приятели,че е изключително лесно да се справим с този проблем и не мога да разбера,защо аджеба никой не си мърда пръста.
1-влизаш с бомба,хвърляш по терена какъвто и да е предмет,биеш се и т.нат= доживот извън стадиона и затвор за 1-3 години + 2000-5000 лв глоба
2-да се влиза само с документ (паспорт,лична карта,др.) който да се проверява на място в компютърната система
3-да има десетки камери,така че да се следи всяка една стъпка на всеки един човек...
Трябват строги закони,както в Англия навремето направиха..И не започвайте да ми говорите как това било пресилено,как не трябва да става и така нататаче..Ако зависеше от мен точно това щях да направя за да изкарам тея ултрасчета от стадионите ни!!!


Добра идея, но...
Стадионите ни трябват да отговарят на изисквания - камери, системи за разпознаване и т.н. От там идва друг голям проблем. Стадионите в България не отговарят на необходимите условия за провеждане на мачовете. Следователно БФС трябва да са изключително строги при лицензирането, т.е. половината А група не трябва да вземе лиценз...е как виждаш Мокета да се справи? Единственото правилно решение е да се забрани да има фенове на гостите по идея на Баждеков. Да видим тогава к'во ще се чупи и троши :roll:
Последна промяна от bilyaletdinov на 30 окт 2014 15:17, променено общо 1 път.


И този път ще победиш шампионе!

Карамел Му
Мнения: 299
Регистриран на: 29 авг 2014 14:53
Контакти:

Re: Футболните хулигани могат да бъдат спрени

Мнениеот Карамел Му » 30 окт 2014 15:14

валкареджио написа:най много бомбички се хвърлят от червените,а след предложението за всяка бомбичка 2 000 лева,ей хора розовите ще фалират по тоя начин.



За доказания форумен хулиган валкареджио предлагам:

Да бъдат изтрити спомените му от последните седем дни и да му бъдат пуснати записи на мачовете на "сините" с ЦСКА и Монтана.
Неподправения ужас,който ще изпита,ще бъде неговото наказание :idea: :twisted:
30.05.2016г
Г.Иванов-Гонзо пред медиите:
"След като останахме сами в А група,момчетата си повярваха,заиграхме футбола който искахме и логично се класирахме за ЛЕ,завършвайки ВТОРИ!"

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Футболните хулигани могат да бъдат спрени

Мнениеот matador1 » 30 окт 2014 15:19

parazit написа:В последните седмици станаха доста инциденти с футболни хулигани,а последствия няма никакви.За да се изкореният веднъж за винаги от футболната карта на България трябва да има строги мерки!
-При внасяне на бомбички глоба от 2000 лева и наказание да не посещава футболна среща 2 години.
-При удряне на полицай или фен глоба от 2000 лева и забрана за посещаване на футболни мача доживот и влизане в затвора.
Хулиганите трябва да се третират като крадците и убийците и да влизат в затвора по-бързата процедура и изваждане на футболно досие.Да се води списък с имената им и да е разпространен в цялата страна до полицаите.


Те се третират като такива в зависимост от извършеното.

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Футболните хулигани могат да бъдат спрени

Мнениеот cska-632 » 30 окт 2014 15:27

nib написа:
При внасяне на бомбички глоба от 2000 лева и наказание да не посещава футболна среща 2 години.

първо трябва да ги хванат, а при големите публики е трудно ( няма камери). А да не посещава футболна среща 2 години... ми трябва да го познават и да не го пускат , иначе как да стане

При удряне на полицай или фен глоба от 2000 лева и забрана за посещаване на футболни мача доживот и влизане в затвора

При удряне на полицай съм съгласен, но при удряне на фен... това обикновено се случва извън стадиона и без полиция. Пак трудна работа.

В районното по време на мача.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
Image

Leeroy
Мнения: 303
Регистриран на: 28 апр 2014 14:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Футболните хулигани могат да бъдат спрени

Мнениеот Leeroy » 30 окт 2014 15:37

Добре че нямаш правомощия братко! Някой път можеш да си изпуснеш нервите и да биеш една глава или кроше на някой син фен на улицата. За това не мисля че трябва да лежи човек в затвора, ако е рецедив съм съгласен, но за инцидент не трябва да влизаш в затвора. :)

revo3
Мнения: 49
Регистриран на: 28 май 2014 19:30
Контакти:

Re: Футболните хулигани могат да бъдат спрени

Мнениеот revo3 » 30 окт 2014 15:44

билет за мача да се купува само срещу лична карта. проверява се във системата дали няма забрана за футболни срещи

na bileta da ima 3 те имена.на този който ще ползва билета ,....... Билет и лична карта влизаш на стадиона



съответно ако имаш забрана за футболни срещи няма как да си купиш билет за футболната среща


: това е начина според мен,и не знам кои чакат и него правят

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Футболните хулигани могат да бъдат спрени

Мнениеот stefani » 30 окт 2014 15:48

nib написа:
stefani написа:Футболните хулигани най много се страхуват от това да не могат да гледат мачовете на отбора си на собствен терен ! За това за да могат да бъдат спрени трябва наказанието да е домакинството да се играе на стадиона на противника !

ти мислиш че тези дето хвърлят бомби гледат мача :shock: :)


Всички знаем колко гледат :) но основното им място за изява е на собствения стадион . Няма как и да не им се отрази, че с действията си ще финансират противниците :)
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
danimann
Мнения: 374
Регистриран на: 22 авг 2010 18:23
Skype: daniel.genev
Контакти:

Re: Футболните хулигани могат да бъдат спрени

Мнениеот danimann » 30 окт 2014 16:16

bilyaletdinov написа:
atanas7510 написа:Как като гледам поредното смешно наказание за Левски пред угроза да бъдат изгонени от А група един мач без публика и 20000 лв глоба мога само да ръкопляскам на това мъдро и справедливо решение на БФС.


Много искате да ни изгонят от А група, папагали нещастни. Вие като ударихте Гонзо с бутилка колко мача отнесохте, нещастници?

danimann написа:Аз отдавна си говоря с приятели,че е изключително лесно да се справим с този проблем и не мога да разбера,защо аджеба никой не си мърда пръста.
1-влизаш с бомба,хвърляш по терена какъвто и да е предмет,биеш се и т.нат= доживот извън стадиона и затвор за 1-3 години + 2000-5000 лв глоба
2-да се влиза само с документ (паспорт,лична карта,др.) който да се проверява на място в компютърната система
3-да има десетки камери,така че да се следи всяка една стъпка на всеки един човек...
Трябват строги закони,както в Англия навремето направиха..И не започвайте да ми говорите как това било пресилено,как не трябва да става и така нататаче..Ако зависеше от мен точно това щях да направя за да изкарам тея ултрасчета от стадионите ни!!!


Добра идея, но...
Стадионите ни трябват да отговарят на изисквания - камери, системи за разпознаване и т.н. От там идва друг голям проблем. Стадионите в България не отговарят на необходимите условия за провеждане на мачовете. Следователно БФС трябва да са изключително строги при лицензирането, т.е. половината А група не трябва да вземе лиценз...е как виждаш Мокета да се справи? Единственото правилно решение е да се забрани да има фенове на гостите по идея на Баждеков. Да видим тогава к'во ще се чупи и троши :roll:

Да,забравих да уточня,че за това трябва да има добри стадиони.Там вече държавата да се намеси и да даде на 10-15 отбора по 10 млн.лв. да ремонтират или изградят европейски стадиони..Абе хора,как мога да се кандидатирам за президент на БФС? :lol:
ЕДНА БОРБА ЕДНА ЛЮБОВ ЕДИН ОТБОР -ЦСКА

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Футболните хулигани могат да бъдат спрени

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 окт 2014 16:18

atanas7510 написа:Как като гледам поредното смешно наказание за Левски пред угроза да бъдат изгонени от А група един мач без публика и 20000 лв глоба мога само да ръкопляскам на това мъдро и справедливо решение на БФС.

"Угрозата" я има само в болния ти пилешки мозък, ама нейсе... :lol: :lol: :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Футболните хулигани могат да бъдат спрени

Мнениеот Вълчан » 30 окт 2014 16:55

revo3 написа:билет за мача да се купува само срещу лична карта. проверява се във системата дали няма забрана за футболни срещи

na bileta da ima 3 те имена.на този който ще ползва билета ,....... Билет и лична карта влизаш на стадиона



съответно ако имаш забрана за футболни срещи няма как да си купиш билет за футболната среща


: това е начина според мен,и не знам кои чакат и него правят

Това не е никак лошо като идея.Но системата във България все още не е готова за такива справки.Трябва достъп до системата на МВР...А и доста ще се губи като време покупката на билет....


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта