Какво прави Лечков в БФС?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Какво прави Лечков в БФС?

Мнениеот Red_Neck » 11 авг 2016 19:05

валкареджио написа:Другари матроси,Лечков сам каза че не гледа Български футбол.По какви въпроси може да се изказва без да е запознат?
Какъвто ни футбола,такива ни и феновете.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
... само да отбележа, че колкото и невероятно да звучи, .... Александър Матросов не е бил..... матрос ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Вълчан
Мнения: 4306
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Какво прави Лечков в БФС?

Мнениеот Вълчан » 11 авг 2016 19:56

Лечков си е такъв.Говори понякога не на място и не подбира отбори.Заради тази му уста не можа да завърши кариерата си във Турция...

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Какво прави Лечков в БФС?

Мнениеот Дидо » 11 авг 2016 21:25

парци написа:
валкареджио написа:... ПАРЛАМЕНТА се избира от народа...

вЕрваш ли си? :?

На мен ми е интересно от кой народ се избира след като 70% не ходят да гласуват
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

kolop
Мнения: 15
Регистриран на: 07 авг 2016 21:46

Re: Какво прави Лечков в БФС?

Мнениеот kolop » 12 авг 2016 01:17

и Лечков като останалите се кланят на Домуса , там са паричките , пет пари не дава нито за Сливен нито за ЦСКА където е ял бях хляб , пък за Левски да не говорим , подлезурко и навеждач

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Какво прави Лечков в БФС?

Мнениеот sandi74 » 12 авг 2016 06:14

Абсолютно прав е Данчо Лечков :idea: :!: Само се чудя защо някои лаици като чуят святите думички "стадо" и "пастир" подскачат като ощипани момиченца :?: :idea: :roll: :?

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: Какво прави Лечков в БФС?

Мнениеот Yan_Bibiyan » 12 авг 2016 11:37

Като имам предвид началото на изказването му май е нещо, свързано с животновъдството. Говореше за стада и пастири, та така си помислих. :lol:
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какво прави Лечков в БФС?

Мнениеот ntodorov » 12 авг 2016 13:36

За тези, които не виждат нищо нередно в изказването на самозабравилия се Лечков трябва да се каже, че
вече са в лоното на общия кюп български. Типично по нашенски - ще си търпим обидите, подигравките от властимащите
и ще се сърдим на тези, които "дръзнат" да се разграничат от стадото и пастирите му...И що бе хора ?
Що трябва да правим сегрегация относно това, към кои фенове е отправена обидата, като всички сме фенове па макар и
на различни отбори. Какви сме ? Мазохисти ли или ще се признаем за стадо според думите на един ритнитопковец, който
в друга държава щеше да си е на мястото. От къде на къде един Лечков, демонстриращ пълна неадекватност, незаинтересованост и безхаберие относно нашия футбол ще заема длъжност, чрез която да смучи парици чрез умопомрачителна заплата. Заплатата първо не му приляга и второ - ние всите му я даваме. Помислете малко със смирените си и пълни само със злоба главици преди да "четете" през редовете.
Пък, че футболът ни е слаб и е забил здраво е ясно. Кой е виновен за това ?...Надали сме аз и вие - малкото останали фенове на тази игра в БГ варианта и. Не мислете само с...ушите си. Данчо Лечков е бил в Германия и се е състезавал в първенства, където има ред, контрол и уважение. Много добре ги знае той тези неща(може би за това попрището му е само тук). Ако ръководител там си позволи да обиди така фенове ( независимо кои са) веднага ще му бият шута, а ако действията му в цивилния живот се доближават поне малко до тези на нашия щатски герой, със сигурност Ули Хьонес щеше да си има компания.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3750
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Какво прави Лечков в БФС?

Мнениеот Jürgen » 12 авг 2016 15:43

Само изказването му, че не гледа български футбол е достатъчно да се реши, че мястото му е...някъде другаде.
:evil:

валкареджио
Мнения: 1120
Регистриран на: 28 апр 2013 00:14
Контакти:

Re: Какво прави Лечков в БФС?

Мнениеот валкареджио » 12 авг 2016 15:55

парци написа:
валкареджио написа:... ПАРЛАМЕНТА се избира от народа...

вЕрваш ли си? :?

Ако не се избираше от народа,надали щеха да се купуват гласове по време на изборите и циганите нямаше да бъдат толкова пазени от политическите партии, като ценни гласове.

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: Какво прави Лечков в БФС?

Мнениеот Yan_Bibiyan » 12 авг 2016 16:04

ntodorov написа:Що трябва да правим сегрегация относно това, към кои фенове е отправена обидата, като всички сме фенове па макар и на различни отбори.


Виж, нямам нищо против думите ти - има логика в тях. Някакси ме дразни, че когато Лечков (или Костадинов - не по-малък некадърник от него) вилнееше по адрес например на ЦСКА, никой външен за агитката ни не се засегна. Когато левскарите най-принципно скочат при подобна ситуация в подкрепа на ЦСКА, аз ще съм съгласен да се включа в тяхна и в защита на всеки друг, който покаже, че не гледа само своята паничка. Сега се получава "Братя, спасете нас от злият Лечков, а ние никога няма да ви върнем жеста!" Това е моя принцип - давам на другите това, което те биха дали на мен. Иначе разни енергийни вампири ме смучат и изцеждат без да дадат нищо на този, върху когото паразитират. Не съм Майка Тереза - за добро или за лошо. Не съм такъв светец, че да помагам безусловно, но си държа на думата. Ако вие успеете да превъзмогнете омразата си, и аз ще ви върна жеста. Иначе въобще няма да го обмисля. Егоисти има на всеки ъгъл - ако тръгна да се раздавам за всеки от тях...

А за отбора е прав - смятате ли, че проблемът на Левски в моментът са само дузпите, които съдията бил дал или не бил дал? Ама честно и без очилата в синьо! Не става дума за видеото, което пуснахте, а за това заслужавахте ли наистина победата в онези мачове или съдиите ви бяха най-малкия проблем и удобно се използват за отклоняване на вниманието от истинския? Дори Мъри ви каза нещо по въпроса - не е някой цесекар, за да кажете, че се заяжда с вас. Време ви е да научите своя най-важен урок в този живот: мачовете се печелят с игра и едва в под 10% от случаите с късмет/дузпа. Докато тактиката ти е "оня чернодрешко да дава дузпа, че ми омръзна от неадекватността му!", резултатите ще са такива. Дори да го беше казал възкръсналия Атила Хунът, щеше да е точно толкова вярно, колкото е сега. Не е важен източникът на информацията, а дали тя е вярна или не. 8-)
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта