Ивелин Попов е Футболист №1 на България за 2016 г.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Ивелин Попов е Футболист №1 на България за 2016 г.

Мнениеот kiril.a.d » 08 яну 2017 11:43

:lol: Позасмях се малко, защото тук някои бъркат класацията за футболист на годината с класацията за голмайстор!
Та как Камбуров ще стане футболист на годината, след като има само местно значение - за Локо Пд и няма и едно участие за националния отбор? - то вашето е, все едно пък аз, или цесекари, да претендират Преслав Йорданов да е футболист на годината ;) ...Че и бихме имали повече основание, защото вдигна Купата на България, с отбор от "В" група! - и го викаха в националния!

А иначе, аз наистина не виждам, кой друг би могъл да е футболист на годината, при този оскъден материал от футболисти изобщо...Изобщо не може да ми роди главата, някой, който да заслужава това признание! И като няма, от нямането, най-малко нямащия ;) :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Ивелин Попов е Футболист №1 на България за 2016 г.

Мнениеот actrus » 08 яну 2017 12:00

Моите уважения към М.Камбуров(за спортно дълголетие), но какви голове е вкарал. На Нефтохимик,на Ботев. Един Вандерсон вкара много ,и то красиви голове и в нашето първенство и на международната сцена.В Локо Пд освен Марто кой друг вкарва голове- почти няма, докато в Лудогорец са поне 4(Кашерю,Кафу,Вандерсон и Марсо).Вижте головата разлика за първенството и си направете сметката на двата отбора. Ванда вкара много красиви и важни голове на Левски,на Стяуа,на Звезда-да не ги изреждам всичките.За футболист на годината мисля, че беше най-добре да бъдат избрани измежду Марселиньо и Прохазка защото бяха най-постоянни на зеления терен

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Ивелин Попов е Футболист №1 на България за 2016 г.

Мнениеот защо » 08 яну 2017 12:43

А какъв е регламентът, някой знае ли, избират се българи, които могат да играят в националния отбор, или футболисти, които играят в българското първенство, или и двете?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14322
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ивелин Попов е Футболист №1 на България за 2016 г.

Мнениеот damyanov1963 » 08 яну 2017 12:55

При сегашното с-ние на футбола ни и с наличните футболисти да избираш футболист на годината е все едно да избираш мистър и мис фитнес м/у анорексици.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Ивелин Попов е Футболист №1 на България за 2016 г.

Мнениеот защо » 08 яну 2017 13:14

Дамянов, за пропуска на Ради в Сплит, ти сигурен ли си, че Гибона и Джеки не бяха в засада при пропуска му накрая (мисля, че те бяха двамата, дето бяха до него и повече му попречиха тогава)?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14322
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ивелин Попов е Футболист №1 на България за 2016 г.

Мнениеот damyanov1963 » 08 яну 2017 13:42

защо написа:Дамянов, за пропуска на Ради в Сплит, ти сигурен ли си, че Гибона и Джеки не бяха в засада при пропуска му накрая (мисля, че те бяха двамата, дето бяха до него и повече му попречиха тогава)?

И да са били, какво от това? Ради беше длъжен да вкара, останалото е работа на съдията. Сега остава да кажеш, че му се е сторило, че са в засада и за това не е вкарал. Не виждам как могат да му попречат от тази ситуация. Особено, ако е наистина толкова добър играч, такива оправдания са смешни за него.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Ивелин Попов е Футболист №1 на България за 2016 г.

Мнениеот g3_ev2 » 08 яну 2017 13:44

защо написа:Дамянов, за пропуска на Ради в Сплит, ти сигурен ли си, че Гибона и Джеки не бяха в засада при пропуска му накрая (мисля, че те бяха двамата, дето бяха до него и повече му попречиха тогава)?


Приятелю, тя работата в Сплит беше такава, че или България, или Сърбия трябваше да победи, при равен отиваше Ирландия. Ако Здравков беше вкарал, сигурен съм, че нямаше да свирят засада - нашите се струпаха пред сръбската врата (тази на СФРЮ, т.е.), онези - пред нашата!

Питали после Джеки Чарлтън (треньор на Ирландия) какво му е мнението за мача в Сплит. Онзи казал: "Бях на риболов и не го гледах. Ако исках да се класирам, трябваше да бия когато трябваше, а не да разчитам два балкански отбора на някаква поляна да ми решават съдбата!". Джеки си беше цапнат в устата и грубиян, за разлика от брат си, Боби!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14322
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ивелин Попов е Футболист №1 на България за 2016 г.

Мнениеот damyanov1963 » 08 яну 2017 13:52

защо написа:Дамянов, за пропуска на Ради в Сплит, ти сигурен ли си, че Гибона и Джеки не бяха в засада при пропуска му накрая (мисля, че те бяха двамата, дето бяха до него и повече му попречиха тогава)?

Значи Гибона и Джеки не бяха в засада, те бяха зад Ради, който вече беше зад защитата, а той беше длъжен да подаде на единия от тях, а не да се лакоми да вкара, защото видя се че класата не му достига за такова нещо, от такова положение.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Ивелин Попов е Футболист №1 на България за 2016 г.

Мнениеот защо » 08 яну 2017 14:12

g3_ev2 написа:Питали после Джеки Чарлтън (треньор на Ирландия) какво му е мнението за мача в Сплит. Онзи казал: "Бях на риболов и не го гледах. Ако исках да се класирам, трябваше да бия когато трябваше, а не да разчитам два балкански отбора на някаква поляна да ми решават съдбата!". Джеки си беше цапнат в устата и грубиян, за разлика от брат си, Боби!

На следващото европейско бяхме в една група с Ирландия и Джеки им беше треньор, сигурно тогава го е казал. Тогава го класирахме за европейско, като паднахме от балканския отбор Шотландия на Васил Левски, а той, вероятно щото не му се е вервало, че може да стане такова нещо, беше отишъл за риба и три дена не беха могли да го намерат, да му кажат, че е спечелил квалификацията. В тия квалификации, за европейското през 84-та, бяхме в група с Уелс, треньор им беше май Тошак и те участваха в интригата за първото място в групата тогава.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта