Искаме си Кривия

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

БОРКО177
Мнения: 6
Регистриран на: 25 мар 2008 14:41
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот БОРКО177 » 25 мар 2008 23:27

На НАЦИОНАЛНИЯ криви не му трябват-там всички трябва да са прави.

БОРКО177
Мнения: 6
Регистриран на: 25 мар 2008 14:41
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот БОРКО177 » 25 мар 2008 23:32

На НАЦИОНАЛНИЯ криви не му трябват-там всички трябва да са прави.

rometo
Мнения: 6
Регистриран на: 24 мар 2008 23:01
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот rometo » 25 мар 2008 23:48

Ахмед кривия се отказа за сметка на мемет какала,все от селата, нема оправия :lol: Ще ми е интересно да чуя коментара на адаша Русев по темата ?

durtaka
Мнения: 5
Регистриран на: 24 мар 2008 23:02
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот durtaka » 26 мар 2008 10:36

Saykinho написа:
durtaka написа:
Saykinho написа:Тоя пенсионер не е за национала...и преди си беше некадърен и сега си е такъв...а и има турско гражданство...айде нема нужда :idea:


абе приятел ти кажи чесно гледал ли си го ама не сега като се върна?
некадърен разправяш....забавни сте с тея изавления като ги правите такива
я кажи от неговото време име някое друго ако не те затруднява разбира се

Какво да ти кажа бе, льоло? Още на гейарена беше дърво, отиде в турция и сложи челма, а сега да го гледам с фанелката на БЪЛГАРИЯ?
Име искаш от неговото време...ми да ти припомня как Наско-педераско си показваше задника на тия гъзоливци като тебе, а сега ви е месия...
Жалка работа сте :idea:


ей дришлъоо нито си ми на акъла нито на образованието както се казва за да ми говориш така ясно ли ти е!
ясен си щом остави наско при кривия! имам чустеото че тия като тебе избиват комплекси ! толко некомпетентни и елементарни сте и в частност ТИ че единствената утеха ти е тука в нета! ае бегай си играеш с наборите....

Saykinho
Мнения: 9
Регистриран на: 24 мар 2008 18:14
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот Saykinho » 26 мар 2008 11:00

:lol: :lol: :lol:
Е само това ли успя да измислиш?!
А като си му фен на Ахмед, ходи се нареди на опашката от ибрикчии, които е завъдил...барем се вредиш и ти :idea:
Blood Is Red For A Reason!

durtaka
Мнения: 5
Регистриран на: 24 мар 2008 23:02
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот durtaka » 26 мар 2008 12:22

знач не е и нужно да мисля повече то е очевидно!
аз не съм казал че съм му фен! казах просто че не съм съгласен с теб че бил дърво !!
абсурдно е това твърдение, но нали секи си има право на мнение все пак

parapepun
Мнения: 2
Регистриран на: 25 мар 2008 09:27
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот parapepun » 26 мар 2008 12:33

Сашо е поредното доказателство за капризите на съдбата.Уникален талант,чешит и на терена и в живота.Нямаше шанса да направи кариера,която му подобава а той го заслужаваше най-много от това поколение....последният ,който се забавляваше по особен начин(личеше си,че с топката са в доста близки отношения)на терена,когато се налагаше беше клоун и слугуваше на публиката и тя го обичаше дори повече от Гонзо в онзи период.Вместо Европа да види това балканско бижу,един ръководител на Левски реши,че ще го прати ако трябва и на майната си ако му се противопоставя и горе долу Кривия се озова там-Турция-Коджаелиспор...тъжно.Последната му постъпка е повече от достойна и потвърждава мнението ми,че Сашо е голям не само на терена.Никой не очакваше такава реакция и се наложи слугинажа на БФС да се чуди как да замаже гафа.Когато имаше с какво да допринесе на националния отбор, винаги го забравяха или му даваха второстепенна роля...сега се сетиха за него ама късно е либе...................ЧАКАМЕ ТЕ В ЛЕВСКИ САШО-това е твоят дом.

Потребителски аватар
bene
Мнения: 254
Регистриран на: 25 мар 2008 09:25
Местоположение: София
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот bene » 26 мар 2008 12:46

ако не беше играл в Левски София, а само в Марица, Черно море (или пък Берое, Ботев Плд, Нафтекс), Истанбулспор сега половина тук щяха да се възмущават "къф е пък тоя" :twisted: dear разбирачи, криво седете, но право съдете!!!
О Ботев Пловдив, имам лудост в главата си от теб!

Saykinho
Мнения: 9
Регистриран на: 24 мар 2008 18:14
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот Saykinho » 26 мар 2008 13:16

durtaka написа:знач не е и нужно да мисля повече то е очевидно!
аз не съм казал че съм му фен! казах просто че не съм съгласен с теб че бил дърво !!
абсурдно е това твърдение, но нали секи си има право на мнение все пак

Значи да разбирам, че според теб има място в отбора повече от да кажем И.Попов примерно?!
Или дори някой млад и преспективен футболист като Н.Димитров?!
Все пак отбора се гради за предстоящите квалификации и евентуално за световното 2010...или тогава и той като дедо Боре ще играе с космодиск?!
Blood Is Red For A Reason!

Потребителски аватар
comorad
Мнения: 338
Регистриран на: 26 мар 2008 14:29
Контакти:

Re: Искаме си Кривия

Мнениеот comorad » 26 мар 2008 15:02

Какво да ти кажа бе, льоло? Още на гейарена беше дърво, отиде в турция и сложи челма, а сега да го гледам с фанелката на БЪЛГАРИЯ?
Име искаш от неговото време...ми да ти припомня как Наско-педераско си показваше задника на тия гъзоливци като тебе, а сега ви е месия...
Жалка работа сте :idea:[/quote]

A ti mai zabravqsh , che predi nqkolko meseca nai-golqmata vi meisa kaza " Kakvo mi e dal na mene C*KA, nishto ne mi e dal , imal sam tam dogovor igral sam , te sa spechelili malko pari ot men". Koi e po-zalyk ne znam , ti sam si napravi zakliuchenieto, ama vi e dosta trudno .

Za Krivia , nqma smisyl da se vryshta v nacionalnia, toi ot edno vreme samo za populizim go vikat


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта